Speak fluently, або Як заговорити англійською мовою

Говоріння – це вираження думок в повному обсязі. Говорити рідною мовою набагато простіше, це зрозуміло.

Втім, іноді виникають такі ситуації, коли пояснити щось по-російськи стає також складно. Але це вже інша історія. Говоріння іноземною мовою викликає труднощі з кількох причин:

  • незнання лексики;
  • боязнь зробити помилку;
  • страх бути незрозумілим.

Чим раніше Ви почнете говорити, тим легше буде пристосуватися до ситуації. Уявіть, що в запасі у Вас є 300 слів. Саме завдяки цьому кількістю лексики Ви зможете почати спілкування.

Добре говорити по-англійськи – не означає не робити помилки. Тільки завдяки помилкам Ви зможете удосконалити свою мову, як дитина, яка пізнає мову через помилки.

Один чоловік запитав мене: «Як мені вивчити граматику, щоб не робити помилок?» На це питання у мене була тільки одна відповідь: «Говорити, читати, дивитися. Робити це скрізь, де тільки є можливість». Скажіть собі, що у Вас є 5 хвилин, і за цей час Ви зможете освоїти нові вирази, які допоможуть, наприклад, забронювати квитки в аеропорту. За такий короткий проміжок часу Ви можете зрозуміти, для чого потрібен час Present Perfect.

Іноземна мова – це система, пізнати яку зможе кожен. Немає людини, яка б не зміг освоїти англійську. Відзначимо, що завдяки дослідженням учених з США, російська мова є досить складним для вивчення. Незважаючи на це, багато людей починають вивчати його самостійно і роблять величезні успіхи. Так чим ми гірші?

Поліпшення говоріння відбувається в ті моменти, коли ми пізнаємо те, що до цього моменту було невідомо. Відкрийте для себе радіо! Слухайте в той час, коли готуєте, відпочиваєте, прибираєте квартиру і просто отримуєте задоволення від життя. Чудовим прикладом стане радіостанція BBC, де Ви не тільки дізнаєтеся про музичні новинки, але і про життя акторів, співаків, музикантів. Ви також можете «відвідати» популярний телеканал, який висвітлює всі події, що відбуваються в режимі онлайн.

Не менш популярними радіостанціями є BBC Radio 1, BBC Radio 2, BBC Radio 1 Extra.

Розмовно-новинна радіостанція, яка порадує не лише любителів музики, але і цінителів свіжих новин, освітлюваних в прямому ефірі, – http://tunein.com/radio/WBAI-995-s27325/

Якщо Ви любите хорошу музику і цінуєте свій час,Вам сподобається все те, що віщає «серце» Лондона. Ну а якщо Ви любите читати, але у Вас зовсім немає часу, Вашим другом стане радіостанція, де транслюються в прямому ефірі улюблені книги, оповідання, п’єси.

Хочете приділити більше уваги американської англійської, тоді «Голос Америки» – це саме те, що Ви шукали.

Якщо Ви постійно перебуваєте онлайн, можете встановити всі перераховані вище програми на Ваш гаджет і він буде невпинно віщати про те, що відбувається в світі.

Практика – найкращий спосіб почати говорити. По скайпу з носієм мови, в чаті, в метро, – місць для практики може бути більше, ніж Ви думаєте. Розслабтеся і говорите те, що хочете. Не думайте про помилки, іноземці зрозуміють Вас таким, який Ви є. Але чим більше практики, тим менше пауз в мові, і тим більше реальних, сказаних Вами слів.

Якщо Ви все ще хочете дізнатися, як швидко заговорити англійською, я можу дати лише одну пораду: говорите всупереч всяким страхам. Тільки подолавши власну «боязнь», Ви зможете говорити так, як це роблять понад 1,5 мільярда людей по всій планеті. І Ви станете одним із тих, хто робить крок назустріч іншому житті, окресленої іноземною мовою.

speak fluently, ili kak zagovorit na anglijjskom yazyke23 Speak fluently, або Як заговорити англійською мовою

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: