To have it made, або Як зробити словник з англійської

Необхідність вивчення англійської задає новий ритм життя для тих, хто зважився на кардинальні зміни. Школярі вивчають іноземну мову, так як він прописаний у шкільній програмі.

Студенти пізнають ази мови, щоб закріпити отримані раніше знання. Працівники офісів і великих підприємств прагнуть швидше «заговорити» по-англійськи, щоб просунутися по кар’єрних сходах. Директори великих компаній організовують для своїх співробітників курси корпоративного англійської, щоб кожен з них міг спілкуватися безпосередньо з іноземними партнерами. Світ англійської розширює межі, відкриває нові горизонти і дозволяє кожному з нас знайти нового себе.

При вивченні мови багато стикаються з проблемою вибору словника, який більше всього підходить для роботи. У школі викладачі висували жорсткі вимоги: кожен учень повинен був мати свій власний словник, слова в якому розподілялися б за темами занять. Такий підхід гарний у разі, якщо учень дійсно займається. В іншому разі складання такого словника віднімає масу часу і не дає видимих результатів.

to have it made, ili kak sdelat slovar po anglijjskomu17 To have it made, або Як зробити словник з англійської

Зараз мало хто замислюється про те, як зробити словник з англійської мови самостійно, адже існує маса видань, які визнані кращими помічниками при вивченні іноземної мови.

Якщо Ви тільки починаєте вивчати англійську, невід’ємним помічником у Вашій справі стане паперовий билингвальный словник Longman чи Oxford. Електронні версії даних словників Ви також можете знайти у всесвітній павутині.

Для тих, хто вже досяг певного рівня знань, рекомендуємо використовувати монолингвальные словники, які допомагають зануритися в мовне середовище і, крім того, вчать думати по-англійськи, а не перекладати. Такі словники називаються англо-англійськими, так як у них немає перекладу на іншу мову – всі визначення пишуться на мові, що вивчається. Таким чином, Ви не тільки збільшуєте кількість лексичних одиниць, але й засвоюєте відповідні структури побудови речень.

Читайте також:
Уроки з англійської мови - Урок 57

Завдяки надсучасним технологіям мати словник із собою тепер не проблема. Будь девайс, який знаходиться у Вашій сумці або кишені, зможе перевести слова, фрази, речення. Задуматися необхідно тільки про якість перекладу, якщо мова йде про повноцінні конструкціях. В цьому випадку я настійно рекомендую переводити тільки ті слова, значення яких Ви ніколи не зустрічали. З цим завданням відмінно справляється словник ABBYY Lingvo, який не тільки перекладає слова, але і вказує на часові форми дієслів, допомагає знаходити ідіоми з цим словом, а також пропонує переклад слів у різних галузях знань (фінансах, маркетингу, будівництві тощо).

Якщо Ви не уявляєте життя без використання сленгових виразів, тоді Вам не обійтися без онлайн-помічника.

А ось для тих, хто захоплюється фразовими дієсловами, ідіомами, граматикою, тестами, можу порадити чудовий ресурс.

Якщо Ви рішуче налаштовані освоїти найсучасніший варіант англійської, ласкаво просимо сюди, де Ви знайдете відповіді на найскладніші питання. До речі, щодня даний сервіс публікує кілька слів дня. Так, наприклад, сьогодні можна дізнатися, що таке spondulicks, momism, magniloquent, phillumenist, skookum. Погодьтеся, ці слова Ви не часто зустрічаєте в повсякденному житті.

Вивчайте англійську, і нехай Ваш словник щодня поповнюється новими лексичними одиницями!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн