Три цариці під вікном, або 3 часу в англійській мові

При вивченні англійської кожен викладач хоче дати максимум знань, які можуть знадобитися в майбутньому.

Однак властивість спрощення мови неодмінно веде до зниження навантаження на початковому етапі, в результаті чого навчання можна звести до необхідного мінімуму, який буде легко засвоєний. Якщо Ви часто подорожуєте за кордон, представляючи свою компанію, Вам точно не обійтися без граматики, тому сьогодні ми розглянемо 3 часу в англійській мові, які неодмінно знадобляться для того, щоб вільно спілкуватися.

Отже, не секрет, що американці вже давно перестали використовувати в мові всі варіанти часу Perfect, не кажучи вже про Perfect Continuous. А італійці не мають поняття, що позначає час Continuous, т. к. в італійському такого часу взагалі немає, що спрощує вивчення цієї мови. Абсолютно не важливо, чи робите Ви купівлі щодня або йдете в магазин зараз. В італійській мові це одне і те ж. Що ж залишається, запитаєте Ви? Залишаються Present Simple, Past Simple та Future Simple, які є абсолютно зрозумілими і в той же час допомагають кожному з нас висловити думки про сьогоденні, минулому і майбутньому.

Як вивчати ці часи?

Сучасна методика передбачає вивчення всіх часів одночасно. Спочатку дається загальна таблиця, в якій представлені всі часи, а також вопросительная, негативна і ствердна форми. Після вивчення такої таблиці починається активна практика, коли людина починає складати речення у трьох часах, використовуючи різні дієслова. Неправильні дієслова також займають своє місце, оскільки саме з ними часто виникає плутанина.

tri caricy pod oknom, ili 3 vremeni v anglijjskom yazyke4 Три цариці під вікном, або 3 часу в англійській мові

При використанні часів Simple не забувайте про те, що ця група часів використовується в тому випадку, якщо Ви говорите про те, що Вам звично робити, що має місце кожен день. Якщо мова йде про минулому часі, то всі звичні справи мали місце у вказаному проміжку часу.

Present Simple – незважаючи на свою назву, є не зовсім простим і зрозумілим для всіх. Однак без нього далеко не піти, тому постарайтеся запам’ятати, що для утворення позитивної пропозиції потрібні наступні компоненти:

  • підмет;
  • присудок;
  • другорядні члени речення.

Якщо на місці підлягає варто he, she, i, до присудка додається закінчення -s або -es.

У тому разі, якщо пропозиція негативне або питальне, закінчення –s (-es) переходить до допоміжного дієслова і виходить does (does she, does he, does it).

Does this work PC correctly? – Цей комп’ютер працює правильно?

Does she listen to BBC radio? – Вона слухає радіостанцію Бібісі?

She doesn’t listen to BBC radio. – Вона не слухає радіостанцію Бібісі.

Past Simple веде себе набагато більш розумно, ніж Present Simple. Допоміжний дієслово тут тільки один – did, і він дружить з усіма займенниками. А от якщо потрібно утворити заперечення, потрібно до did додати not.

She didn’t come to the party last night. – Вона не пішла на вечірку минулої ночі.

Did they see you yesterday? – Вони бачили тебе вчора?

Future Simple – простий майбутній час також поводиться абсолютно правильно у всіх випадках. Після підлягає необхідно поставити допоміжне дієслово will, а за ним основний дієслово.

I will ask her to speak Italian tomorrow. – Я попрошу її говорити по-італійськи завтра.

Частка not творить чудеса і утворює заперечення в будь-якому часу.

He will not stay in Miami for one more week. – Він не залишиться в Маямі ще на один тиждень.

Використовуйте вищенаведену таблицю при складанні пропозицій. Візуально буде набагато легше запам’ятати 3 часу англійського дієслова, які допоможуть Вам вийти з будь-якої ситуації. Міняйте дієслова, не забувайте практикувати складання речень з неправильними дієсловами (ствердна, негативна, вопросительная форми), і Вам буде набагато простіше вийти із зони комфорту і почати говорити, як цього хочете Ви.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн