Вчити англійську – нерозумно, і ось чому

Ми довго зволікали з цим одкровенням. Складно говорити правду після стількох років брехні. Але рано чи пізно цей момент повинен був настати.

Весь цей час ми постійно розповідали вам про важливість англійської мови, давали поради і надихали вивчити. Деколи нам самим здавалося, що в цьому є сенс, хоч у глибині душі і розуміли, що це абсолютно безглузда затія. У цій статті ми хочемо нарешті покаятися і розповісти вам правду. Вчити англійську — безглуздо. І ось чому.

У нас мало хто добре говорить англійською

Подумайте самі, який толк з шкіри геть лізти, намагаючись вдосконалити свою розмовну англійську, якщо це все одно не оцінять? У країнах СНД, особливо в невеликих містах, достатньо знати англійську на рівні Intermediate — і ви вже будете володіти їм краще більшості. Так до чого ця нескінченна гонка? От якби ми жили в англомовній країні або хоча б в Західної Європі, тоді так, треба тримати планку. А так можна розслабитися і не витрачати час даремно.

За кордоном вас зрозуміють і без мови

Відвідайте будь-яку популярну туристичну країну — Таїланд, Єгипет і так далі, там в будь-якому поважаючому себе готелі знайдеться російськомовний хостес. А навіть якщо і не знайдеться, можна спокійно скористатися гугл перекладачем. Ніхто вас не засудить, всі до цього звикли. Вже краще так, ніж на своєму ламаною мовою намагатися сформулювати зв’язне думка. Величезна кількість людей за кордоном не знають мови — і ви теж спокійно проживете без нього.

Читайте також:  Модальні дієслова в англійській мові — Modal Verbs

Перекладач може все

Ще ми часто говоримо про те, що англійська дозволяє без праці слухати і розуміти пісні, фільми і телепередачі англійською. Та що вони так нібито навіть краще звучать і сильніше занурюють в атмосферу. Ми постійно використовуємо цей аргумент і не перестаємо дивуватися, як ви досі вірите в це. Текст і переклад будь-якої пісні можна знайти в Інтернеті за кілька кліків, всі стоять фільми вже перевели і озвучили в хороших студіях перекладу, а ляпи перекладачів не доставляють такого дискомфорту, щоб через них змушувати дивитися фільм іноземною мовою.

На вивчення англійської потрібно час

Так, насправді на вивчення мови потрібно дуже багато часу. Причому це такий skill (вибачте, навичка), який можна розвинути до кінця. Будете кожен день протягом п’яти років приділяти час практики англійської — і все одно залишаться невивчені слова та ідіоми. Хоч англійська і нескладний мову, вивчення з нуля до гідного рівня потрібно витратити більше часу, ніж на інші навички. Наприклад, ви за той же час могли б навчитися малювати, грати на музичному інструменті, танцювати, домогтися успіхів у якомусь виді спорту. Задумайтеся, скільки можливостей ви випустили з-за цього безглуздого англійської мови.

Воно вам треба?

А тепер обміркуйте все це і запитайте себе ще раз. Чи справді вам так потрібен цей англійську мову?

Якщо ви дочитали до цього моменту і на останнє запитання відповіли «так», ми захоплені вашим працьовитістю і напором. Вітаємо! І якщо раптом у вас дійсно закралися сумніви, рекомендуємо до прочитання іншу нашу статтю — 10 причин вивчати англійську.

Поки ледачі шукають собі виправдання, ми продовжуємо навчати англійській мові тих, хто дійсно цього хоче. Спасибі, що ви з нами!

Читайте також:  Як писати есе англійською

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: