To catch some Zzzzzzs: чи можна вивчити англійську мову у сні?

У минулі часи, деякі вивчають англійську вважали, що, прослуховуючи на повторі запис іноземною мовою під час сну, можна було прокинутися з умінням говорити на ньому.

Звичайно, цю теорію вже давно розвінчано, але докази того, що сон тісно пов’язаний з навчанням, як і раніше сильні. Ви не зможете оволодіти ним досконало, програючи англійські пісні на iPod всю ніч безперервно, але є й інші відмінні способи, щоб збагатити Ваше вивчення мови, використовуючи старий-добрий час для сну!

ЯК допомагає сон?

Давайте перейдемо до реальних фактів, як саме сон корисний для навчання. Дослідження показують, що сон покращує розумові здібності, дозволяючи Вам зберігати нову інформацію з набагато більшою легкістю. Вірите чи ні, але навіть 90-хвилинний сон може створити чудеса для Вашого мозку, дозволяючи закріплювати нову лексику і знання граматики. Чим більше Ви спите, тим більше Вашої інтелектуальної мощі перезаряджається, що дозволяє відполірувати свої мовні навички в той час, поки Ви міцно спите.

ДЕ докази?

Експерти протягом довгих років намагаються розгадати таємниці мозку, і вони досягли успіху в знаходженні зв’язку між видами навчання, які Ви використовуєте, і Вашим сном. Дослідження показують, що сон не буде мати великого впливу на силу семантичного навчання. Іншими словами, поняття, які Ви вже добре освоїли, не буду далі закріплюватися за допомогою сну. Однак можливість трохи подрімати здатна створити чудеса з зовсім нових даних. Так що наступного разу, охопивши масивний список нових слів і вивчивши його, було б непогано трохи поспати.

КОЛИ це вигідно?

Всебічне дослідження сну і мови були зроблені порівняно недавно, коли вчені розглянули переваги отримання знань безпосередньо перед сном. В експерименті двом групам людей був наданий список слів для вивчення. Після вивчення списку, одній групі було дозволено поспати, в той час як друга група спала. Список слів був відтворений обом групам, і, коли пізніше вони були опитані, дослідники виявили, що група, яка слухала інформацію під час перебування в глибокому сні без сновидінь, значно краще пам’ятає інформацію, ніж та, яка просто спала.

Читайте також:  Текст і переклад пісні Wicked Game (Chris Isaak)

ЩО Ви можете зробити?

Цілком очевидно, що Ви навряд чи зможете знайти людину, який би відтворював Вам список слів щоночі, поки Ви спите, але є дії, які Ви можете з легкістю забезпечити, щоб переконатися, що Ви отримаєте максимальну віддачу від навчання. Переглядаючи картки з лексикою або вивчаючи нові слова прямо перед тим, як вимкнути світло, Ви навчіть себе буквально вчитися у сні. Ви також можете взяти 45-хвилинні уроки з викладачем, щоб дійсно зміцнити свої мовні навички, перш ніж почати свій сонний фестиваль.

У той час, поки Ви пильнуєте, Вам необхідно закріпити Ваш досвід – обов’язково зареєструйтесь на мовні курси, розроблені у відповідності з вашим графіком і рівнем. Вам більше не доведеться відчувати провину за витрату часу на сон; тепер Ви можете відмахнутися від цього почуття, адже сон – це необхідна складова оптимального вивчення англійської мови!

to catch some zzzzzzs: mozhno li vyuchit anglijjskijj yazyk vo sne 16 To catch some Zzzzzzs: чи можна вивчити англійську мову у сні?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: