Вивчення англійської мови на початковому етапі

			izuchenie anglijjskogo yazyka na nachalnom ehtape		3 Вивчення англійської мови на початковому етапі

Отже, вам з обов’язку служби, або унаслідок вашого відбування подорожі в різні країни, необхідно вивчити англійську.

Що робити, якщо ваш рівень — початківець?

Яким чином підштовхнути початкове вивчення англійської мови і розвинути англійську мову до пристойного рівня або того рівня, який вам потрібен? Приміром, рівень знання при влаштуванні на роботу і, приміром, рівень знання при туристичеких поїздках значно відрізняються.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • З чого почати вивчення англійської
 • Скільки часу потрібно займатися на початковому етапі
 • Матеріали при початковому вивченні та етапи освоєння англійської

З чого почати вивчення англійської

Для початку, як кажуть, вам потрібно вивчити ази.

Мова, звичайно ж, йде про алфавіті. Можете взяти алфавіт в малюнках і протягом дня повторювати букви (можете знайти запис диктора, що повторює звуки букв). Протягом тижня вам потрібно буде освоїти англійську абетку, плюс вивчити фонетику вимови англійських букв, які потім будуть вживати в словах.

Після того, як пройде 1 тиждень, — можете подивитися топіки з англійської мови з перекладом. Але для початку вам потрібні дуже прості речення.

Наприклад:

Мене звуть Ільдар — My name is Ildar. Мені 24 роки — I am 24 years old. Я живу в місті Жовтневому — I live in Oktyabr’skiy town.

І все в такому дусі. На початковому етапі не форсуйте вивчення англійської мови. Смію Вас запевнити, що досконало ви цим не опануєте мовою.

Для того, щоб знати, на якому етапі зупинитися, необхідно визначити мету і визначити часовий проміжок часу, за який ви хочете вивчити англійську мову.

Наприклад — «Я оволодію англійською мов в достатній мірі, щоб отримати добре оплачиваему роботу, протягом 1 року».

Скільки часу потрібно займатися на початковому етапі

Тепер ви повинні прийняти зобов’язання. Кожен день, або через день протягом 1 року ви повинні присвячувати навчанню мові.

День у день. Тільки це не повинно перетворитися на каторгу. Якщо вивчення переростає в останню, переглянете свій психологічний стан, уявіть мета, заради якої ви робите зусилля, і продовжуйте в хорошому настрої.

Займайтеся завзято, і результати у вас будуть вже через 2 місяці. Не турбуйтеся і не панікуйте, якщо не буде результатів. Вони є, — просто не так очевидні. З плином часу в голові все укладется і відскакувати все буде, як від зубів.

Матеріали при початковому вивченні та етапи освоєння англійської

Ви можете будь-які матеріали, але краще вибирати з наступних:

 • Аудіо матеріали. Слухайте зрозумілий на 95 % текст. Якщо він вам не зрозумілий, спочатку розберіть за словами — випишіть незнайомі, вивчіть. Моя вам порада — намагайтеся вчити фразами. Приміром — the fly is avoid (виліт затримується. Таким чином ви підвищуєте ефективність вивчення англійської. На початковому етапі слухайте 80 % всього часу навчання. Намагайтеся знайти курс не «слухай і повторюй», а «слухай і відповідай». Докладніше про це ви можете дізнатися, залишивши коментар.
 • Читання. Спочатку це повинно займати у вас 20% вашого часу. Читайте те, що вам зрозуміло і цікаво. Почніть з дитячих казок.
 • Перегляд фільмів. Після 2-3 місяців можете потихеньку дивитися дитячі передачі англійською мовою, потім переходити до фільмів з субтитрами. Також з даною темою ви можете ознайомитися в розділі про фільми англійською.
 • Через півроку ви можете слухати 50% часу, а 50% читати.
 • Через рік можете вже відвідувати сайти на англійській.
 • З часом ваші навички будуть поліпшуватися. Головне — не зупиняйтеся на досягнутому.

  Тоді початкове вивчення англійської мови не буде чим-то каторжною, а навпаки — буде вам задоволення.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: