Топ-10 фактів про фільм Хеллоуїн

What’s up, everyone! Цей Хеллоуїн буде по-справжньому криваво-драйвовим! Майкл Майерс поспішає до нас з мішком гострих подарунків! Крутого англійської ви від нього, на жаль, не дочекаєтеся, але полоскотати нерви точно зможете!

Подарунок піднесли студії «Universal» та «Blumhouse», останні до того ж заявили, що це найстрашніший фільм в їх колекції. Але ті, хто дивився, кажуть, що там і комедії вистачає.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

З треш-експериментами Роба Зомбі вже покінчено і новий «Хеллоуїн» зняла сталева команда ортодоксів і консерваторів. Аж до того, що ця серія за задумом безпосереднє продовження першого «Хеллоуїна» 1978 року, так що в ній є і Джеймі Лі Кертіс.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Мало того, у фільм покликали і Ніка Кэсла, одного режисера Карпентера зі школи кіно USC, того, який грав Майкла Майерса в оригіналі. Правда він тут лише в одній сцені, але все дихання вбивці під маскою — його рота справа.

 

Ми знаємо, про що ви думаєте: ще один дешевий треш з тупою різаниною. Але запевняємо вас, це насамперед веселий і драйвовий фільм для відчуття атмосфери свята! Його потрібно тільки відчути і just let it go!

 

Тобто ви розумієте, що відбувається? Переддень Дня всіх Святих, що треба! Якщо у вас вийде взяти квитки і глянути фільм прямо в Хеллоуїн 31-го жовтня, то це взагалі буде супер!

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Важливе франшизное подія, як ні крути! І так, це фільм жахів. І так, він популярний! Батьки навіть відсилають своїх нащадків прямо до вбивці в руки! Check out the vid below wink Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

 

Фільм безумовно вийшов соковитіше, ніж будь у франшизі, зроблений в період з 1981 по 2009 рік. А що ще краще — не треба дивитися жодної з попередніх частин Хеллоуїна! Крім першого, може бути …

А поки що зацініть круті факти про фільмах! C’mon!

Топ-10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Незважаючи на те, що фільм 2018 року називається «Хеллоуїн», це не римейк. «Halloween» виходить як продовження фільму 1978 року, а одночасно і як «холодна» перезавантаження кожного наступного. Це означає, що все, що сталося після того як Майерс випав з вікна в кінці першого фільму, було стерто. Такі справи.
Читайте також:  Виберіть слово підходить за змістом | Англійська лексика

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Бюджет фільму 2018 року склав $10 000 000. Що ще раз доводить, що хорошого фільму жахів не потрібні великі суми.
  • Забавно що Джеймі Лі Кертіс, після вражаючих зборів фільму за перший вікенд, нещодавно похвалилася у своєму Твіттері:

“Biggest horror movie opening with a female lead. Biggest movie opening with a female lead over 55. Second biggest October movie opening ever. Biggest Halloween opening ever. #WomenGetThingsDone.” (С)

So, it’s all about women here, ay? And we thought it’s Michael! Oh well …

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Взагалі Джеймі не любить фільми жахів і не приховує цього. Її легко злякати, незважаючи на те, що вона є офіційною Королевою Крику.

Scream queen — амплуа актриси, часто знімається в фільмах жахів або часто з’являється в них в якості жертви, переслідуваної монстром або маніяком, або регулярно грає головні жіночі ролі у фільмах цього жанру. Як правило, scream queen — якщо не головне, то головне-другорядна жертва хоррор-фільму. І у неї три варіанти розвитку долі у фільмі: загинути, вижити або самій перетворитися на монстра.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Досить дивно, враховуючи фільми, в яких вона встигла знятися в початку своєї кар’єри: «The Fog», «1980’s Prom Night», «Terror Train», «Roadgames» і «Halloween II». Чи варто уточнювати, що це були далеко не мелодрами …

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Сам образ серійного вбивці відноситься до 1960 року. Зокрема, до самого популярного фільму французкского режисера Жоржа Франю «Очі без обличчя» про пластичні операції та лікаря-садиста. Це давить психологічний фільм жахів.

Карпентер — великий шанувальник старовини і один погляд на цей чорно-білий знімок говорить про багато що.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Спочатку Карпентер назвав персонажа вбивці «The Shape», і в титрах скрізь він значиться саме так. У новому фільмі теж. Майерс рухається як кіт і руху Кэсла (йому вже 71) допомогли визначити сутність персонажа.
Читайте також:  Розповідь про школу англійською: back to school blues

Зверніть увагу на наш Видеопрактикум. Тут можна дізнатися більше про новий актора з свіжого «Хеллоуїна». Check it!

 

Джеймс Джуд Кортні — нове обличчя серійного вбивці, що актор і каскадер, який вже встиг провести чимало часу в макіяжі на екрані.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Коли режисер Девід Гордон Грін повідомив новому Майерсу, Джеймсу Джуду Кортні, про те що оригінальний Майкл повернеться в фільм, Кортні відреагував на це з радістю і без хвилювання про своєму місці.

 

Актор заявив, що робота з Кэслом (на фото нижче) була честю для нього, і він відчував, що це було чимось на зразок передачі факела в естафеті.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

До речі, коли в оригінальному «Хеллоуїн» Майерс виявляється на час без маски в кінці фільму, то його грає актор Тоні Моран (на фото нижче), який знімався в ТВ-шоу «The Waltons» і «CHiPS». Морана заплатили $250 за одноденну роботу і прийняття на себе пострілу у фільмі.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Основний акторський склад надав свій власний гардероб для зйомок. Кертіс, наприклад, купила свої костюми в «JC Penney», всі були вартістю до $100.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Будинок Майерса був перебудований в 1980-х роках. Фанатам «Хеллоуїна», які хочуть побачити його у своєму первісному місці, не пощастило: у 1987 році, після того, як будинок був зруйнований, він був переміщений з Меридіан Авенью 709 в Південній Пасадені, Каліфорнія. Тепер він знаходиться на Мішн Стріт 1000 (Mission Street).

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Карпентер написав саундтрек до оригінального фільму за 3 дня. Режисер зазвичай робить всю музику для своїх фільмів, а його основна тема для фільму з’явилася в результаті звичайних вправ на бонго, — барабанах, на яких батько навчив його грати ще в дитинстві.

 

До речі, саму впізнавану головну тему для фільму Карпентер написав всього за годину. У новому фільмі вона також є, що не дивно, згадуючи крайні сиквели і ремейки фільмів на зразок Хижака.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Halloween не планувався як кривавий фільм. Творець хотів щоб це була драма «all the right scares in all the right places». Ідея створення фільму належить Ирвину Йаблансу (Irwin Yablans). У свій час він працював дистриб’ютором і «сэйлзменом» на студії «Paramount» і «Warner Bros.».
Читайте також:  Корисні поради щодо ефективного вивчення англійської мови

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Ідея прийшла до Ирвину, коли він летів першим класом у L. A. по закінченню котракта з «Paramount». Спочатку фільм повинен був називатися «The Babysitter Murders».

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Ервін згадує: «I reasoned that everyone had either been a babysitter, hired one, or at least the very, been a baby». Та правда ж, — багато працювали няньками в той час, або наймали її … або були дитиною, врешті-решт!

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Йабланс знав, що Карпентер буде крутим режисером, так як той уже встиг випустити непоганий незалежний екшн-трилер «Assault on Precinct 13» (1976) за $118 000.

У Карпентера було всього 2 вимоги: щоб над назвою «Halloween» було «John Carpenter’s» і щоб його дівчина була продюсером і їй дозволили доповнити сценарій.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

  • Сценарій до фільму був написаний менш ніж за 2 тижні. Джон Карпентер спочатку збирався назвати свій фільм «Вбивства для нянь», але продюсер Ірвін Яблас припустив, що історія може бути більш значущою і запам’ятовується, якщо вона відбувається в певний свято, тому назву було змінено на «Хеллоуїн».

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Карпентер і Дебра Хілл (його дівчина) написали оригінальний сценарій всього за 10 днів.

Висновок

Так що ж нам потрібно знати про новому фільмі? Будь-хто може насолоджуватися ним незалежно від знань всесвіту «Хеллоуїна». Він може функціонувати як окремий автономний фільм.

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Це цілком упевнений слешер, який також може бути виявитися цілком забавним, завдяки розумному сценарієм від Джеффа Фрэдли, Денні Макбрайда і Девіда Гордона Гріна. Але, сказати по правді, дивитися набагато цікавіше, якщо ви бачили оригінал.

 

«Хеллоуїн» 2018 сповнений різних сюрпризів і як би підморгує вам, натякаючи на культовий оригінал.

Отже, ми підійшли до кінця нашої святкової статті. Поспішайте бути вражені новим фільмом and get scared!

 Топ 10 фактів про фільм Хеллоуїн

Happy Halloween, everyone!

Stay classy!

Велика і дружна сім’я EnglishDom

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: