Вивчення англійської мови по скайпу – переваги, недоліки, корисні ресурси

13d92ca227764e1e14a6a6066e8cddde Вивчення англійської мови по скайпу  переваги, недоліки, корисні ресурси

Вибираючи спосіб вивчення іноземної мови, сьогодні багато зупиняються на заняттях по Skype. Але чим же обумовлена популярність цього методу? Пропонуємо зважити всі «за» і «проти».

Переваги навчання англійської мови по Skype

Насправді вчити англійську по Скайпу дійсно зручно, вигідно та ефективно, і ось чому:

 • Економія часу і коштів – якість навчання головним чином визначається талантом і досвідом викладача. Проте в мовних школах і клубах ви будете оплачувати не тільки послуги вчителя, але і оренду приміщення, підручники та копії роздаткового матеріалу. Можливо, ви ніколи про це не замислювалися, але це все входить у вартість курсів. А якщо додати сюди витрати на транспорт і перекуси, то сума стає поважною. Вивчення англійської мови по Skype звільняє від таких витрат, а також істотно економить час. Адже вам не потрібно витрачати зайві години на дорогу. 260f24afed75ac5831826a62c9a99c55 Вивчення англійської мови по скайпу  переваги, недоліки, корисні ресурси
 • Зручність і практичність – завдяки можливості відвідувати уроки в режимі онлайн сьогодні кожен може навчатися у найбільш комфортній для нього обстановці. Більше немає необхідності штовхатися в громадському транспорті, стояти в нескінченних пробках і взагалі залишати теплу, затишну кімнату. Заняття можуть проводитись вдома, в офісі, на дачі, та в принципі в будь-якому куточку світу, де є доступ до Інтернету, і, що не менш важливо, за зручним графіком. Навіть ті, хто воліють вести нічний спосіб життя, при бажанні можуть знайти вчителя, який без проблем піде на умови учня.
 • Великі можливості для навчання – на відміну від мовних шкіл, в яких зазвичай не передбачений вибір викладача учнями, вивчення англійської мови по Скайпу передбачає можливість вибирати вчителя особисто. На сайтах, присвячених уроків по Skype, як правило, пропонується великий список педагогічних працівників із зазначенням їх досвіду і заслуг. Більш того, ви можете звернутися до носія мови, проживає в потрібному для вас регіоні Великобританії або штаті США, з поширеним там вимовою. Ефект від такого навчання, безумовно, значно вище, ніж від традиційних аудиторних занять.
 • Читайте також:  Підбірка цитат Stranger Things

  Недоліки методики навчання по Skype

  Загалом, не так вже й багато мінусів у уроків по Skype: навчання англійській здійснюється планомірно і дозволяє досягти високого рівня володіння мовою. І тим не менше деякі недоліки все ж присутні.

  • Для проведення занять потрібно саме швидкісний Інтернет. При повільному з’єднанні зв’язок між учителем і учнем постійно перериватися, що стане на заваді нормального навчального процесу.
  • Уміння користуватися комп’ютером. Для тих, хто відчуває труднощі у поводженні з комп’ютером, метод вивчення англійської мови по Скайпу навряд чи підійде. У такому випадку оптимальним варіантом буде відвідування аудиторних занять.
  • Оскільки навчання проводиться дистанційно, для вчителя є досить складним контролювати посидючість учня. Але це стосується тільки дітей. З дорослими, природно, такої проблеми не виникає.585d872e8ca3a424903356ddcd85f4ef Вивчення англійської мови по скайпу  переваги, недоліки, корисні ресурси
  • Висока вартість. Мабуть, це самий головний недолік навчання по Skype. В середньому, ціна за урок становить від 500 до 1500 руб., в залежності від кваліфікації педагога і специфіки обраного курсу.

   

  Як почати вчити англійську по Скайпу?

  Якщо ви остаточно вирішили почати вчити англійську по Скайпу, то, перш за все, вам слід визначитися зі школою. Нижче представлений список найбільш популярних у сучасних користувачів ресурсів.

  • Preply.com
  • Enlineschool.ru
  • wRabbit.ru
  • English-and-Skype.ru
  • English-up.com
  • Languagesonline.ru
  • Englishwithexperts.com
  • Englishdom.com
  • Skyeng.ru

  3f7de5bf6c2237422feac2c14c7a9c0a Вивчення англійської мови по скайпу  переваги, недоліки, корисні ресурси

  Вибираючи школу, в першу чергу зверніть увагу на запропоновані програми та вартість занять, щоб зрозуміти відповідає ресурс вашим очікуванням і фінансовим можливостям. Не зайвим буде вивчити і відгуки людей, які раніше навчалися в школі. Як правило, якісні портали можуть пишатися своїми учнями і мають безліч позитивних відгуків. Особливу увагу приділіть тим коментарям, де докладно розповідається про освітні програми, викладачів, застосовуються методики навчання і навчальних матеріалах.

  Читайте також:  Англійські скорочення в сфері юриспруденції та бізнесу

  Також важливо вивчити інформацію про педагогів. Школа, яка дбає про свій імідж, завжди пропонує докладні відомості про своїх учителів: про їх освіту, кваліфікацію та досвід. Але найголовніше – в процесі вибору педагога не забувайте покладатися на власну інтуїцію. Важливо, щоб чоловік вас притягав і викликав бажання з ним спілкуватися. Адже, ще раз повторимось, результат багато в чому залежить саме від викладача і вашого ставлення до нього.

  Приклад скайп-уроку

  Подивіться відео, як проходить урок по skype у хорошого викладача

  Крім вивчення англійської мови по Скайпу, існують і інші методи онлайн-навчання. Приміром, пропонуємо вам ознайомитися із ресурсом Lim English, на якому представлені авторські програми, розраховані на людей з різним рівнем володіння мовою. Примітно, що курси на Lim English при своїй високій ефективності обійдуться вам значно дешевше, ніж уроки по Skype.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: