Вчимо англійську за фільмів з субтитрами і серіалам | Англійська пісень

Існують так звані альтернативні способи вивчення іноземної мови, які для деяких студентів англійської мови часто стають основними.

Вчимо англійську за фільмів з субтитрами

dcffe8d251edd93d14291cc40e7691ae Вчимо англійську за фільмів з субтитрами і серіалам | Англійська пісеньМало хто може похвалитися тим, що він вивчив англійську мову виключно з художніх та документальних фільмів, так як для їх розуміння потрібне володіння досить серйозними навичками аудіювання і володіти великим запасом лексики. З іншого боку, коли ми вчимо англійську за фільмами, особливо знятим в останні десятиліття, ми одержуємо відмінну можливість навчитися живої мови, який, як відомо, має звичку рости з плином часу і змінюватися. Більшість фільмів у прокаті зняті в американському Голлівуді, тому переглядаючи «Титанік» або «Щелепи», Ви отримуєте навички «заатлантического» варіанту англійської мови. Якщо ваша мета – британський англійський, ми рекомендуємо такі роботи кінематографістів «Туманного Альбіону» як «Брати з Грімсбі», «Незважаючи на падаючий сніг» та інші.

Також для розвитку навичок британського англійського ви можете дивитися документальні фільми компанії BBC. Якщо ж у сфері ваших уподобань “American English”, то кращим вибором буде перегляд американського каналу CNN.

Новачкам, звичайно, на перших порах буде важко розуміти мову прямо з екрану, тому в мережі можна знайти безліч фрагментів фільмів з субтитрами, де докладно розібрана кожна фраза. Вчити англійську за фільмів з субтитрами один з найбільш простих, але ефективних способів.

Англійська серіалам

«Мильні опери» – порівняно недавній кінематографічний феномен, в них використовується сучасний мову, і деякі з них тривають кілька «сезонів». Тому вчити англійську за серіалами корисно, захоплююче і дуже цікаво. За відгуками учнів, починаючи перегляд серіалу, вони насилу вловлюють сенс розмови, але поступово навчаються простежувати сюжетну лінію, а до кінця сезону вони вже цілком стерпно розуміють мову. Кілька таких сезонів – і людина починає розуміти англійську мову без напруги і ловити себе на думці, що при перегляді чергової серії він вже думає мовою персонажів.

Читайте також:  Розповідь про моїй кімнаті (My room)

Починати перегляди серіалів рекомендуємо з тих, які створені носіями мови спеціально для тих, хто вивчає англійську. Один з кращих таких серіалів – це «Екстра», багатосерійний навчальний фільм, в якому молодий чоловік з Аргентини приїжджає в Лондон для вдосконалення своєї англійської. Він знайомиться з юнаків і двома дівчатами, і, проживаючи в одному будинку, вони потрапляють у різні пригоди, попутно навчаючи аргентинця англійської мови.

Потім можна переходити на автентичні серіали, такі як «Друзі», «Доктор Хаус» або «Надприродне». Тут також можна варіювати перегляд, відшукуючи британські або американські серіали.

Англійська пісень

Як не дивно, багато людей, які вже оволоділи англійською мовою досконало, кажуть, що вони вивчили його, прослуховуючи різні англійські пісні. Незалежно від того, прихильник ви популярної музики або важкого року, вчити англійську по пісням найбільш легко і приємно. Більш того, це у Вас з’являється величезна мотивація дізнатися про що співає Ваш улюблений виконавець.

9056026f27d2a6df263ac33f115b0aa0 Вчимо англійську за фільмів з субтитрами і серіалам | Англійська пісень

Кадр з кліпу “Metallica – Nothing Else Matters” youtube.com

У цьому методі навчання є невелика особливість: спочатку необхідно виводити субтитри англійською мовою, так як не завжди просто розібрати слова пісні. Це зручно зробити переглядаючи відеокліп на youtube. Далі, переводите рядок за рядком, використовуючи власний словниковий запас або звертайтеся за допомогою до гугл перекладачеві. Втім, вчити англійську з пісень – це ще і «самий самостійний метод придбання іншомовних навичок, і тому учні можуть винайти і власні способи.

Навчання за коміксами

df27008a095899f6c086911cac0245d4 Вчимо англійську за фільмів з субтитрами і серіалам | Англійська пісеньВ останні роки на тлі падіння інтересу до читання книг, комікси набувають все більшу популярність. Комікс – це невелика, зазвичай кумедна історія з участю популярних персонажів. Коли ми вчимо англійську за коміксами, ми читаємо невеликі тексти з опорою на картинку, і тому можемо легко запам’ятовувати слова та усталені вирази, асоціюючи їх з зображенням. В цьому є свій сенс, так як в школі багато викладачі рекомендують дітям при прочитывании текстів намагатися представити у своєму зображенні картини того, що описується в оповіданні. Комікс це завдання полегшує, і, чим точніше картинка і підпис співвідносяться один з одним, тим краще засвоюється текст і одночасно в пам’яті відкладається певний образ.

Читайте також:  Випуск 11 - У КОГО ВЧИТИСЯ?

Навчання за мультфільмами

bf92bce9f8e83568bece568a7b3af09f Вчимо англійську за фільмів з субтитрами і серіалам | Англійська пісень

Безсумнівно – це захоплююче вчити англійську з мультиків, і багато хто це роблять із задоволенням. Діснеївські роботи практично завжди виходили у вигляді серіалів і полюбилися дітям усього світу. Міккі і Мінні, Русалонька, Бембі та інші мультяшні персонажі полюбилися дітям у всіх країнах, і багато хто знає їх напам’ять. Таким чином, знаючи зміст мультика рідною мовою, ви будете легко здогадуватися про значення слів і виразів, коли він звучить в оригіналі.

Дуже цікаво переглядати всім відомі радянські мультики про Вінні-Пуха, Чебурашку і крокодила Гену, озвучені носіями англійської мови. Це не тільки цікаво, але й дуже корисно, так як навчаються, знаючи зміст мультиків напам’ять, легко здогадується і про те, про що говорять персонажі англійською.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: