ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Сьогодні ми розповімо про 25 найкращих сайтів для вивчення англійської. Виявляється, в Інтернеті складно знайти добірку навіть такого обсягу. І навіть ті, де зібрано по 50 і більше посилань, про кожен сайт сказано всього по кілька слів. Давайте це виправляти.

Зміст статті:

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

EnglishDom

Самі розумієте, ця добірка не могла обійтися без нашого сайту. Тому давайте з нього і почнемо. Онлайн школа англійської мови EnglishDom — це екосистема, яка поєднує в собі уроки з викладачем по відеозв’язку на власній платформі, розмовні клуби, безкоштовні онлайн-тренажери, додаток для вивчення нових слів ED Words і інші продукти.

Зручність в тому, що все потрібне є в одному місці. Наприклад, ви займаєтеся в видеопрактике, зберігаєте слово з відео, натискаючи на субтитри – і воно відразу відправляється в ваш персональний словник, щоб потім відпрацювати його в онлайн тренажері.

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Зареєструватися на безкоштовний урок з викладачем

Але якщо вам всього цього здасться замало, то ось вам ще 24 сайту для прокачування англійської.

У добірці будуть як російськомовні, так і англомовні ресурси. Варто попередити, що у англомовних часто буде не самий приємний дизайн. Це потрібно просто прийняти як даність і звикнути. Що вже говорити, якщо навіть дизайн фейсбуку у нас багатьом не подобається. Окей, починаємо.

Learn English British Council

Один з найбільш авторитетних ресурсів. Його популярність підтримує хорошу репутацію самого British Council. Це британська міжнародна організація, створена для підтримки культурних цінностей та розвитку освіти. Простіше кажучи, це острівець Великобританії, який є практично в кожній країні. Вони проводять некомерційні заходи, організовують школи і допомагають людям з усього світу у вивченні англійської.

На сайті можна пройти мовні курси онлайн, позайматися в безкоштовних тренажерах, попрактикувати Speaking, Listening, Reading і Writing… загалом, все те ж саме, що є в EnglishDom, але без російської мови на сайті

BBC Learning English

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

У цей же ряд можна поставити і BBC. Теж британська компанія, теж з хорошою репутацією, і у неї теж є свої філії по всьому світу. Тільки тут вже навчання англійської не виступає ключовим напрямком.

На відміну від British Council, сайт BBC Learning English має більш розважальний формат (на нашу скромну думку). Тут можна пройти тести, пограти в вікторину, почитати актуальні новини доступним язиком і все в такому роді. Новин тут дійсно багато, але воно і не дивно. Для відпрацювання навичок читання на англійській точно вистачить.

На сайті є можливість займатися англійською мовою на своїй рідній мові, але список цих мов невеликий. Відразу скажемо, що російського серед них немає, але, цілком можливо, скоро з’явиться.

English Tips

Це величезна бібліотека підручників і курсів з англійської мови. Ви здивуєтеся, як їх, виявляється, багато. Тут коротко написано про кожен курс, підставлені теги і є користувальницький рейтинг. Кожен може внести свій внесок і залити підручник, а інші можуть їх завантажувати і ставити оцінки.

Іноді підручники повторюються, але від цього не стає менш вражаючим. На EnglishTips зібрано по п’ять підручників на сторінці. А всього сторінок більше 17 тисяч. Так що не кажіть потім, що не можете знайти відповідний підручник або що вони надто дорогі.

Читайте також: ТОП 5 підручників з англійської мови

Babeleo

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Дуже зручний сайт для читання книг на англійській. У цій статті ми детально розписали, чому зручніше читати англійською онлайн. Російською ви можете спокійно читати паперові книги, відчувати текстуру та відчувати запах паперу. Тільки на англійській мові вам буде складно осилити хоча б пару десятків сторінок.

Читайте також:
Діловий-Англійська – як вчити

Справа в тому, що в літературній англійській часто зустрічаються незнайомі слова, і доводиться постійно відволікатися, щоб знайти відшукати значення слова. На Babeleo можна виділити фрагмент тексту і відразу подивитися його переклад на російську. Так швидше і зручніше.

Lingualeo

Тут зібрані онлайн тренажери для прокачування англійської: граматика, тренування слів, читання текстів і перегляду відео англійською. Ресурс здебільшого створений для дітей, але цілком підійде і дорослим. Єдине, що відштовхує, це обмеження безкоштовної версії. Щоб займатися у всіх тренажерах і так довго, скільки хочеться, потрібно оформити преміум підписку.

Facebook

Найпопулярніша соціальна мережа у Великобританії і США. Тут зареєстровано найбільше носіїв мови, з якими можна поспілкуватися. Додавайтеся до них у друзі, шукайте загальні групи за інтересами, заводите невимушена розмова. Хтось буде вас ігнорувати, і так, ви, швидше за все, будете почувати себе ніяково. Писати незнайомим людям з іншої країни непросто. Потрібні вольові зусилля. Але рано чи пізно ви знайдете співрозмовника — і ваші старання окупляться.

Reddit

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Все, що відбувається в англомовному світі, вже обговорюється на Стартовій сторінці Інтернету». Тут є спільноти, теми для обговорення, рейтинги тим і все в такому роді. Пам’ятаєте, як в кінці нульових в рунеті було багато популярних форумів: для програмістів, для садівників, будівельників, електриків, форуми про відносини і багато чого ще. У нас вони з часом втратили популярність, а в США злилися в один глобальний форум — Reddit.

Сьогодні цей сайт входить до ТОП-5 найбільш відвідуваних в США. Там є і російськомовні спільноти, але ми не будемо на них заходити. Адже ми прийшли не за цим. Ми хочемо вчити англійську. Тому треба читати пости англійською, коментувати, вступати в спекотні переговори з іншими коментаторами і ставати повноцінним членом співтовариства.

Читайте також: Добірка мемів з Reddit англійською

iTalki

Закінчили з звичайними соцмережі, переходимо до спеціалізованих. iTalki – це найпопулярніший сайт для спілкування вивчають іноземні мови. Ви можете знайти там американця, який хотів би вивчити російську, і з ним взаємно практикуватися. Або зайду на форум і там поставити якесь питання про англійську або допомогти іншим розібратися в російській мові.

Omegle

А можна і не витрачати час на пошук співрозмовника, а замість цього в чаті або по відеозв’язку поспілкуватися з випадково ліпшим людиною. Фільтрів співрозмовника ніяких немає, не рахуючи можливості підібрати людину за інтересами (але не факт, що така людина знайдеться). Як варіант для активної практики мови — непогано. Тільки враховуйте, що сюди заходять абсолютно різні люди, і не завжди вам буде потрапляти адекватний співрозмовник.

Cleverbot

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Або якщо вам некомфортно спілкуватися з незнайомими людьми, то спробуйте поспілкуватися з роботом. Цей сайт працює на штучному інтелекті. Робот розуміє ваші повідомлення і відповідає на них. Повноцінного спілкування з людиною це не замінить, але зате можна залипнути і погратися півгодини-годину.

Читайте також:
Вчимо англійську за фільмів з субтитрами і серіалам | Англійська пісень

News In Levels

Назва сайту говорить сама за себе. Тут публікуються новини для тих, хто вивчає англійську. У кожної події — по кілька варіантів подачі: більш простою мовою, середнє і найскладніший варіант.

FreeRice

Нескінченний тест для самоперевірки. Сайт генерує вам нові і нові питання на знання англійських слів. Дається слово і чотири варіанти відповіді (що це слово означає). Відповіли — йдете далі, до наступного питання. І так поки не набридне.

Звичайно, просто відзначати знайомі слова і намагатися вгадати незнайомі – заняття не найпродуктивніший. Толк від сайту буде лише в тому випадку, якщо ви будете виписувати незнайомі слова собі в зошит або зберігати в персональний словник в EnglishDom.

TestYourVocab

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Теж свого роду тест, але не нескінченний. На TestYourVocab вам дається список з декількох сотень слів. Кожен раз вибирати один варіант з чотирьох не потрібно — чесність на вашій совісті. Просто відзначаєте галочкою знайомі слова — і все. Сайт аналізує ваш словниковий запас і показує, скільки ви приблизно слів знаєте англійською. В середньому у російськомовних, вивчають англійську, в пасивному запасі зберігається 2-5 тисяч англійських слів. Якщо у вас більше, значить ваш рівень англійської дійсно хороший.

Пройдіть тест на загальний рівень англійської

Learn English-Today

Нічого надприродного, просто база знань з англійської мови. На сайті 16 розділів, включаючи Grammar, Exercises, Vocabulary, Word Games, Newspapers та інші. Тільки майте на увазі, що сайт на англійській мові, тому граматика буде розписана англійською, а у слів в розділі словника не буде перекладу.

Google Translate

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Він тут не тільки тому, що там можна перекладати слова. Це зрозуміло. Ще у перекладача є «спільнота», де можна взяти участь в розвитку програми. Ви зазначаєте, які мови знаєте, і перекладач дає вам свої переклади на перевірку. Так, звичайно ми звертаємося за порадою до нього, а тут він сам просить допомогти. До речі, саме завдяки роботі волонтерів перекладач навчився розуміти слова в контексті. Google впровадив нейромережі в 2017 році, і сьогодні він працює набагато краще, ніж три-чотири роки тому.

Такий варіант практики підійде тільки тим, у кого вже є хоча б Upper Intermediate. Інакше ви самі нічому не навчитеся, та ще й нейромережі зіб’єте з пантелику.

Speaking Clubs Online

Просто розмовні клуби англійською мовою. Участь платне. На сайті вказано мінімальний рівень англійської для участі — Intermediate. Якщо у вас нижче, то спілкуватися наживо англійською без можливості перейти на російську в будь-якому випадку буде складно.

У EnglishDom теж є розмовні клуби, які проходять по кілька разів на день у різний час. Серед провідних є як російськомовні, так і носії мови. І хоч всі учасники розуміють російську мову, більшу частину часу займає саме спілкування англійською. Адже В цьому і є вся суть.

Wirte Or Die

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Жорсткий сайт для практики навичок письма. В першу чергу розрахований на письменників в творчій кризі, які не можуть видавити з себе й сторінки тексту. Ідея така: ви ставите таймер, наприклад, на п’ятнадцять хвилин, і весь цей час повинні друкувати текст без зупинки. Якщо зупинитеся, то спочатку текстовому полі спалахне криваво-червоним кольором, потім з комп’ютера почнуть надходити моторошні звуки, і врешті-решт текст просто зітреться без можливості відновлення.

Читайте також:
Коли правило shall-will працює навпаки

Так, сайт не для слабкодухих. Але якщо хочете попрактикуватися в написанні тексту англійською, то можна спробувати. Всі питання «що писати», «як писати» і так далі відпадуть самі собою. Доведеться в екстреному режимі генерувати потік тексту, активуючи всі задвірки активного і пасивного словникового запасу.

Grammarly

Найпопулярніший сайт для перевірки правопису. От ви написали текст за п’ятнадцять хвилин – і тепер можна спокійно сісти і пошукати помилки. Grammarly підкреслює пропущені слова, помилки в словах, лексичні та пунктуаційні помилки. Спробуйте взяти будь англійський текст, спеціально допустити в ньому кілька помилок і перевірити, чи зможе сайт їх помітити.

Language Tool

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Теж для перевірки правопису на англійському (але також російською, німецькою, італійською, білоруському, українському, есперанто і ще 20 мовах).

Не будемо намагатися порівняти, який з них перевіряє краще. Можете самі спробувати обидва і перевірити на власному досвіді. Language Tool трохи зручніше в плані того, що не треба додатково реєструватися і нічого встановлювати, просто заходьте і користуєтеся. У безкоштовної версії є деякі обмеження, але вони не настільки істотні.

Lexico

Словник англійської на базі Оксфорда. Тут зібрано кілька сотень тисяч слів з транскрипцією, значенням та прикладами вживання. Онлайн перекладач не завжди дасть детальну інформацію про слові. Так, може показати п’ять-десять варіантів перекладу, але все ще незрозуміло, який з них вибрати. А в словнику можна і про все значення детально почитати, і в контексті слово побачити.

Urban Dictionary

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Теж словник, але тут є більше сучасних виразів, які не завжди можна зустріти в Оксфордському словнику. Сленг, мат, скорочення – це краще шукати тут. Ще у сайту є родзинка: кожен день з’являється нове «слово дня».

Reverso Context

Трійку словників закриває сайт для пошуку прикладів пропозицій з певним словом. Вводиш слово англійською — і Reverso показує кілька варіантів перекладу на російську. Клацаєш на потрібний варіант — і вискакує кілька десятків прикладів пропозицій з конкретним словом в конкретному значенні. Дуже зручно.

Netflix

 ТОП 25 сайтів для практики англійської: докладно про кожному

Тут є не тільки культові американські серіали. Тут взагалі дуже-дуже багато чого. Виступи коміків, телепередачі, сотні різних шоу. Іноді навіть жартують, що неможливо відзняти стільки шоу, і Netflix просто штампує божевільні назви та превью в надії, що ніхто на них ніколи не клацне. Подивіться кумедне відео на цю тему.

А взагалі Нетфликс корисний тим, що там завжди є субтитри на декількох мовах. Як мінімум англійською є завжди. Тому це хороша база матеріалів для тренування аудіювання під час перегляду улюблених фільмів, серіалів і передач.

Читайте також: Фільми та серіали для вивчення англійської

EngVid

Тут зібрані навчальні відео про англійську мову. Потрапляли коли-небудь на канал EngVid? Там дев’ять викладачів-нейтивов проводять міні-уроки з англійської мови. Одне відео — зазвичай п’ять-десять хвилин. Поради щодо здачі іспитів, граматика, ідіоми і багато чого ще.

Закономірне питання: навіщо заходити на сайт, якщо все це є на ютубі? Просто на сайті є фільтр уроків за темами, викладачам і рівнів.

Це все. Спасибі, що дочитали до кінця. Ви все одно не зможете оцінити всі сайти за один присід, тому радимо додати цю сторінку в закладки і повернутися до неї наступного разу, коли буде вільний час.

Скоро побачимося.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн