Вивчення англійської мови в Англії для дітей

Наближається літо, і батьки знову спантеличені пошуком місць відпочинку для своїх дітей. Всім хочеться, щоб їх діти не тільки розважалися і байдикували там, але і навчилися чогось корисного. Куди ж можна відправити дітей, щоб поєднати приємне з корисним?

Мовні навчальні курси за кордоном, втілює в собі масу корисних і приємних речей. Вивчення англійської мови в Англії для дітей буде відмінним способом деякої практики розмовної мови. Перебуваючи в постійному контакті з іноземцями і цікавої і нової обстановці діти стрімко підвищать свій рівень володіння мовою і отримають масу нових вражень.

Навчаючись мови вдома або на звичайних курсах, вони приділяють цьому всього кілька годин на тиждень і роблять найчастіше це через силу. А в подібному подорожі вони постійно будуть змушені говорити з оточуючими на англійській мові і їх навички будуть швидко зростати. До того ж, той факт, що вони знаходиться в новій країні в незвичайній обстановці не дасть занудьгувати, і процес навчання буде проходити природно і непомітно.

Така практика вивчення англійської мови в Англії для дитини вважається найбільш ефективним методом вивчення. При цьому рівень дитини може бути навіть на рівні «Англійська для початківців».

На даний момент туристичні компанії можуть запропонувати широкий вибір освітніх програм тієї чи іншої складності в Англії. У періоди літніх канікул популярністю користуються спеціальні літні табори. У таких англійських таборах освітня програма влаштована таким чином, щоб діти могли поєднувати відпочинок з навчанням.

Найчастіше, табори для вивчення англійської мови знаходяться в передмістях Лондона.

Вартість такого освітнього відпочинку залежить від віку підлітка. Чим старший підліток, тим нижче ціна. Вся справа в тому, що за дітьми 10-15 річного віку потрібно підвищену увагу і на вихователях лежить велика відповідальність. Є також школи, що знаходяться в самому Лондоні. У цьому випадку, як правило, дітей тимчасово розселяють по сім’ям, в яких вони навчаються англійської мови.

Читайте також:
Вживання прийменників в англійській мові: ending a sentence with a preposition?

Також працюють спеціалізовані мовні курси в Лондоні. Такі курси приймають на навчання підлітків у віці від 16 років. Крім освітнього процесу, підлітків очікує додаткова екскурсійно-розважальна програма. Перш ніж записати свого сина чи доньку на такі англійські курси, можна дізнатися всю необхідну додаткову інформацію про даному закладі.

Заняття можуть бути в таких групах як індивідуальними, так і загальними. Підліток, безсумнівно, буде проживати з родиною. Позитивним впливом даного навчання є те, що підліток потрапляє у сферу постійного говоріння англійською мовою.

Як вибрати методику для вивчення англійської для дитини

Щоб правильно вибрати мовну школу необхідно слідувати наступним рекомендаціям:

  • Спочатку треба звернути увагу на інтенсивність пропонованого курсу. Стандартний курс складається з 20 уроків на тиждень. Заняття триває 45 хвилин.
  • В якій половині дня будуть проводитися заняття. Варто відзначити, що заняття ранкові коштують дорожче, ніж денні завдання.
  • Перш ніж записати дитину на курси треба знати, в якій місто варто визначити дитини, яка величина школи і як далеко вона розташовується від центру.
  • Треба постаратися дізнатися якомога більше інформації про методики навчання пропонованих курсів. В основному, висококваліфіковані викладачі навчають учнів повсякденній лексиці, всі вправи базуються на основі повсякденних ситуацій, які зустрічаються в житті.
  • Після того, як вся потрібна інформація про вивчення англійської мови в Англії для дітей була зібрана, необхідно подумати і визначитися з вибором, грунтуючись на інформації, але також варто запитати думку свого підлітка, щоб і йому було цікавий процес навчання.

    Подобається? Поділіться з друзями:
    Вчити англійську: Англійська мова онлайн