Такий різний англійська: підготовка до IELTS

Міжнародний іспит IELTS визнаний єдиним стандартом оцінки знань англійської мови. При підготовці до здачі іспиту необхідно знати всі тонкощі, щоб отримати максимальний бал.

У випадку якщо Ви вивчали англійську раніше, підготовка до IELTS не доставить особливих клопотів, проте потрібно розуміти, що від отриманих балів може залежати вся подальша життя. Втім, якщо Ви не задоволені результатом, можна і перездати тест, проте в цьому випадку Вам доведеться ще раз заплатити необхідну суму за проходження тесту. Погодьтеся, це не дуже приваблює?

Що потрібно знати при здачі IELTS?

Тест складається з чотирьох частин, кожна з яких має свою тривалість і кількість питань.

“Listening”, або сприйняття мови на слух, являє собою прослуховування чотирьох текстів, після чого Вам необхідно відповісти на 40 питань за 30 хвилин. Додаткові 10 хвилин Ви отримаєте для того, щоб перенести Ваші відповіді на екзаменаційний лист.

“Reading”, або читання, включає 3 великих автентичних тексту, до яких додається 40 питань. Сюди ж можуть входити діаграми, графіки та ілюстрації. На виконання даного завдання відводиться 60 хвилин.

“Writing”, або лист, що складається з двох завдань, у першому з яких необхідно описати, проаналізувати, пояснити діаграму, графік чи таблицю і вкластися мінімум в 150 слів. У другому завданні потрібно написати коротке есе, що складається мінімум з 250 слів.

“Speaking”, або говоріння, являє собою співбесіду безпосередньо з екзаменатором. Перша частина – бесіда, друга частина – розмову на запропоновану тему.

Загальна тривалість іспиту IELTS – 2 години 45 хвилин.

Як готуватися до IELTS?

Можна готуватися самостійно. Такий варіант підходить тим, хто повністю ознайомився зі структурою тесту і впевнений у своїх силах. Однак потрібно звернути увагу на свої слабкі сторони і працювати над усуненням прогалин, які у Вас є. Рекомендую пройти онлайн-тестування, щоб знати, на що розраховувати в подальшому. Зробити це можна тут або тут.

На сайті ielts-exam.net Ви зможете знайти відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, т. к. даний ресурс повністю присвячений іспиту IELTS.

На сайті британської ради Ви зможете придбати ліцензійні версії підручників та аудіоматеріали, які допоможуть підготуватися до здачі IELTS.

Якщо Ви не готові купити даний матеріал, можна скористатися сайтом englishtips.org і знайти весь необхідний перелік підручників у вільному доступі. Не забувайте говорити спасибі людям, які сканують і викладають для Вас версії популярних видань.

Можна готуватися до IELTS в школі іноземних мов. В цьому випадку не буде необхідності ламати голову над завданнями, підручниками, проблемними моментами, пошуками рад у людей вже складали цей іспит раніше. Максимальна концентрація відбувається за рахунок невеликої кількості людей в групі (при бажанні можна брати й індивідуальні уроки), а сертифіковані викладачі, які мають колосальний досвід у підготовці до іспитів, відкриють Вам всі секрети успішного проходження тесту. На кожному занятті Ви будете повністю занурені у всі 4 частини іспиту. Є можливість пройти пробний урок.

Вивчайте англійську, і шлях всі випробування будуть Вам під силу!

takojj raznyjj anglijjskijj: podgotovka k ielts9 Такий різний англійська: підготовка до IELTS

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: