Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Всім привіт, дорогі друзі!

Напевно, в процесі вивчення англійської мови ви неодноразово чули, що ефективніше і швидше всього мова буде засвоєний в мовному середовищі. І, швидше за все, ваш викладач радив вам хоча б перевести всі свої девайси на англійську і постаратися оточити себе їм, якщо ви проживаєте не в англомовній країні. Звичайно, такий спосіб дозволяє людині заговорити мовою набагато швидше. Це не самий гуманний спосіб, вчити дітей плавати з гаслом «захочеш жити — навчишся». Або кататися на велосипеді, просто сів і поїхав.

Зміст статті:

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Куди поїхати вчити англійську

Сучасний світ пропонує безліч варіантів вивчення англійської за кордоном, але, як і будь-який метод, цей не без вад. Сьогодні ми пропонуємо розглянути переваги і недоліки навчання англійської мови за кордоном і цікаві напрямки.

Великобританія

Найпопулярніший напрям для навчання, природно, на батьківщину англійської мови. Великобританія пропонує рекордна кількість різних програм для дітей і дорослих чи не в кожному регіоні країни. Варіанти розміщення і додаткових лекцій з її історії і культури та багато інших факультативів.

Вивчення англійської в Великобританії найкраще підійде прихильникам академічних знань і любителям британського акценту. До того ж заняття деяких шкіл проходять в старовинних замках, де ви зможете відчути себе учнем Гоґвортсу або допомогти Шерлоку Холмсу розгадати черговий злочин. В середньому ціна за тиждень уроків англійської мови складе 500 фунтів.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Сполучені Штати Америки

Тим, кого не лякають довгі години перельоту над океаном, чудово підійдуть програми вивчення англійської мови в США. Ця країна пропонує навчання, поєднане з цікавить вас діяльністю. Для любителів відпочинку на пляжі, країна пропонує мовні курси, суміщені з курсами серфінгу, а шанувальники мистецтва прийдуть в захват від спільної програми з Нью-Йоркським музеєм сучасного мистецтва. Навіть кіноакадемія Нью-Йорка організовує власні курси для кіноманів.

Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 83

Проходячи навчання англійської мови в США, можна вибрати клімат на будь-який смак: від Гаваїв до Аляски, можна познайомиться з безліччю різних культур і отримати ні з чим не порівнянний досвід спілкування з носіями американської англійської. Вартість тижні навчання в США в середньому складе приблизно 450 доларів США.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Канада

Канада займає друге місце у світі рівнем життя і володіє неперевершеною природою. Там дуже хороша екологія і, як наслідок, величезна кількість природних заповідників, в яких так приємно буде прогулятися, після уроків англійської. В цій дивовижній країні дві державні мови: англійська та французька, що робить її одним з найпопулярніших місць для навчання. Безпосередньо мовні курси можна поєднати з заняттям сноубордом, відвідуванням хокею або просто насолоджуючись краєвидами місцевості. За тиждень курсів англійської мови потрібно буде віддати близько 700 канадських доларів.

Крім очевидних фаворитів серед країн, що надають вивчення англійської за кордоном, існує ряд інших, які можуть видатися для декого навіть більш цікавими напрямками.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Мальта

Як колишня колонія Великобританії, Мальта володіє двома державними мовами, одна з яких англійська. Сонячне узбережжя Середземного моря роблять Мальту вкрай популярним і порівняно бюджетним напрямком для бажаючих навчатись у мовному середовищі. В країні організовано безліч курсів, суміщених з розміреним відпочинком на пляжі, серфінгом та факультативами. Такі курси можна сміливо проводити під час відпустки, так як це більше нагадує відпочинок.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Швейцарія

У Швейцарії чотири державні мови, але серед них немає англійської. Це здається вкрай незвичайної країною для занурення в середовище. Однак, враховуючи високі стандарти освіти і неперевершена якість мовних шкіл, Швейцарія займає лідируючу позицію серед країн-організаторів курсів англійської мови.

Це країна номер один за якістю життя, а її природа дає можливість займатися різними видами спорту, серед яких скелелазіння, верхова їзда, сноубординг та багато іншого. А її розташування дозволить вам з легкістю відвідати Італію, Францію чи Німеччину.

Читайте також:  Що я можу, або Які бувають рівні англійської мови

Знову ж таки, англійська не є державною мовою. Тому Швейцарію можна швидше розглядати як відпустка з елементами навчання.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Південно-Африканська Республіка

Для любителів нестандартного проведення часу з освітнім аспектом ідеально підійде ПАР. Їх діалект англійської трохи відрізняється від тієї мови, який ми звикли чути в кіно і піснях, але, безпосередньо на курсах, природно, викладають класичний варіант.

Вибравши цю країну для свого освітнього подорожі, ви зможете побувати на сафарі і на власні очі побачити різних диких тварин, на яких раніше ви могли дивитися виключно в Інтернеті. Пройшовши курс навчання англійської в ПАР, у вас буде можливість познайомитися з абсолютно іншою культурою, цінностями і пізнати незвичайний діалект англійської мови.

Цей варіант добре підійде для тих, хто вже напрацював хорошу базу. Так як занурюватися в специфічне середовище зі своїм діалектом, не маючи вже готового мовного стрижня, досить ризиковано.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Фінляндія

Фінляндія, як і ряд інших північних країн, володіє власною мовою-родичем англійської. Багато жителів Фінляндії вільно нею володіють і цілком можуть організувати курси англійської у себе на батьківщині. Фінляндія — унікальна країна, в якій можна покататися на санках, запряжених хаскі і побачити сонячне сяйво. Плюс система Фінляндії вважається кращою у світі, відповідно організовані курси вище всяких похвал.

Який би варіант навчання за кордоном ви не вибрали, важливо прорахувати всі плюси і мінуси, щоб уникнути неприємних інцидентів.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

Переваги

  • Перебування в мовному середовищі однозначно сприяє більш ефективно засвоїти мову.
  • Дослідження нової культури розширює власний світогляд та відкриває нові горизонти.
  • Нові знайомства можуть допомогти завести необхідні зв’язки як дружні, так і ділові.
  • Факт навчання за кордоном може стати черговим перевагою при пошуку роботи в майбутньому.
Читайте також:  Вивчення англійської мови за допомогою подкастів

Недоліки

  • Недостатньо високий рівень володіння мовою може стати причиною неприємностей в чужій країні.
  • Деякі звичні звичаї інших національностей можуть призвести до культурного шоку.
  • Через відсутність рідних і близьких ймовірно загострення почуття самотності, так званого homesickness.
  • При вивченні мови в інтернаціональних групах ймовірно відмінність культур і ментальних особливостей студентів, що може призвести до розбіжностей.

 Вивчення англійської мови за кордоном: яку країну краще вибрати

До чого краще підготуватися перед поїздкою

Вивчіть максимум інформації про країну, до якої прямуєте. Почитати про її культурі, історії, особливості побуту. Це допоможе вам швидше освоїтися.

Володіти хоча б мінімальним рівнем досліджуваного мови. Володіння на середньому рівні найбільш рекомендовано для «прориву». Але з нуля починати занурення точно не варто.

Бути готовим вийти з власної зони комфорту, так як перебування в чужому середовищі без близьких може як допомогти, так і зашкодити освітнього процесу і проведення часу в цілому.

Ставитися до всього що відбувається як до пригоди. Таким чином, процес не буде сприйматися, як навчання, а як відпочинок з користю

Звичайно, багатьох з нас у дорослому віці, лякають подібні пригоди. Але не варто забувати про благодійне вплив нових відчуттів на нас і на те, як широко може відкритися нашу свідомість. Пізнавати інші мови і культури неймовірно цікаво і обіцяє нам нескінченне розвиток і розуміння людства в цілому.

Тому, не бійтеся нових відкриттів і дозволяйте собі рости!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: