The one and only way, або Як краще вивчити англійську мову

У світі немає нічого неможливого, крім, хіба що, польоту на Місяць непідготовленої людини. А з мовою впорається кожен, варто тільки зрозуміти, чи достатньо у Вас часу і бажання на те, щоб осилити іноземний.

Минуло багато часу з того моменту, коли потрібно було вести словники, ходити в бібліотеку за збірником Шекспіра і читати вдома при гасовій лампі. На допомогу сучасному школяру, студенту і просто бажає швидко вивчити англійську мову приходять сучасні технології, які, виявляється, можуть приносити і величезну користь. З моменту появи інтернету, а це було в далекому 1957 році, коли США вирішили створити надійний канал зв’язку, більше 2,5 млрд людей активно використовують всесвітню павутину, щоб спілкуватися в соціальних мережах, викачувати відео і аудіо файли, вивчати мови, бронювати квитки, знайомитися з друзями. Слово «інтернет» для багатьох з нас стало синонімом до слова «родич», «друг», «помічник».

Думаю, Ви не стали виключенням з правил і теж використовуєте інтернет на максимальну потужність. Але як за допомогою всесвітньої павутини можна вивчити англійську мову? Якщо початок вже покладено, але Ви не знаєте, як же постійно покращувати отримані знання, не втрачайте часу і реєструйтеся в спільнотах, завдяки яким Ви зможете освоїти правила англійської мови та познайомитися з носіями мови. Так сказати “exchange”. Куди податися за знаннями?

http://sharedtalk.com/

http://mylanguageexchange.com/

http://www.interpals.net/

https://www.busuu.com/ru/

Всі ці сайти об’єднує одне – можливість безкоштовно вивчити англійську, а подекуди і не тільки його. Одного разу зареєструвавшись на одному з таких ресурсів, Ви назавжди вирішите для себе проблему пошуку супутника, з яким можна обговорити не тільки граматичні правила, але і бізнес-культуру його країни, не кажучи вже про простому спілкуванні з носієм мови.

Читайте також:
Програми для вивчення англійської на Андроїд

Для того, щоб спілкуватися було про що, можна обговорювати музичні новинки, фільми та серіали. Чудовим ресурсом для перегляду новинок кіно і ретро картин стане ororo.tv. Всі фільми забезпечені англо-російськими субтитрами, а кількість картин вражає.

the one and only way, ili kak luchshe vyuchit anglijjskijj yazyk13 The one and only way, або Як краще вивчити англійську мову

Читання є найбільш просунутим способом здолати англо-американську мова і подолати проблеми з її розумінням. До речі, знайти книги для будь-яких рівнів підготовки можна тут. Сучасні журнали дозволяють насолодитися живою мовою, а також зустрітися зі сленгом і виразами носіїв, які Ви ніколи не прочитаєте на сторінках класичної літератури. Що читати з періодики, можна дізнатися тут і тут. Будьте готові з головою піти в читання і ніколи звідти не повертатися, т. до. у разі, коли Ви відкриєте ці сайти, вони стануть Вашими кращими друзями. Однак, якщо часу читати абсолютно немає, можна слухати аудіокниги. У величезній кількості можна знайти на ресурсі «лоялбукс».

the one and only way, ili kak luchshe vyuchit anglijjskijj yazyk14 The one and only way, або Як краще вивчити англійську мову

Слово «подкасти» вже давно стало популярним і увійшло в побут тих людей, які цікавляться новинками, адже отримати інформацію з будь-якої точки планети можна за допомогою широкоформатного мовлення у форматі MP3. Якщо Вам конче необхідні міжнародні новини бізнесу, туризму і політики, неодмінно слухайте найкращі подкасти:

http://www.bbc.co.uk/learningenglish/

http://learningenglish.voanews.com/

About BEP

http://www.learnoutloud.com/Catalog/Business

Вивчайте англійську і пам’ятайте, що немає межі досконалості. Розвивайтеся і не зупиняйтеся на досягнутому.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн