Тренажер з англійської мови онлайн | Тренажер англійських слів

Дуже багато людей сьогодні хочуть вивчити англійську мову швидко, системно, якісно. Особливо це актуально для тих, хто хоче виїхати для життя або роботи в англомовну країну, або для тих, хто пов’язує своє життя із англійською мовою, здобуваючи професію перекладача або викладача англійської. Для кожного буде зручно у вивченні мови використовувати тренажер з англійської мови, наприклад, Lim English. Тренажерів існує багато. Даний тренажер зручний тим, що має кілька курсів для всіх людей, незалежно від того, який рівень англійської вони мають.

Олег Лиманський розробив свою методику Lim English як тренажер англійських слів і не тільки. За цією методикою можна повністю вивчити мову. Причому, ви можете це зробити самі, безкоштовно, витрачаючи по 30-40 хвилин свого часу в день. Сам автор методики вже оволодів кількома мовами завдяки своїй методиці. Причому він постійно її вдосконалює та допрацьовує вже протягом 8 років.

Автор зробив висновок, що мовна база не так важлива у вивченні англійської мови. В одному уроці англійська тренажер онлайн дає можливість навчатися англійської за допомогою аудіювання (сприйняття англійської мови на слух), словника (зі словниковий запас), диктанту (вправа тренує мова і грамотність письма), усного перекладу (для правильного вимови), перекладу ( для навчання навичкам перекладу). Крім цього, в урок включається граматика і робота над зробленими помилками. Програма Лиманського – тренажер з англійської мови онлайн може вам підказати правильне написання слова або його вимову.

Величезним достоїнством програми тренажера є те, що автор нового методу приділив багато уваги аудіювання. Всі записи, підготовлені з допомогою носіїв мови, адже лише так людина може освоїти англійську, сприймати іноземну мову на слух.

Тренажер Лиманського має 4 рівня складності, від початкового до просунутого рівня англійської. Всього представлено більше 500 уроків.

Основою програми тренажера є те, що людина одночасно може тренувати і читання, і слухання, і лист. Розвивати всі ці навички. Вправ, спрямованих на це – безліч. Наприклад, диктант. Коли диктор читає текст, учень повинен написати його, не бачачи перекладу, а виключно слухаючи текст. Так само можна спростити завдання, відкривши вікно з перекладом тексту. Вправа переклад передбачає те, що учень бачить російський текст, який потрібно перекласти на англійську мову. Учень перекладає, вибираючи потрібні слова із запропонованих карток і вибудовуючи їх в правильному порядку.

Читайте також:  Вправи "Граматичні відмінності британський - американський British English American English" (з відповідями)

Плюсом тренажера є те, що не потрібно безглуздо заучувати окремі слова. Ви слухаєте пропозицію, знаєте, як слово звучить і запам’ятовуєте його швидше, адже відразу виробляється асоціація з тією пропозицією, яку ви слухали.

Програма тренажер з англійської має можливість повторювати текст, також в ній закладено певну кількість помилок, які є допустимими у побудові речень. В залежності від кількості ваших помилок, фраза буде повторюватися кілька разів.

Англійська тренажер онлайн зручний тим, що ви можете використовувати його в будь-який час, уроки не занадто довгі. При цьому користь від уроків – колосальна. Вчитися з допомогою тренажера приємне і не напружує. Дуже часто, коли ми вчимося писати окремі слова на англійській або їх розуміти, ми самі того не помічаючи, думаємо, швидше звільнитися – і все. Це програма спрямована на те, щоб зацікавити людину.

8f79f41eb2c2a8aed02750e178726e3a Тренажер з англійської мови онлайн | Тренажер англійських слівТренажер з англійської допоможе тим, у кого достатньо власної мотивації на вивчення мови. При навчанні з тренажером Lim English, уроки дійсно пролітають непомітно. Кожен урок спрямований на щось своє, кожен допоможе вам запам’ятати багато нових слів і цілих фраз. І це відбувається у захоплюючій формі, не потрібно заставляти себе вчитися. Час навчання пролітає непомітно.

З допомогою методики Олега Лиманського можна вивчати будь-яку іноземну мову з гарантованим результатом. І повірте, вам буде набагато простіше, якщо ви маєте нульові знання і в голову не “штовхали” інші, застарілі методики навчання мови. Важливий не класичний спосіб навчання і не затрачивамое час. Важливий лише один результат, який є незаперечним, завдяки тренажеру англійської мови lim English.

Відгуки про програму тренажера Лиманського тільки позитивні. Крім цього, найближчим часом очікується поява мобільної версії програми. Це зробить процес навчання англійської ще більш приємним, доступним, легким.

Читайте також:  Топ-5 фразовых дієслів, необхідних у бізнес-сфері

Радимо перед тим, як починати проходити уроки по тренажеру, оцінити свій рівень знання мови, щоб не витрачати час даремно. Для цього на сайті є тест. Також важливо крім уроків Лім інгліш, читати книги англійською мовою, дивитися фільми, по можливості спілкуватися в мовному середовищі. Все це принесе вам очікуваний результат, і ви можете знати англійську на гідному рівні вже через пару років.

Не забувайте працювати над помилками після уроків на тренажері. Це принесе ще кращий результат, адже саме невідпрацьовані помилки будуть проявлятися в майбутньому плямами незнання і в невідповідний момент випливуть назовні. Роботу над помилками робіть вдумливо і посидюче, а також можна складати словник нових слів після кожного уроку Lim English.

Приклад роботи тренажера Lim English

Зареєструватися та приступити до занять за програмою Lim English

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: