The very best, або Кращі книги для самостійного вивчення англійської

Для кращих книг є місце не тільки на полиці, для них є місце в душі, в голові і в серці. Книга здатна стати ниточкою, яка приведе до іншого життя.

Сучасні технології і безликі комп’ютери, на яких помацати можливо лише клавіатуру, все ще зберігають в собі секрет, завдяки якому багато хто з нас можуть навчатися онлайн. Комп’ютер – це не книга, яку можна відкрити, доторкнутися і відчути запах свіжої друку, однак завдяки йому ми можемо за лічені секунди знайти те, що необхідно. Книги в електронному форматі теж мають свої переваги і відкривають нові перспективи для саморозвитку, якщо читати їх правильно. Втім, багато хто спочатку знаходять книги в електронному варіанті, а потім купують їх, з радістю займаючись з чудовим виданням Oxford University Press і Cambridge University Press.

Асортимент книг для самостійного вивчення англійської мови неймовірно великий. Сучасні видання пропонують кожному з нас зробити вибір у бік того підручника, який підходить саме Вам. Але є такі підручники, які повинні бути у всіх: так би мовити, must read!

З чого почати?

Почати варто з граматики, яка дозволить зрозуміти, як правильно будувати пропозиції, як використовувати дієслово to be у різних часових формах. Наприклад, Essential Grammar in Use, автором якої є Raymond Murphy. По книзі можна займатися з самого початку вивчення мови, так як рівні розраховані на Elementary-Pre-Intermediate. Є і ще одна книга цього автора, яка має ідентичну назву, проте рівень розрахований на тих, підібрався до заповітного Intermediate. Варто відзначити, що даний підручник повністю англійською мовою, втім, це не відволікає від вивчення самої мови, а, навпаки, стимулює до повного занурення. В кінці підручника надано відповіді для тих, хто хоче бути повністю впевнений в тому, що правильно виконав завдання.

Ще одним дуже корисним виданням є Round-up, написаний Virginia Evans. Завдяки різноманітності рівнів від Starter до Upper-Intermediate займатися з даним посібником можуть і школярі, і студенти, і дорослі, які хочуть освоїти англійську. Барвисті картинки, таблиці, ситуації не дозволять Вам нудьгувати.

З граматикою розібралися. Тепер приділимо увагу основних підручників, за якими Ви можете займатися вдома або в рамках курсу, на який Ви запишіться (або вже записалися). Зайнятися вивченням англійської мови за комунікативною методикою можна з допомогою підручника Face2Face, авторами якої є Cris Redston і Gillie Cunningham. Якщо Вас цікавлять різноманітні комунікативні ситуації, або Ви хочете приділити увагу певним темам, варто звернути увагу на Survival English, від авторів Anne Watson і Peter Viney.

Відмінними універсальними посібниками, які поєднують в собі граматику, лексику, письмо і говоріння є підручники Enterprise (для рівнів Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate). Авторами даної серії є Virginia Evans, Jenny Dooley. Ідеальний варіант для тих, хто знає, чого хоче.

Ще одним виданням є Upstream, все тих же авторів Virginia Evans і Jenny Dooley. Багато хто відзначає, що займатися цим підручникам потрібно того, хто любить порядок у всьому. Частково дозволю собі погодитися: хіба це погано, що лексика систематизована в теми, які поступово ускладнюються? Зрозуміло, що для кожної окремої людини потрібен особливий підхід. Але спочатку треба мати хорошу основу, яку і надають підручники цієї серії.

Для тих, хто вже пройшов початковий етап підготовки і бажає отримати знання у сфері бізнесу, можна порадити підручники Market Leader, Intelligent Business, Head for Business. Професійна лексика, а також мовні ситуації дозволять Вам швидко освоїти бізнес-англійська. Якщо ж Ви не хочете вивчати англійську самостійно, зверніться за допомогою до репетитора, який допоможе Вам отримати необхідні знання.

the very best, ili luchshie knigi dlya samostoyatelnogo izucheniya anglijjskogo13 The very best, або Кращі книги для самостійного вивчення англійської

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: