Тема “Мій улюблений учитель” (My favourite teacher)

There are a lot of people who influence our life and can be role models for us. They are our parents and relatives and, of course, our teachers. If I had to choose my favourite teacher it would be my Literature teacher, Eduard Alekseevich. He worked in our class during the 10th and 11th grades at school.

Our Literature teacher was a middle-aged man with a pleasant smile. He was always very kind, intelligent and patient with us. We admired his beautiful and powerful language and a delicate sense of humour. Besides he managed to deal with some pushy with parents dignity and wisdom. He carefully listened to our thoughts and feelings and respected everyone’s opinion. And we were very grateful to him for that. Our teacher was flexible and creative and he had plenty of ideas to get us think and talk. Sometimes we participated in hot and dynamic discussions or acted out some scenes taken from our books. It was real fun.

We had Literature classes only twice a week and we really looked forward to them. We were to spend hours with Eduard Alekseevich because he made his subject so enjoyable. In other words he is the best teacher I have ever had so far. I cherish him for being such a fabulous person. Probably the secret of his success was his passionate love for work. I am sure that teaching was his calling.

They say that a teacher is a compass that activates the magnets of curiosity, knowledge and wisdom in the pupils. He should not only teach or explain. His real task is to inspire his pupils to learn and lead them out of the darkness. Indeed it’s so true.

Читайте також:  Навіщо потрібно вчити англійську мову?

 6f0415ca988d33881b842d6b88b8606b Тема Мій улюблений учитель (My favourite teacher)

Переклад

Мій улюблений вчитель

Існує багато людей, які впливають на наше життя і можуть служити зразком для наслідування. Це наші батьки і родичі і, звичайно ж, наші вчителі. Якщо б мені довелося вибирати улюбленого вчителя, це був би мій вчитель літератури, Едуард Олексійович. Він працював у нашому класі протягом 10 і 11 класів школи.

Наш учитель літератури був чоловіком середніх років, з приємною посмішкою. Він завжди був добрим, розумним і терплячим з нами. Ми захоплювалися його гарним і потужним мовою і вишуканим почуттям гумору. Крім того, йому вдавалося спілкуватися з деякими деспотичними батьками з гідністю і мудрістю. Він уважно вислуховував наші думки і почуття і поважав думку кожного. І ми були дуже йому вдячні за це. Наш учитель був гнучким і творчим людиною, у нього була маса ідей, як змусити нас думати і говорити. Іноді ми брали участь в жарких і енергійних дискусіях або розігрували сценки, взяті з наших книг. Це було дуже весело.

Уроки літератури були у нас лише двічі в тиждень, і ми чекали їх з нетерпінням. Ми були готові проводити години з Едуардом Олексійовичем, тому що він перетворив свій предмет задоволення. Іншими словами, він – найкращий вчитель, який у мене досі був. Я високо ціную його за те, що він був приголомшливим людиною. Можливо, секрет його успіху полягає в його пристрасної любові до роботи. Я впевнений, що викладання – це його покликання.

Кажуть, що вчитель – це компас, що активує магніти допитливості, знань і мудрості в учнях. Він повинен не тільки навчати чи пояснювати. Його справжня завдання – надихати своїх учнів на навчання і вивести їх із темряви. І справді, це так вірно.

Читайте також:  Топ-10 ресурсів для вивчення англійської мови

663705eafb9a9c65df0ba3396abc1994 Тема Мій улюблений учитель (My favourite teacher)

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: