Вивчити англійську мову за один рік. Це реально, для всіх!

Відразу хочу сказати, у мене немає знайомих, які вивчили англійську мову за місяць або за 3 місяці. Ви напевно зустрічали такі написи англійська мова за місяць, і сама смішна це англійська за 24 години. Це все обман і на нього не варто попадатися.

Зате у мене є знайомі, які вивчили англійську мову за один рік. Ви напевно запитаєте, як вони вчили англійську мову? У цій статті ми розглянемо питання: Як вивчити англійську мову за один рік? Після чого ви і самі зможете вивчити англійську мову за такий відносно не великий термін.

Перше, що вам необхідно це зануритися в середу. Найкращий варіант це зробити це поїздка в англомовну країну. У тих, у кого такої можливості як поїздка за кордон немає, необхідно штучно створити собі придатну середовище для вивчення.

Прочитайте: Як вивчити англійську самостійно

А саме перестаньте або як можна рідше дивіться фільми, відео на вашій рідній мові. Ви повинні дивитися все в оригіналі англійською мовою, слухайте зарубіжних виконавців, ваші вуха повинні звикнути до нових для них звуком.

Відео рекомендується дивитися без субтитрів. По початку буде дуже складно, ну як і скрізь на початку завжди важко. Для вас мова здаватиметься занадто швидкою, не розбірливою, загалом, гул і шум. Але це тільки початок. Ви головне дивіться саме те, що вам подобається дивитися. Підійде і те, що ви раніше дивилися на вашій рідній мові. Не звертайте увагу на те, що ви не чого не розумієте, чи розумієте, але тільки окремі прості слова.

Поступово ви помітите, що звуки вже стають розбірливими і вам потроху ставати зрозуміла англійська мова акторів. Головне не перенапружуйте себе, ви повинні отримувати задоволення від перегляду і вивчення англійської мови.

Читайте також:  Прислів'я про подорожі англійською: to travel hopefully is better than to arrive

Слухайте зарубіжних виконавців. Постарайтеся почути, що співає виконавець у піснях. Не потрібно засмучуватися, якщо нічого не зрозуміло, і важко розібрати що вони там співають, всьому свій час. Упевнений, хоча б одне знайоме для вас слово ви змогли почути в піснях, які ви слухали.

Дуже важливо читати англійською мовою вголос. Читайте будь-які твори, які вам подобатися. Вам не потрібно перекладати їх просто читайте як можна більше. Ви помітите, як на початку ви будете читати повільно при цьому абсолютно не чого, не розуміючи з прочитаного.

Але цей бар’єр пройде, і ви зможете переконатися в цьому. Ви станете, читати на багато швидше вам легше буде вимовляти англійські слова і пропозиції, і текст в цей раз буде здаватися більш зрозумілим. Та й від усього процесу навчання ви будете отримувати лише задоволення. Так як ви займаєтеся справою, яка вам подобається.

Щоб вивчити англійську мову за один рік, вам потрібно крім усього перерахованого вище багато говорити англійською. Для цього хорошою практикою розмовної англійської буде спілкування з іноземцем, з друзями, колегами, які знають англійську, загалом, хто завгодно хто зміг би з вами поговорити англійською мовою.

Кажіть, не соромтеся, спочатку не хто не говорить правильно, і ви не повинні бути винятком з правила. Говорите легко, відчувайте себе вільно. Ви помилитеся пару раз, хтось вас за це судити не стане. До того ж людина, з яким ви будите говорити, напевно вас поправить. Люди вчаться на своїх помилках. Та ні, нічого соромітного допускати їх.

Вивчити англійську мову за рік — це значить розуміти англомовну мова, вільно говорити англійською мовою, добре читати і як ви вже здогадалися грамотно писати англійською мовою. Особливих методів як поліпшити письмовий англійську я не знаю, але одне можу сказати точно, якщо ви хочете навчитися говорити вам потрібно почати говорити, якщо хочете писати, більше читайте і пишіть англійською мовою.

Читайте також:  Причастя в англійській мові

Намагайтеся звертати увагу на слова. Як вони пишуться, як читаються, як вимовляються в розмовної мови. Тобто на цьому етапі вам необхідно писати англійські слова, речення, тексти, і поступово запам’ятовувати, як правильно написати слово чи ціле речення.

Підіб’ємо підсумок думаю ви помітили для того щоб вивчити англійську мову за один рік необхідно задіяти основні навички:

— Сприйняття англійської мови на слух
— Здатність розмовляти англійською, вести діалоги, бесіди, відповідати на запитання і т. д.
-Читати швидко і без помилок (читати швидко, не означає читати швидше, ніж на своїй рідній мові)
-Грамотно писати.

Це основне, що необхідно при вивченні англійської мови, чим частіше і регулярніше ви будете займатися, тим швидше досягнете результату. Все залежить тільки від вас і від ваших здібностей.

Бажаю вам удачі у всіх ваших починаннях.

How to Learn English FASTER

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: