«Ульотні» фрази для розмови англійською: I believe I can fly

Російська мова входить у сімку найбільш популярних мов, однак це не дає можливості спілкуватися на ньому, скажімо, у Великобританії або Канаді, Швейцарії та Іспанії.

Незважаючи на те, що англійська вивчається в школі, є місця, де Вас навряд чи зрозуміють, але, повірте, там Вам взагалі не потрібен буде ніякої мову.

Прилітаючи в аеропорт, ми завжди сподіваємося на те, що все буде інтуїтивно зрозуміло, але бувають ситуації, коли нам все ж необхідна допомога, адже аеропорт може складатися з трьох терміналів і декількох десятків гейтів, а Ваша посадка може закінчуватися вже через 15 хвилин. Саме в таких ситуаціях не варто втрачати не секунди, адже на кону – відправлення на борту розкішного лайнера або очікування наступного рейсу (в кращому випадку). Саме тому гарячою темою цього літа стануть фрази для розмови англійською в аеропорту.

Для початку необхідно пам’ятати про те, що поняття “arrival” і “departure” означають прибуття і відправлення, не слід їх плутати. А ось заповітне “check-in” (реєстрація), впевнена, знають всі, хто хочуть швидше розташуватися “by the window” (біля вікна). При реєстрації можна також попросити місце біля вікна, сказавши: “A window seat, please”. При виникненні будь-яких питань можна сміливо звертатися в “enquiry office” або “information desk” (довідкову). Іноді при багатогодинному перельоті можна заплутатися в часі або переплутати час вильоту, в такому випадку можна запитати: “When does the check-in begin?” (коли починається реєстрація). У разі, якщо рейс відкладається, не варто турбуватися, про це буде додатково повідомлено: “The flight is delayed by two hours” (рейс відкладається на 2 години), а на табло вильотів з’явиться напис “delayed”. І якщо Ви летите не чартерним рейсом, Ви маєте право здати квиток, запитавши: “Where can I return my ticket?”

Читайте також:  Англійські скорочення — літери M, N, O — з перекладом

Інша ситуація може виникнути з тими, хто бронює рейси через інтернет. Для цього перед вильотом необхідно надати копію броні і обміняти на посадковий талон.

I booked on the internet. – Я забронював квиток через інтернет.

Here is my booking reference. – Це мій код бронювання.

Після цього Вас попросять пред’явити паспорт і квиток: “passport and Your ticket, please!”

Did you pack your bags yourself? – Ви самі спакували речі?

How many bags are you log in? – Скільки сумок Ви здаєте?

Пам’ятайте, що вага багажу не повинна перевищувати передбачені норми, в іншому випадку Вам необхідно буде доплатити.

There’s an excess baggage charge of… – Додаткова плата за багаж…

Після вирішення всіх питань Вам побажають приємного польоту (“Enjoy your flight!”).

При проходженні служби безпеки аеропорту Вас попросять покласти всі металеві предмети на піднос (“Could you put any metallic objects into the tray, please?”)

Please take your laptop out of its case. – Дістаньте ноутбук з сумки, будь ласка

Якщо Ви везете щось зайве, Вам про це неодмінно повідомлять (“i’m afraid you can’t take that through”).

uletnye frazy dlya razgovora na anglijjskom: i believe i can fly32 «Ульотні» фрази для розмови англійською: I believe I can fly

У залі очікування від людей, які подорожують з Вами одним рейсом, можна почути наступні питання:

What’s the flight number? – Який номер рейсу?

Which gate do we need? – Які в нас ворота?

З деяких причин рейс можуть скасувати, в цьому випадку Ви почуєте фразу:

The flight’s been cancelled. – Рейс скасовано

Будьте уважні в аеропорту і стежте за часом, літак нікого не чекає, хоча про відсутність пасажира все-таки кілька разів попереджають. Будьте готові до того, що всі будуть знати, як Вас звати, коли Ви доберетеся до Вашого місця на борту.

Читайте також:  Удосконалюємо знання часів в англійській мові.

Last call for passenger Smith travelling to Miami, please proceed immediately to Gate number 32. – Останній виклик пасажира Сміта, який подорожує в Майамі, будь ласка, пройдіть до 32.

Повторіть всі фрази ще раз, подивившись це відео:

Це основні фрази для спілкування англійською, які можуть знадобитися в аеропорту. А щоб без праці порозумітися з персоналом готелю, з продавцями супермаркетів і бутиків, а також у пунктах обміну валют і банках, рекомендуємо пройти експрес-курс англійської мови для подорожей. Детальніше про курс >>

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: