Як дізнатися рівень англійської мови і де пройти тестування?

Сьогодні наша стаття буде присвячена тому, як дізнатися рівень володіння мовою, і для чого потрібні такі знання.

Як поділяються рівні у відповідності з двома варіантами, прийнятими Британською Радою «British Council» і розроблені в рамках проекту «Вивчення мов для європейського громадянства»?

Як Ви вже зрозуміли, традиційно представлено два варіанти, в рамках яких можна дізнатися рівень мови. Дотримуючись рекомендацій Британської Ради, виділяють шість рівнів володіння англійською мовою:

  • Basic;
  • Elementary;
  • Pre-Intermediate;
  • Intermediate;
  • Upper-Intermediate;
  • Advanced.

Кожен рівень припускають оцінку знань та умінь усного мовлення, розуміння матеріалу і листі. Для елементарного рівня характерне уміння розповісти мінімальну інформацію про себе і оточуючих, вирішити життєві ситуації. Також слід розуміти ключові вирази, які несуть основний зміст, і вміти скласти речення.

З кожним новим рівнем до спілкування, розуміння і листа додаються все нові вимоги, в результаті чого студент повинен оволодіти максимальним набором знань, щоб отримати вищий бал. В рамках рівня Upper-Intermediate кожен, здає тест, повинен вміти використовувати офіційний мову і вміло керуватися неофіційними стилем; запам’ятовувати інформацію та вміти її переказати; вільно спілкуватися з кількома опонентами; розуміти мову співрозмовника по телефону. При читанні текстів людина повинна розуміти ідеї, вловлювати думки. Не менш важливим є уміння писати різні листи, майстерно справляючись з граматичними та синтаксичними конструкціями.

Отже, як визначити рівень знання англійської за шкалою Ради Європи?

Елементарне володіння мовою представлена двома рівнями – А1 і А2. Ці рівні вважаються початковими, однак чоловік, який почав освоювати іноземну мову, вже повинен розуміти деякі слова, задавати питання і вміти розповісти про себе. Найчастіше такі рівні називаються рівнями виживання в чужій країні.

Достатнє володіння мовою розглядається на двох рівнях – B1 і В2. У рамках першого з них необхідно висловлювати думки в більшості ситуацій і вміти описувати свої інтереси. Рівень В2 характеризується розумінням досить складних текстів. Спілкування вже не зводиться тільки до особи, запас слів дозволяє спілкуватися на різні теми, коли можна вміло відстоювати свої думки. Для просунутого рівня C1 і C2 характерно повне розуміння того, що відбувається, впевнене володіння мовою незалежно від сфер спілкування.

Читайте також:
THE LITTLE HERO OF HAARLEM by Sara Cone Bryant

Де дізнатися рівень володіння англійською мовою?

Можна зробити це вдома онлайн в комфортній обстановці, де Ви не будете хвилюватися. Почати можна з рівня “Beginner”, а якщо Ви набрали більше 18 балів з 20 можливих, неодмінно пройдіть наступний рівень.

Визначити рівень онлайн можна і тут. Після проходження Ви не тільки дізнаєтеся результат, але й зможете отримати сертифікат, який допоможе зробити перші впевнені кроки вгору по кар’єрних сходах.

kak uznat uroven anglijjskogo yazyka i gde projjti testirovanie 16 Як дізнатися рівень англійської мови і де пройти тестування?

Протестувати свій англійська можна і тут. Тест містить 25 питань і не обмежений у часі. В результаті проходження тестування можна буде побачити правильні відповіді.

Перевірити свої знання можна також і на сайтах BBC і Macmillan, для цього перейдіть за посиланнями:

http://news.bbc.co.uk/hi/russian/learn_english/newsid_1774000/1774010.stm

http://www.macmillanreaders.com/level-test/

Отже, тепер Ви знаєте, як визначити рівень знання англійської. Впевнена, ці навички допоможуть Вам надалі.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн