Топ-10 ресурсів для вивчення англійської мови

Інтернет – це справжня скарбниця інформації. Завдяки інтернету можна легко (і навіть легше, ніж необхідно) знайти, чим себе розважити і зайняти. Але може стати і помічником у Ваших завданнях і роботі.

Зараз простіше, ніж коли-небудь, можна знайти англомовні фільми, книги, тексти. У Вас є можливість знайти співрозмовника в інтернет-чатах або навіть репетитора англійської мови по Skype. І в інтернеті існує величезна кількість ресурсів, покликаних допомогти Вам вивчити англійську online. Ми постаралися відібрати для Вас найкращі.

  • Lingualeo. Вже більше 8 000 000 людей використовують цей сайт для вивчення англійської онлайн. Годуючи левеня фрикадельками (=додаєте слова у свій словник) і набираючи очки у своєму рейтингу, Ви поступово будете поповнювати свій словниковий запас.
  • BBC Learning English. Пориньте у світ англійської мови. Так, звучить, як рекламний слоган, але повірте, саме на цьому сайті Ви зможете відчути себе серед британців. Тексти виключно англійською мовою, аудіоролики з чітким вимовою. Також є і відеофайли. Ресурс поділений на різні розділи.
  • Англійська мова за Мерфі. Якщо повне занурення у англійська – це для Вас поки що занадто, цей сайт підійде Вам. Сайт повністю присвячений підручниками вчителя Раймонда Мерфі і його методикою. Але також Ви можете знайти на сайті різні тести, фільми і, природно, ті самі підручники Мерфі.
  • Чотири прапора. Досить-таки популярний ресурс з великою кількістю корисної інформації для вивчення англійської дистанційно. В першу чергу цей ресурс буде корисний для початківців. Використовується асоціативна методика запам’ятовування слів.
  • Розділ на Rutracker. Дуже, дуже і ще раз дуже багато інформації розміщено на даному торрент-трекері. Це і ігри для вивчення англійської, книги, фільми, підручники, журнали і газети. Пам’ятайте про власників вмісту під час використання даного ресурсу.
  • EnglishSpeak. На цьому сайті Ви знайдете 100 уроків англійської мови трьох рівнів складності, 1000 найпоширеніших англійських фраз, зручно систематизованих за категоріями (вітання, числа і гроші, місцезнаходження, робота, погода тощо) і 1500 найбільш уживаних слів, вимова яких можна тут же прослухати.
  • ВКонтакте. Так! Ця соціальна мережа наповнена не тільки піратської музикою та відеоконтентом, а також групами з хитромудрими назвами і таким же наповненням. Введіть в пошуку “англійська мова”, і Ви знайдете не одну тисячу різних груп з різноманітним контентом для вивчення англійської.
  • Инфоинглиш. Сайт з найкращим дизайном, зате з непоганим наповненням у вигляді текстів на різні теми, ігор, книг, тестів. Також є непогана добірка статей за методиками вивчення англійської мови.
  • Блог онлайн-школи іноземних мов “LINGVISTER”. Дивно було б не побачити в цьому списку наш сайт smile Топ 10 ресурсів для вивчення англійської мови У нас на сайті Ви можете почитати статті про англійську (і не тільки) мовою, знайти корисні матеріали. І знайти помічника і наставника у вивченні англійської мови по Skype.
  • TOEFL російською. Для вступу в іноземний ВУЗ або для отримання роботи в англомовній країні необхідно здати іспит. Одним з варіантів іспитів є TOEFL. Але це також відмінний спосіб дізнатися свій рівень англійської. На сайті Ви зможете знайти приклади даного тесту і корисні рекомендації по підготовці до нього.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: