Тема “Мій улюблений актор” (My favourite actor)

My favourite actor

One of the great actors who made a strong impression on me is Will Smith. I think he is a brilliant actor with a lot of talents. All his characters are bright individuals and Will plays them perfectly well. Today he is called one of the most powerful actors in Hollywood. He has been nominated for Golden Globe awards and Academy awards for his starring roles in action films, science fiction films, comedies and dramas. By the way Will is also a rap singer and his musical career is quite successful too. He has earned four Grammy awards in music.

Smith was born in 1968 in Philadelphia West. He began his acting career in 1993 with a major role in the drama “Six Degrees of Separation”. And after that Will Smith has starred in such massive blockbuster films as “Men in Black”, “I am Legend”, “Independence Day”, “I, Robot”, “Hancock”, “Seven Pounds” and “After Earth”. He has played plenty of interesting roles, and two of them he has done together with his son Jaden.

To my mind Will is the most fascinating actor and producer. I can watch his movies lots of times and every time I really enjoy his acting. He can be funny and serious, cold and sensitive. And I cannot wait for his new masterpieces because he always tries something new.

 959f9e191f951a611ccdfa60ef19579e Тема Мій улюблений актор (My favourite actor)

Переклад

Одним з великих акторів, які справили на мене сильне враження, є Уілл Сміт. Думаю, що це блискучий актор з безліччю талантів. Всі його герої – яскраві особистості, і Вілл грає їх чудово. Сьогодні його називають одним з найсильніших акторів Голлівуду. Він був номінований на премії “Золотий Глобус” і Академія за головні ролі в бойовиках, науковій фантастиці, комедіях і драмах. До речі, Уїлл також є виконавцем репу, і його музична кар’єра теж досить успішна. Він отримав чотири премії Греммі в музиці.

Читайте також:  Топік "Бакингемский Палац" (Buckingham Palace)

Сміт народився в 1968 році в Західній Філадельфії. Він почав свою акторську кар’єру в 1993 році з головної ролі в драмі «Шість рубежів віддалення». А після цього Уілл Сміт виконав головні ролі в таких масивних блокбастерах, як «Люди в Чорному», «Я Легенда», «День Незалежності», «Я Робот», «Хенкок», «Сім Життів» і «Після Нашої Ери». Він зіграв багато цікавих ролей, і дві з них він виконав разом зі своїм сином Джейденом.

На мою думку, Уїлл – самий дивовижний актор і продюсер. Я можу дивитися його фільми багато разів і кожного разу отримую задоволення від гри. Він може бути смішним і серйозним, холодним і чуттєвим. І я не можу дочекатися його нових шедеврів, так як він завжди пробує щось нове.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: