Skype, chats, and social networks, або Кращий спосіб вивчення англійської мови

Найкращий спосіб вивчення англійської мови – це той спосіб, який підходить особисто Вам. Не важливо, Ви вивчаєте англійську самостійно або відвідуєте курси іноземної мови.

Практика мовлення залежить саме від Вас. Так, не будемо приховувати, спеціалізовані курси англійської мови забезпечать Вас усім необхідним матеріалом, який буде поєднувати види активності. Крім того, Ви змушені будете спілкуватися з викладачем, що дозволить Вам подолати особистісний страх говоріння. Проте, якою б не була діяльність – її потрібно активізувати. І якщо Вам складно собі уявити, як можна використовувати англійську на роботі при спілкуванні із начальником, то ось уявити спілкування з носієм мови цілком можливо.

Вивчення англійської триває навіть у той момент, коли Ви дивіться телепередачу англійською. У цей момент активізується робота головного мозку. Учені, що проводили експеримент над військовими перекладачами, відзначили, що в процесі активного вивчення іноземної мови певні ділянки мозку збільшуються в розмірі. А ось у найстаранніших учнів відзначалося зростання гіпокампу, середньої скроневої і середньої лобової звивини. Гіпокамп – ділянка головного мозку, який відповідає за закріплення спогадів, переходять з короткочасної пам’яті в довготривалу.

Американські вчені з’ясували, що «офісний планктон», що володіє двома-трьома мовами, може правильно розставити пріоритети і виконати поставлені завдання краще за інших.

Всі ці плюси дозволяють з повною відповідальністю заявити, що в якому б віці не відбувалося вивчення іноземної мови, починається активна стимуляція мозку, і його старіння призупиняється.

Якщо говорити про популярність, то на самій верхівці топа перебуває навчання з носієм мови. Однак слід зазначити, що носій мови повинен бути майстром своєї справи, щоб донести всі ті численні правила для того, щоб вони міцно закріпилися в голові учня.

На другому місці знаходиться спілкування в соціальних мережах і чатах, де кожен з Вас може реалізувати свої потреби в мові. Інтернет створює безмежні можливості, скористатися якими можна без особливої праці.

На третьому місці за популярністю залишається проживання в англомовному середовищі. Відмінний варіант! Особливо він підходить студентам, які можуть під час літніх канікул скористатися програмами CCUSA або Au Pair і відправитися за кордон, де можна працювати на фермі, в літньому таборі, в кафе або в готелі. Даною можливістю можуть скористатися абсолютно всі, хто має таке бажання. Головне – пройти співбесіду і вчасно зібрати всі необхідні документи. І вже через пару-трійку місяців Ви зможете опинитися там, де раніше й не мріяли побувати. Вибрати відповідні програми можна тут.

За словами Ігоря Шехтера, відомого психолінгвіста, «навчати потрібно не мові, потрібно створювати умови, при яких людина заговорить іноземною мовою». Вираз безцінне з точки зору сучасного вивчення англійської, де кожен має намір «придумати» і «впровадити» щось нове.

Саме тому важливо зазначити, що будь-яка діяльність, яка виконується особисто, є невід’ємною практикою по засвоєнню іноземної мови. Вивчайте іноземну мову, практикуйтеся, не бійтеся вступати в дискусії, і Ви знайдете для себе найоптимальніший спосіб вивчення англійської мови.

skype, chats, and social networks, ili luchshijj sposob izucheniya anglijjskogo yazyka18 Skype, chats, and social networks, або Кращий спосіб вивчення англійської мови

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: