Топ-10 ресурсів для вивчення німецької мови

Останнім часом все більшу популярність набуває німецька мова, особливо його вивчення онлайн.

Незважаючи на деяку схожість німецької лексики з англійської, граматика німецької набагато складніше. Але не варто відразу опускати руки! Адже поставивши перед собою мету вивчити німецьку, Ви обов’язково досягнете цього. А ми Вам у цьому допоможемо.

Для цього представимо Вам підбірку 10 інтернет-ресурсів з вивчення німецької.

 • Лингуст. Тут Ви можете почати вивчення німецької «з нуля». У першому ж уроці познайомлять Вас із основами мови. Також Ви вивчіть кілька фраз, дізнаєтеся, як почати розмову і представитися співрозмовнику.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka27 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Deutsch-online. Тут Ви зможете знайти масу онлайн – і аудиоуроков, відео-добірок, різних ігор, вправ і тестів… загалом, все, що допоможе Вам вчити німецьку весело і різноманітить Ваші уроки.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka28 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Вивчаємо німецьку з нуля! Цей сайт ідеально підходить для тих, хто ніколи раніше не вивчав німецьку. Тут Ви зможете міцно засвоїти базу німецької мови. Для досягнення потрібного результату Вам лише потрібно виконувати уроки, дотримуючись докладним інструкцій.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka29 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Deutsch.info. Це багатомовний сайт для вивчення німецької. На ньому Ви зможете знайти абсолютно все необхідне для вивчення мови. Там є і курси, і основні правила граматики, тексти, відео та аудіо… А також представлено багато корисної інформації про життя та навчання в Німеччині та Австрії.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka30 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Study German. На цьому сайті зібрана чудова колекція онлайн-уроків, граматичний довідник і розмовник. Також Ви знайдете скоромовки, анекдоти та тексти на німецькій.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka31 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Start Deutsch. На цьому сайті Ви знайдете безліч ігор, відео, уроків і багато іншого. Також вивчіть граматику і поповните словниковий запас. Зможете переглянути серіал німецькою мовою з російськими субтитрами.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka32 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Deutsche Welt. На цьому ресурсі Вам не тільки допоможуть вивчити німецьку, але й додадуть мотивації, пояснивши, чому варто вчити цю мову. Там же Ви знайдете підручники німецької мови, навчальні матеріали та тексти.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka33 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Deutscher Klub. Це сайт для любителів німецької мови та культури. Тут представлені матеріали як для початківців, так і для удосконалюють німецьку. Є й унікальні розділи, наприклад, фрази про кохання на німецькому smile Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka34 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Ielanguages. Це англомовний ресурс, який в основному націлений на вивчення граматики. Всі основні моменти представлені у вигляді дуже зручних і практичних таблиць.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka35 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
 • Lingvister. Часто, навіть при наявності великої кількості навчальних матеріалів, власних зусиль для освоєння мови буває недостатньо. У таких випадках необхідна допомога висококваліфікованих фахівців мовної школи, де можна вчити німецьку онлайн, по скайпу.
  top 10 resursov dlya izucheniya nemeckogo yazyka36 Топ 10 ресурсів для вивчення німецької мови
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: