Up with the lingo: чому важливо знати сучасний англійський сленг

Серйозне ставлення до занять дуже важливо, коли мова йде про вивчення нової мови.

Але кількість часу, проведене на заняттях у класі, ніяк не впливає на підготовку до зустрічі з тими сучасними мовними нюансів, з якими Ви зіткнетеся, коли спробуєте застосувати Ваші знання на практиці в реальному світі.
Сленг – це один із аспектів мови, які зазвичай не викладають на заняттях, але який є невід’ємною частиною мови.

Навіть країни, у яких говорять на одній мові, такі, як Великобританія та США, мають величезні відмінності в сленгу, так що розуміння того, що Ваші колеги намагаються сказати, дуже важливо для швидкого та ефективного спілкування і зміцнення культурних зв’язків. Але не варто вірити мені на слово – перевірте факти: ось три причини, які пояснюють, чому сленг є життєво важливим елементом розвитку мовних навичок:

1. Сленг дає Вам більше можливостей для навчання.

Один з перших порад для тих, хто хоче успішно вивчати нову мову – зануритися в мовне середовище як можна глибше. Фільми, книги і музика – все це сприяє вивченню мови, але Ви не зможете далеко піти, якщо Ви не розумієте ключові жаргонні фрази. Візьмемо, наприклад, слово chick- жаргонний термін, який зазвичай використовується в США при згадці жінки або дівчини і у фільмах, книгах і музиці; якщо б це слово переводив хтось, використовуючи стандартний словник, він би знайшов зовсім інше значення. Зміна значення змінює контекст пропозиції, отже, змушує боротися з нерозумінням. Якщо Ви докладете зусиль, щоб вивчити сленг, Ваша здатність до освоєння мови збільшується в геометричній прогресії.

2. Сленг допомагає Вам залишатися «в темі».

Читайте також:  Текст і переклад пісні Sway (Diana Krall) на російську мову

Сленг неминучий, незалежно від того, яку мову Ви вивчаєте, і стає все більш поширеним з появою Twitter та інших інтернет-спільнот. Дослідження показують, що 64% студентів в США вдаються до сленгу щодня – як для письма, так і в розмові, і ці цифри є яскравим індикатором того, наскільки широко розповсюдженим стає сленг. Більшість інтернет-форумів має тенденцію порушувати мовні правила, коли справа доходить до способу використання слова. Уявіть, всього трохи більше року тому, такі слова, як uzzworthy і twerking навіть не були визнані дійсними частинами мови, але зараз вони є термінами, вживаними в інтернеті щодня. Йти в ногу зі сленгом – це важливий спосіб не тільки залишатися «в темі» щодо того, що відбувається в світі навколо Вас, але й не відставати від еволюції мови, який Ви вивчаєте.

3. Знання сленгу допоможе Вам уникнути нетактовності.

Звичайно, знання самих «нейтральних» і загальновживаних сленгових виразів допоможе Вам спілкуватися більш неформально, але сленг також може допомогти Вам, коли потрібно точно знати, що сказати. Візьміть англійська мова: є безліч слів, які з легкістю можуть бути неправильно витлумачені, якщо Ви не володієте сучасним сленгом. Наприклад, звичайний словник скаже Вам, що слово frog означає просто “жаба”, і слово це є досить буденним. Однак коли це слово пов’язане з французом, frog вважається великою образою, і слід використовувати його з величезною обережністю. Не потрапте в халепу, не звертаючи уваги на сленг досліджуваного мови; замість цього віддайте сленгу належне, і Ви не скривдите багатьох людей.

up with the lingo: pochemu vazhno znat sovremennyjj anglijjskijj sleng18 Up with the lingo: чому важливо знати сучасний англійський сленг

Не лякайтеся перспективи проходження Вашого шляху через терни сленгу, просто усвідомте, що створення сталого мовного фонду є обов’язковим першим кроком. Запишіться на мовні курси, щоб зробити цей процес простіше. Після того, як Ви відточите свої навички, Ви будете більш ніж готові охопити постійно змінюється, але завжди захоплюючий світ сленгу!

Читайте також:  Скільки часів в англійській мові: an unknown quantity
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: