Словниковий запас англійської мови, перевірити онлайн. Як поповнити словниковий запас англійських слів

Введення

Словниковий запас англійської мови – це вся активна і пасивна лексика, яка використовується при спілкуванні іноземною мовою. Однак, якщо активною лексикою ми користуємося щодня, то з пасивною не все так просто – ми розуміємо слова в текстах, але не використовуємо їх при щоденному спілкуванні.

Підрахувати загальну кількість слів в англійській мові досить складно з тієї причини, що число лексичних одиниць постійно зростає. У добу в англійській мові з’являється в середньому 15 нових слів. У 2016 році фіксатор лексики в англійській мові «Global Language Monitor» підрахував, що кількість слів в англійській збільшилася до 1 035 877 слів, деякі з них тільки набирають популярність, інші ж стали частиною нашого життя.

Який мінімальний обсяг лексики?

Для людини, що говорить по-російськи, запас слів складає в межах 10000-15000, приблизно такий же обсяг характерний і для освіченого носія мови – 12000-18000. Так ось ті самі 12000 – це той словниковий обсяг, якими повинен володіти людина, що говорить по-англійськи на просунутому рівні. Звичайно, ця цифра може бути більше.

 • читати нескладні тексти і висловлюватися – 1000 слів; b708acb98affdf629a91b47b2da260d3 Словниковий запас англійської мови, перевірити онлайн. Як поповнити словниковий запас англійських слів
 • спілкуватися на повсякденні теми, читати і слухати – 2500;
 • вільно спілкуватися, читати журнали і газети, дивитися, слухати і при цьому розуміти більшу частину – 5000;
 • впевнено почуватися серед носіїв, читати, розуміти, слухати, дивитися – 8000-10000;
 • вільно говорити на будь-які вузькоспеціалізовані теми – більше 10000.

Де пройти тест на словниковий запас англійської мови? Можна заглянути в розділ тести на lim-english.com, де система запропонує вам різні завдання, включаючи лексико-граматичні тести з мови, тести ЄДІ та інші.

Читайте також:  Самовчитель з англійської мови - Урок 20

Ще одним ресурсом, де ви можете перевірити словниковий запас англійської мови, може стати Testyourvocab. Ресурс пропонує за 3 кроки визначити кількість активної лексики. Такий тест займе приблизно 3-5 хвилин часу і видасть результат на екран.

Як збільшити словниковий запас англійської?

1.Записатися на курси англійської мови і регулярно відвідувати заняття;

2.Займатися самостійним вивченням мови на регулярній основі;

3.Читати книги англійською мовою, виписувати і запам’ятовувати слова;

4.Дивитися фільми англійською мовою з субтитрами і виписувати вирази, сленг;

5.Слухати пісні і розбирати тексти;

У Кожному іноземною мовою є основні слова, які найчастіше вживаються. Якщо вибрати найбільш поширені дієслова, іменники, прикметники й прийменники (всього близько 500 одиниць) можна покрити ними близько 90% словника, який необхідний для щоденного спілкування. Втім, не варто думати, що словник вирішує все. Словами треба вміло користуватися, спритно вплітаючи їх у словосполучення і речення, тому не варто гнатися за кількістю слів, краще подбати про якість їх запам’ятовування і зробити так, щоб вони перейшли з пасивного словника в активний.

Як поповнити словниковий запас англійських слів: кілька простих порад

 • Вчіть слова правильно. Не варто кожен день намагатися запам’ятати 50 слів, якщо в результаті ви зможете відтворити лише 15. Вчіть менше, але якісніше. Не забувайте періодично повторювати слова, щоб вони в результаті відклалися в довгострокову пам’ять.
 • Використовуйте для перекладу English-English dictionary. Користь такого словника полягає в тому, що ви не тільки знайомитеся зі значенням слів, але й довідаєтеся синоніми, антоніми, а також запам’ятовуєте стійкі вирази.
 • Повторюйте слова, які нещодавно вивчили.
 • Вчіть слова, які знаходяться навколо вас.
 • b038c9137f2264c442f805d1ac38afaa Словниковий запас англійської мови, перевірити онлайн. Як поповнити словниковий запас англійських слів

  Трохи про те, як учити слова. Найкраще запам’ятовувати слова і вирази за темами, наприклад, туризм, мода, музика, література. Вибирайте для себе найбільш актуальні теми, які потрібні для повсякденного життя. Не забувайте про активне використання слів. Можна складати міні-розповіді з тією лексикою, яку ви запам’ятали.

  Читайте також:  20 цікавих фактів про англійською мовою

  Отже, якщо вас ще цікавить тема збільшення словникового запасу англійської мови, наведемо кілька прикладів:

  1. Вибрати тему, розділити її на підтеми, для кожної з якої виписати окремі слова і вирази. Наприклад, тема «подорожі», підтеми – аеропорт, посадка в літак, бронювання готелю, поселення в готель і тд.

  2. Використання флеш-карток. На одній стороні картки слово по-російськи, на іншій – по-англійськи. Вчимо до тих пір, поки не доведеться перевернути картку і підглянути переклад.

  3. Вчити дієслова, без них в англійській мові нікуди.

  4. Займатися вивченням мови регулярно, а не за 2 місяці перед передбачуваної поїздкою.

  Пам’ятайте, що будь-які способи поповнення словникового запасу хороші, головне знайти час і справді зайнятися вивченням мови, щоб не відставати від мільярда людей, які вже почали вивчати мову Шекспіра.

  Допомогти поповнити словниковий запас зможе онлайн-сервіс з вивчення англійської Lim English. Для цього в складі уроку є персональний словник, в який Ви зможете додавати нові слова. Вже у перший місяць навчання можна вивчити кілька сотень слів, а займаючись рік – не менше 3-х тисяч. Реєструйтеся і починайте навчання прямо зараз!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: