Як можна вивчити англійську мову?

У сьогоднішній статті ми з вами розглянемо, як можна вивчити англійську мову і що для цього потрібно.
Ви напевно вже здогадалися, що потрібно для вивчення англійської мови у першу чергу?

Ну звичайно ви праві це бажання і мотивація. Ви дійсно повинні хотіти вивчити цей найпоширеніший мову на земній півкулі.

По-друге, у вас має бути вільний час, який ви зможете вивчати англійську мову. Чим більше вільного часу, тим більше ви зможете виділити на вивчення англійської і тим самим зможете швидше освоїти цей чудовий іноземна мова. Ну і звичайно ж не маловажний фактор у вивченні англійської мови це ну хто вгадає?

Так ви праві це гроші, думаю пояснювати не варто, чому чи все таки варто? Гаразд, для вас поясню, хто не обмежений у коштах може собі дозволити найняти хорошого репетитора з англійської мови та записатися на курси англійської мови. І процес навчання англійської мови буде набагато швидше і легше, ніж вивчати англійську мову самостійно.

Рекомендую почати вчити: Англійська за методом Пимслера

Так як на курсах, з вами будуть займатися кваліфіковані викладачі англійської мови, які мають великий досвід викладання англійської мови. Тим самим вони зможуть дати і вчити вас тим темам, які для вас необхідні в першу чергу.

При цьому вони завжди зможуть проконтроливать вас і виправити в потрібний момент, якщо ви в чомусь заплуталися і починали робити помилки. Але така розкіш і комфорт коштує грошей, і не малих, так як одним місяцем курсів англійської мови вам буде не достатньо, тому доведеться ходити як мінімум півроку. Звичайно, якщо ви ставите собі за мету вивчити англійську мову хоча б до рівня advanced . А комусь достатньо елементарного рівня, тоді й місяця інтенсивних занять буде достатньо.

Читайте також:  Ready steady go, або З чого почати вивчення англійської

Але ми з вами як справжні любителі пригод підемо іншою дорогою у вивченні англійської мови не такий простий і легкої як розглянутий варіант вище. А будемо вчити англійську мову без вкладень грошових коштів або з мінімальним вкладенням, по суті, результат буде однаковим, але наша дорога буде довшою і тому у нас піде більше часу на вивченні англійської мови. Але зате зможемо заощадити час і гроші на відвідування платних курсів.

Отже, давайте з вами перейдемо до основного питання як можна вивчити англійську мову?

У вас має бути кілька підручників граматики або довідкові матеріали з граматики англійської мови, так як без знання основ граматики англійської мови далеко не підеш. Аудіо курси, а так само відео курси з англійської мови.

Зараз і того і іншого в інтернеті не становить праці знайти не поміщають вам декілька аудіо книг з англійської мови. Як ви зрозуміли це все вже на ваш розсуд, за яким відео уроків займатися і які аудіо книги слухати?

В першу чергу це повинно подобається саме вам, і ви самі повинні вирішувати, корисний для вас відео курс або від нього немає не якоїсь користі. Ще у вас завжди повинен бути під рукою mp3 плеєр з навушниками або телефон, в якому ви зможете слухати аудіо уроки англійської мови. Ви можете їхати в дорозі або йти пішки і при цьому будете вчити англійську мову.

Слухайте якомога частіше і якомога більше англомовного мовлення. Знайдіть собі співрозмовника, який добре знає англійську мову, і намагайтеся з ним розмовляти на будь-які теми. Ваша мета подолати страх говорити англійською мовою. Для тих хто не впевнений у власних силах можуть записатися на курси англійської мови. Тоді ви гарантовано досягнете гарних результатів.

Читайте також:  Boost up your self-presentation: як описати себе англійською

І в ув’язненні дуже важливо! Почніть дивитися серіали і фільми англійською мовою обов’язково без субтитрів. Так, без субтитрів. Хтось вже почав лаятися як без субтитрів? Адже і так не чого не зрозуміло. Перший час я навіть скажу, більш точно перший місяць вам буде мало що зрозуміло з почутого.

Мова здаватиметься надто швидкої і не зрозумілою. Хтось скаже так, як вони взагалі один одного розуміють? Але не турбуєтеся, це тільки перший час буде таким хаосом. Далі ви будете помічати, що мова вже стає не такою швидкою, так і слів вже більше зрозумілих стало. Потім і цілі речення почнете, розуміти і самі будете дивуватися, як ви раніше цього не розуміли. А на цьому все чекаю ваших цікавих порад про те, як можна вивчити англійську мову.

Розкажіть, всім як ви вчили або вчіть англійську мову в коментарях.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: