Тест IELTS (іспит IELTS) підготовка до пробного тесту ielts, вартість здачі

Іспит IELTS чи International English Language Testing System) – система оцінки знань англійської мови для тих, хто не говорить на ньому як рідною. Здаючи IELTS, у кандидатів є всі шанси потрапити на навчання в Великобританію, Австралію, Нову Зеландію або Канаду. За результатами проходження тестів у 2012 році учасниками тестування стали понад 2 млн осіб.

Сьогодні існує два варіанти іспиту:

1. IELTS Academic

2. General Training IELTS

Як проходить іспит з англійської IELTS?

9530a6a0bb83820e36373c0967181ad0 Тест IELTS (іспит IELTS) підготовка до пробного тесту ielts, вартість здачіПротягом 2 годин 45 хвилин учасникам надаються 4 завдання: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Розділ «розмовна мова» триває від 11 до 14 хвилин, протягом яких потрібно відповісти на поставлені питання, розділ «читання» передбачає 3 секції, 40 питань та 60 хвилин на виконання, письмова частина складається з двох завдань, на виконання яких відводиться 60 хвилин, в розділі «аудіювання» – 4 секції, 40 питань і 30 хвилин загального часу.

Тест IELTS передбачає різні завдання від простих до складних. У кожній секції аудіювання представлені діалоги чи монологи. Матеріал прослуховується один раз, а на питання потрібно відповісти під час прослуховування. У розділі «читання» надаються тексти різного рівня складності. Приблизний обсяг одного тексту становить від 650 до 1000 слів. Лист – в залежності від виду іспиту потрібно написати есе на академічну тему і описати графік (якщо це Academic Writing) або ж скласти лист і написати есе на загальні соціальні теми (якщо це General Training Writing). Говоріння проходить наодинці з екзаменатором, який задає питання. Мова учасника записується на аудіоносії. Speaking складається з 3 частин:

  • знайомство і розмову на загальні теми;
  • отримання завдання з темою, яку потрібно розкрити за певний відрізок часу (приблизно 2 хвилини);
  • відповідь на питання екзаменатора за отриманою картці.
Читайте також:  Самовчитель з англійської мови - Урок 5

Зверніть увагу, що IELTS Academic потрібен для вступу до школи, коледжі та Вузи Великобританії, а General Training IELTS нагоді тим, хто хоче іммігрувати і отримати робочу візу.

Рівень та оцінки іспиту

Кожен університет має свої вимоги щодо кількості необхідних балів. Найчастіше, якщо необхідно вільне володіння мовою при навчанні на певній спеціальності, може знадобитися 6-7 балів. Максимум становить 9 балів. В цілому рівню В1 відповідає кількість балів від 4 до 5, рівню В2 – 5,5 – 6,5, рівню С1 – 7-8, рівню С2 – 9 балів.

Де пройти тест і скільки часу потрібно на підготовку?

80ca40b56a0905f08a8ffddf8d029c01 Тест IELTS (іспит IELTS) підготовка до пробного тесту ielts, вартість здачіЗдача іспиту IELTS проходить в акредитованих центрах по всьому світу: таких налічується більше 500 в більш ніж 120 країнах світу. Вартість іспиту IELTS може змінюватися в залежності від країни, середня сума складає 200 доларів. На думку викладачів, для того, щоб отримати очікуваний результат, потрібно займатися від 3 місяців до 1 року, якщо ви володієте англійською на рівні intermediate.

Зареєструватися для здачі іспиту можна за посиланням http://www.ielts-moscow.ru. Тут же можна дізнатися всю додаткову інформацію, а також познайомитися із зразками завдань та дізнатися про онлайн підготовці.

Підготовка до тесту IELTS

Для підготовки до іспиту краще звернутися до професіоналів, які проведуть пробний тест IELTS і визначать рівень знань. Якщо хочете займатися додатково, зверніть увагу на кілька підручників, які допоможуть підготуватися до здачі IELTS:

  • Cambridge Practice Tests for IELTS;
  • Insight into IELTS;
  • 101 Helpful Hints for IELTS;
  • Longman Exams Dictionary;
  • IELTS Practice Tests.

Важливо зрозуміти всю інформацію про іспит, прочитати практичні поради, «підтягнути» listening, reading, writing і speaking, а також приділити увагу окремим темам, включаючи граматику й лексику. Не зайвим буде переглянути типові помилки, які роблять учасники тесту. Зверніть увагу, що академічний модуль характерно відрізняється по складності від загального модуля в частинах reading/writing.

Читайте також:  Як тебе звуть англійською — What is your name?

Загляньте на сайт http://englishtips.org/exam_materials/ielts/. Тут ви знайдете численні матеріали для підготовки до іспиту, включаючи поради і рекомендації, збірники, спрямовані на відпрацювання окремих частин тесту або ж комплексні збірники завдань.

Знайти додаткові матеріали для підготовки можна на сайті https://lim-english.com. Тут буде цікаво і початківцям, і тим, хто вирішив продовжити своє знайомство з англійською мовою. Онлайн самовчитель з інтерактивним інтерфейсом допоможе розібратися з розумінням матеріалу на слух, перекладом, граматикою, лексикою, а також відпрацювати правильну вимову.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: