Відео – кращий помічник для вивчення англійської

Хочете вивести процес вивчення англійської мови на наступний рівень? Дійсно хочете зануритися в атмосферу нової мови?

Я питаю, тому що хочу в цьому переконатися, так як є багато людей, які кажуть, що вони хотіли б знати другу мову, але потім нічого не роблять для цього.

Вони завжди відкладають це «на потім», замість того, щоб щодня практикуватися. І трагедія в тому, що те, що вони повинні робити, насправді не так складно. Дійсно не складно. Це так само просто, як дивитися відео. Серйозно.

Якщо ви збираєтеся прискорити процес оволодіння мовою, вам обов’язково потрібно дивитися кліпи, фільми, короткометражні фільми, серіали, новини і т. д. І у вашому процесі навчання цього повинно бути багато.

Я знаю, що перегляд відео був розкритикований різними експертами, які говорили, що «Телевидеие – це зло» або що «YouTube знищить культуру». Ви знаєте, що цього не сталося. Сьогодні вчені змінили свою думку про відео, цілком допускаючи думку, що відео-контент – це майбутнє освіти.

У цій статті ми збираємося віддати данину поваги кінематографу, підібравши для вас кращі джерела мовних навчальних відео в інтернеті. Але давайте спочатку поговоримо про причини високої ефективності відео в якості інструменту вивчення мови.

Чому відео працює в навчанні англійській мові?

  • Відео підвищує мотивацію студентів

Якщо є сумніви в мотиваційному відео вплив на людей, досить просто поглянути на те, як студенти реагують на ігри, які представлені у формі відео. Позитивний ефект від гри при навчанні вже давно незаперечний. Подання цих ігор у формі відео виводить процес навчання на принципово новий рівень, коли студенти емоційно активно «включаються» в те, що відбувається в класі, то уроки стають захоплюючими. У видеоуроках є цей самий ефект, який захоплює і залучає учнів у навчальну діяльність. Ми всі чули про дітей, які можуть забути поїсти чи поспати, бо вони загіпнотизовані якийсь відеогрою, вірно? В наш час відео використовуються у мовних курсах, щоб збільшити мотивацію і звести нанівець невпевненість у студентів. Пізніше ми детальніше розглянемо деякі з представлених сайтів, і ви виберете ті, які здадуться вам найбільш цікавими.

  • Відео роблять уроки запам’ятовуються
Читайте також:  Як проходять уроки в EnglishDom

Відеоуроки виходять на передній план в процесі навчання. Вони показали свій позитивний вплив на середньострокове і довгострокове запам’ятовування. Відео створює візуальні стимулятори, які пробуджують клітини мозку і вимагають акцентованого уваги. Скільки вчителів або навчальних аудіокурсів насправді підтримують пильну увагу з боку студентів? Відео змушує дивитися його. Воно вимагає, щоб ви слухали і розуміли його значення. З-за цих характеристик відео покращує результати навчання. Однак, не поспішайте. Сьогодні на одному YouTube мільярди відеофайлів, і не всі з них однаково корисні. Вони мають різну ступінь навчального впливу. Чимале значення має їх зміст. Нудне відео нудно для сприйняття. Також важливо, як відео об’єднує в собі різні доступні технології. Наприклад, відео з субтитрами значно більш ефективні при вивченні мови, ніж ті, які не супроводжуються ніякими коментарем. Пізніше ми дізнаємося детальніше про те, як деякі відеосайти прагнуть зробити свій відео-контент більш цікавим, ніж у конкурентів.

  • Відео допомагає долучитися до культури

Культура ніколи не може бути відірваною від мови, яка її висловлює. Відео забезпечує візуальний контекст для уроків, що дозволяє студентам побачити не тільки те, як насправді виглядає вчитель або носій мови, але і стежити за їх мімікою, жестами і навіть їх почуттям моди. Всі ці невеликі візуальні сигнали об’єднуються, надаючи студенту більш широку картину того, що характерно для даної культури. Всіх цих компонентів навчання немає при використанні незрительных подкастів або аудіокниг. Тільки відео дійсно дозволяє таким чином зазирнути в культуру мови, який ви вивчаєте. І ось чому, якщо ви хочете вивчити мову найближчим часом, то краще відкрити свої очі і розум для глибоких і детальних уроків в одному простому відео.

Читайте також:  Онлайн перекладачі — швидкі помічники в перекладі

Наступного разу ми на практиці розглянемо ті сайти, які використовують відеоуроки у своїх мовних програмах.

video luchshijj pomoshhnik dlya izucheniya anglijjskogo11 Відео кращий помічник для вивчення англійської

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: