Топік з англійської мови на тему тварини з прикладами творів

Багато хто з нас не уявляють свого життя без домашньої тварини. Часто нам приходить описувати їх поведінка, їх характер. Якщо ви вивчаєте іноземну мову, особливо актуальним і цікавим буде звучати топік з англійської мови на тему тварини. Нижче представлені топіки на різні теми про тварин. В окремій статті наведено приклад повноцінного есе про тварин на англійській мові.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • My love dog
 • My favourite cat
 • Rare animals
 • Wild and domestic animals
 • Назва тварин англійською

My love dog

I have got a dog. His name is Sharik, but we call him Rex. He is very big and he is brown. But he is not bad, he likes children and he likes playing very much. He doesn’t like drunk people and cats. We go for a walk every day and he runs with me and with cats. He likes eating meat, but he doesn’t like vegetables. I like my pet very much.

Переклад топіка (my love dog) моя улюблена собака

У мене є собака. Його ім’я Кульку, але ви кличемо його Рекс. Це дуже велика коричнева собака. Але він не злий, він любить дітей і дуже любить пограти. Він не любить людей напідпитку і кішок. Ми кожен день ходимо на прогулянку, і він бігає зі мною і з кішками. Він любить їсти м’ясо, але не любить овочі. Я дуже люблю свою собаку.

Теж саме можна написати про кота (кіт).

My favourite cat

I have a cat. His name is Barsik. He is very funny. He is a kitten and he likes playing very much. But he also likes to spoil newspapers and my socks. He likes eating fish and I give him milk every day. He doesn’t go for a walk, but I play with him every evening. He likes to play with my arms and he is afraid of my legs. I like him very much.

Переклад: Мій улюблений кіт

У мене є кіт. Його ім’я Барсик. Він дуже кумедний. Він ще кошеня, і він дуже любить грати. Але він також дуже любить псувати газети і мої шкарпетки. Він любить їсти рибу, і я даю йому кожен день молоко. Він не ходити гуляти, але я граю з ним щовечора. Він любить грати з моїми руками і боїться моїх ніг. Я його дуже люблю.

Rare animals

There are many rare animals around the world. These animals are called threatened species. People hunt them and kill them for leather, meat and fur. Except of this, the natural habitat of rare animals is destroyed. So they can’t breed.

For example, among the rare animals there is a sloth, an anteater, a duckbill, a Tibetan fox etc. All rare animals do exist but there is a real threaten of their disappearance. We must protect them to keep these species for next generations.

Переклад: Рідкісні тварини

По всьому світу існує безліч рідкісних тварин. Ці тварини називаються зникаючими видами. Люди полюють на них через шкіри, м’яса та хутра. Крім того, середовище існування рідкісних тварин знищується. Тому вони не можуть розмножуватися.

Наприклад, серед рідкісних тварин лінивець, мурахоїд, качкодзьоб, Тибетська лисиця та ін Все рідкісні тварини дійсно існують, але є реальна загроза їх зникнення. Ми повинні захистити їх, щоб зберегти ці види для майбутніх поколінь.

Wild and domestic animals

There are two types of animals: wild ones and domestic. Wild animals are so called because they live without a man in forests, steppes and deserts. In other words, they don’t need to survive a human. Domestic animals live with a man, they are tamed by him. Domestic animals can be pets (dogs, cats, parrots) or cattle (cows, коні, свині). I like animals very much. When I grow up I want to be a vet.

Переклад: дикі та домашні тварини

Існує два види тварин: дикі і домашні. Дикі тварини називаються так, тому що вони живуть без людини в лісах, степах і пустелях. Іншими словами, їм не потрібна людина, щоб вижити. Домашні тварини живуть з людиною, вони приручені. Домашні тварини – це тварини (собаки, кішки, папуги) і худоба (корови, коні, свині). Я дуже люблю тварин. Коли я виросту, я хочу стати ветеринаром.

Назва тварин англійською

Щоб вам було легше, розглянемо назви тварин на англійській:

 • Порося — piglet,
 • курча — chick/chicken,
 • теля — calf,
 • кошеня — kitten,
 • гусеня — gosling,
 • корова — cow,
 • домашня тварина — domestic animal,
 • вівця — овець,
 • кролик — rabbit,
 • кінь — horse,
 • папуга — parrot.

Таким чином, з усього різноманіття, ви використовуєте в топіку англійською мовою саме те тварина, яка вам подобається або що ви хочете розглянути.

А ви якихось домашніх тварин, да і взагалі тварин, любите?

Вам може знадобитися топік з англійської на тему страви.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: