Топ-10 ресурсів з вивчення англійської для дітей

Всім відомо, що дитячий мозок як губка вбирає в себе все нове. І не дивно, що багато батьків прагнуть віддати своє чадо вчити англійську як можна раніше. Але при цьому вони не завжди беруть до уваги непосидючість дітей.

Щоб уроки англійської принесли видимий результат, потрібно зацікавити дитину. Хочемо представити Вам кілька ресурсів, матеріали яких зможуть по-справжньому захопити дитину в процесі вивчення англійської мови.

 • Уроки тітоньки Сови. Дуже захоплюючі уроки-мультфільми для дітей. На кожному уроці діти разом з “тітонькою Совою” вивчають нову букву англійського алфавіту і слова, які починаються з цієї літери.
  top 10 resursov po izucheniyu anglijjskogo dlya detejj14 Топ 10 ресурсів з вивчення англійської для дітей
 • British Council. На цьому сайті представлено безліч цікавих ігор. Всі вони націлені на запам’ятовування англійських слів. Дітям це повинно сподобатися, адже що може бути цікавіше, ніж гра? Також можна слухати пісеньки і читати казки англійською.
  top 10 resursov po izucheniyu anglijjskogo dlya detejj15 Топ 10 ресурсів з вивчення англійської для дітей
 • Уроки англійської для дітей. Усі уроки розбиті на кілька підтем. Можна вивчити алфавіт і граматику, цифри і слова з різних тем (фрукти, професії, кольори і багато інших).
  top 10 resursov po izucheniyu anglijjskogo dlya detejj16 Топ 10 ресурсів з вивчення англійської для дітей
 • BiLingual. Цей сайт призначений для батьків, чиї діти вивчають англійську мову. Тут є маса різних казок, пісень, скоромовок і загадок англійською. Також Ви можете знайти цікаві ігри, які зроблять вивчення англійської цікавим.
 • Курс англійської для дітей від LINGVISTER. Під уважним керівництвом викладача діти почнуть вивчати основи мови (алфавіт і граматику), вчити найнеобхідніші слова, грати в розвиваючі онлайн-ігри. Все це допоможе перетворити вивчення англійської в цікаве і захоплююче заняття.
  top 10 resursov po izucheniyu anglijjskogo dlya detejj17 Топ 10 ресурсів з вивчення англійської для дітей
 • Освітні ресурси інтернету. На цьому сайті діти можуть вивчати англійську з улюбленими героями діснеєвських мультфільмів. Також тут представлена підбірка з найбільш популярних англійських слів в картинках, загадки, пісні і повчальні історії.
 • Теремок. В одному з розділів цього сайту Ви можете знайти навчальні ігри англійською. Це ігри для найменших, які дозволять вивчити англійську з нуля, почавши з алфавіту.
 • Розвиток дитини. В розділі “Англійська для дітей” Ви знайдете добірку відеоуроків англійської мови з Біг Маззі (Big Muzzy – мультиплікаційний телекурс англійської мови для дітей, наданий телеканалом BBC).
  top 10 resursov po izucheniyu anglijjskogo dlya detejj18 Топ 10 ресурсів з вивчення англійської для дітей
 • Ігрова кімната. Англійська для малюків в картинках. Всі картинки мають підпис англійською і транскрипцію. Картинки можна роздрукувати. Адже дитину простіше всього вчити на основі барвистих картинок.
  top 10 resursov po izucheniyu anglijjskogo dlya detejj19 Топ 10 ресурсів з вивчення англійської для дітей
 • Petra lingua. Це онлайн курс англійської мови для дітей, спрямований на засвоєння основного словникового запасу. Тут Ви знайдете різні пісеньки, відеоролики і барвисті картинки.
  top 10 resursov po izucheniyu anglijjskogo dlya detejj20 Топ 10 ресурсів з вивчення англійської для дітей
Читайте також:
Уроки з англійської мови - Урок 142

Отже, ми представили Вам 10 найпопулярніших сайтів, які допоможуть Вашим дітям вивчити англійську граючи. Але не забувайте, що для кращих результатів Ви завжди можете звернутися до кваліфікованих фахівців, які можуть давати уроки англійської дітям навіть по скайпу.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн