Тест з англійської мови для початківців з відповідями (тест на знання англійської)

Якщо ви коли-небудь займалися англійською мовою, у вас обов’язково повинні залишитися якісь залишкові знання. Іноді інтерес до мови прокидається через кілька років після закінчення школи або університету. У багатьох випадках людина змушена почати вивчати мову, вийшовши на роботу, на якій необхідно спілкування з іноземцями. Перспективи виїзду за кордон, як на роботу, так і на навчання також стають стимулом для вивчення англійської.

Як себе оцінити?

Для того, щоб знайти для себе найбільш оптимальний курс навчання, необхідно пройти тест на рівень знання англійської мови. Це заощадить вам і час, і сили, а іноді і значні кошти. Найбільш популярним і ефективним вважається лексико-граматичний тест з множинним вибором, в якому питання розташовуються в порядку зростання складності.

Пропонуємо Вам пройти тест з англійської мови для початківців

У початковій частині тесту (перші 10 питань), визначається володіє випробуваний формами дієслова be, простими видовременными формами основних дієслів і модальними дієсловами.

Якщо людина відповість хоча б на перші вісім питань з десяти, значить, він володіє елементарним рівнем лексико-граматичних навичок, і, трохи повторивши матеріал, він може взятися за вправи такого типу з розділу upper-elementary.

Переступивши рівень upper-elementary, можна взятися за наступні 10 запитань тесту. Отже, перед Вами тест з англійської мови для початківців. Ваша мета отримати 15 і більше правильних відповідей!

 

Тест закінчений, що далі?

Ось Ви і пройшли тест на знання англійської мови. Погляньте на результати, і якщо Ви набрали більше 15 балів, переходите на новий рівень Pre-intermediate. Але майте на увазі, що для подолання цього бар’єра необхідно серйозно зайнятися, так званими, чотирма видами мовленнєвої діяльності:

Читайте також:  Вправи "Порядкові" (з відповідями)

0fd98725da7493c0fc31ea6d4c043a73 Тест з англійської мови для початківців з відповідями (тест на знання англійської)

  • Аудіюванням – прослуховуванням текстів з різними ступенями сприйняття інформації. Основні з них: 1) прослуховування з засвоєнням головної думки; 2) прослуховування тексту з метою визначення специфічної інформації і 3) засвоєння детальної інформації прослуховування тексту;
  • Читанням – виконанням тестів з тими ж цілями, тільки вже маючи опорні мовні матеріали у вигляді друкованих текстів.
  • Листом – навчитися писати листи особистого характеру і складати висловлювання з елементами особистого міркування (простіше кажучи, писати есе)
  • Говорінням – що і є основною метою вивчення англійської мови.

 

Всі ці вправи ви можете відпрацьовувати онлайн на нашому сайті Lim-English.com. Ефект від навчання за методикою Олега Лиманського Ви відчуєте дуже швидко і обов’язково виконайте тест на 20 балів!

До речі, якщо Ви любите тести, на нашому сайті Ви знайдете велику кількість тестів з англійської мови онлайн на найрізноманітніші теми: граматика, лексика, артиклі, прийменники, тести для учнів, студентів, ЄДІ і багато інших.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: