ТОП-5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

Привіт. На цьому тижні, 21 вересня, у Стівена Кінга день народження. Ми з EnglishDom пропонуємо зробити невеликий подарунок — почати читати в оригіналі хоча б одну його книгу. Адже ви вже знаєте, що читання — відмінний спосіб розширити словниковий запас в англійському? Просто ніяк не вистачало сил почати? Ось тепер як раз буде привід! Отже, в цій добірці п’ять книг Кінга англійською мовою.

І так, сюди не ввійшли It, Misery і Carrie. Ви про них чули і, можливо, читали. Вставляти їх в цю збірку було б необачно.

 ТОП 5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

Кому підійде за рівнем

У кожного автора свій стиль викладу. Хтось пише більш простою мовою, а хтось любить використовувати складні пропозиції і мудрі слова. В одному з наших відео на YouTube ми розбирали, які книги підійдуть для Pre-Intermediate, які для Intermediate, а які краще починати вже з впевненим Advanced.

Що стосується Стівена Кінга, то це точно книги не для початкового рівня. Якщо ваш рівень Intermediate і нижче, краще почніть з чогось простішого. З впевненим Upper-Intermediate вже можна спробувати. Студентам з хорошим знанням англійської і великим словниковим запасом Кінг піде на користь.

The Long Walk

 ТОП 5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

Багато хто відзначає, що ця історія послужила основою для «Голодних ігор». На «дорозі», за якою йде прогулянка, кожен сам за себе. Кожен хоче вижити і бажає смерті іншим. Тут одні хочуть показати свою перевагу, об’єднуються за класовим особливостям, і ненавидять інших. А головне зло в книзі — сила натовпу.

I thought maybe you’d wish for friends because you don’t have any. We’ll all be glad to see you die. No one’s going to miss you, Gary. Maybe i’ll walk behind you and spit on your brains after they blow them all over the road. Maybe i’ll do that. Maybe we all will.

Я подумав, може, ти хочеш мати друзів, адже у тебе їх немає. Ми всі будемо ради бачити, як ти помреш. Ніхто не буде нудьгувати по тобі, Гері. Може бути, я піду ззаду тебе і сплюнь на твої мізки після того, як вони рознесуть їх по дорозі. Може бути, я зроблю це. Може бути, ми так зробимо.

Чим цікава ця книга? Тим, що це фактично перший роман письменника. Хоч він і був опублікований пізніше інших. Справа в тому, що спочатку Стівен не був високої думки про своїх роботах, і чернетки The Long Walk довгий час лежали недопрацьованими. Тільки після успіху Carrie Кінг зважився довести до розуму і випустити в продаж свій перший роман.

Читайте також:  Опис книги англійською: so many books, so little time

The Dead Zone

 ТОП 5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

Це історія про шкільного вчителя, який провів п’ять років у комі, і після пробудження виявив в собі надприродні здібності. Тепер головний герой уміє передбачати майбутнє і бачити те, чого не бачать інші. І хоч це не приносить йому ніякої радості, він вирішується направити свої навички на допомогу в розслідуванні низки садистських вбивств.

She suddenly realized she was sitting in an apartment by herself late at night, eating an apple and watching a movie on TV that she cared nothing about, and doing it all because it was easier than thinking.

Раптово вона зрозуміла, що сиділа в квартирі поздной вночі, їла яблуко і дивилася по телевізору фільм, який їй не цікавий, і робила все це тому, що це було простіше, ніж думати.

Історія обертається навколо моральної задачки «Вб’єте ви Гітлера, щоб запобігти голокост?». У процесі прочитання читач усвідомлює, наскільки це складна дилема.

Читайте також: добірка сайтів для читання англійською.

The Stand

 ТОП 5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

У цій книзі зібрано стільки страшного, що здається, ніби вона зібрала в собі десяток-другий інших книг-хорроров. Постапокаліптична фантастика про класичному протистоянні добра і зла. Так само банально, наскільки і цікаво.

He smiles a lot. But I think there might be worms inside him making him smile.

Він багато посміхається. Але я думаю, всередині нього можуть бути черв’яки, які змушують його посміхатися.

Варто попередити, що книга досить об’ємна, близько 800 сторінок. Тому навіть не починайте, якщо не готові більше місяця читати одну і ту ж книгу вечорами і бачити одні і ті ж кошмари по ночах.

The Shining

 ТОП 5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

Читайте також:  Paramedic – це фельдшер або пара медиків, або Навіщо англійська мова медпрацівникам (частина 1)

Книга розповідає про страшні події, що відбуваються з молодою сім’єю в «проклятому» готелі. До речі, книга була написана в час, коли образ «зловісного місця» ще не так широко використовувався в літературі. Глава сім’ї — початківець письменник, колишній алкоголік. П’ятирічний син — телепат і ясновидець. Звучить вже моторошно. Але найстрашніше ще попереду.

Good people die in bad, painful ways and leave the folks that love them all alone. Sometimes it seems like it’s only the bad people who stay healthy and prosper. The world don’t love you, but your momma and does so do I.

Хороші люди вмирають поганими, болючими способами і залишають на самоті людей, які їх люблять. Іноді здається, що тільки погані люди залишаються здоровими і успішними. Світ не любить тебе, але твоя мама любить, і я теж.

Ідея написання прийшла письменнику після відвідування реального готелю Stanley (штат Колорадо). Книга свого часу стала досить популярна, і незабаром її екранізували в однойменному фільмі The Shining (also known as «А ось і Джонні»).

Pet Sematary

 ТОП 5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

Історія, в якій є котик. Хіба вона може не бути милою? Виявляється, може, адже кішка гине в автокатастрофі. Як і маленька дитина. Батьки впадають у відчай, вони готові віддати багато, щоб дитина з котом як ні в чому не бувало просто прийшли додому. Вони навіть не здогадуються, що дуже скоро вони дійсно прийдуть. І тоді вже батьки пошкодують про своє бажання.

When we die, one of two things happens. Either our souls and thoughts somehow survive the experience of dying or they don’t. If they do that opens up every possibility you could think of. If they don’t, it’s just blotto. The end.

Коли ми вмираємо, відбувається одне з двох. Або наші душі і думки якось виживають після смерті, або ні. Якщо вони виживають, це відкриває всі можливості, про які ви могли подумати. Якщо вони цього не роблять, це просто дурман. Кінець.

Ідея цієї книги теж зародилася в голові Кінга після реального випадку, коли машина збила кішку його дочки. Під час котячих похорону Стівен задумався, а що буде, якщо через кілька днів вихованець повернеться. Весь твір — плід його подальших роздумів на цю тему.

Також Вам може бути цікаво: які книги читати англійською.

На цьому все. Читайте, запам’ятовуйте нові слова і продовжуйте вчити англійську. Це не страшно wink ТОП 5 непопсових книг Стівена Кінга англійською

Читайте також:  5 корисних порад для тих, хто вирішив знайти роботу в Німеччині

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: