Як навчити дитину англійської мови — цікаво і ефективно

Вивчення англійської мови необхідно починати з раннього дитинства. Таким чином ви будете говорити практично без акценту.

Так як легко навчити дитину англійської мови?

Насамперед, потрібно визначитися, що ви будете розвивати — навички читання або розмови.

Як навчити дітей англійської — з чого почати

Читання англійською мовою дається багатьом легше, ніж розмова. Проте така тенденція простежується більш у дорослих, які вивчають англійську мову. Дитину легше навчити розмовній англійській, ніж читати. Цього можна досягти шляхом розмови з ним англійською мовою (причому розмовляти з ним може як репетитор або няня або ви самі).

Навчати дітей англійської мови необхідно з 4 років. Це оптимальний термін, коли англійська мова увійде в підсвідомість дитини, почне закріплюватися розмовний навик. Дитина швидко навчиться візуально розрізняти літери англійського алфавіту, а згодом читати.

Наприклад, для того, щоб навчити дитину читати на англійській мові, можна дотримувати наступного плану:

 • Почати з транскрипції (транскрипционное читання).
 • Безпосередньо читання.
 • Аналіз і закріплення граматики англійської мови.
 • У процесі навчання можна використовувати робочий зошит улюбленого автора. Також, щоб навчити дитину англійської мови, необхідно використовувати книги для дітей на англійській мові — в основному це дитячі казки, написані доступною мовою.

  Щоб навчити дитину англійської розмовної мови, необхідно відповідально підійти до вибору методики вивчення. Методика навчання англійської мови дітей повинна бути підібрана від того, яких цілей хоче досягти ваша дитина.

  Як зробити так, щоб дитині було цікаво вивчати англійську мову

  Інтерес — це головна складова в будь-якому навчанні. Складно навчити дитину англійської мови, якщо не прищепити йому з самого раннього дитинства любов до пізнання. Головне — спрямувати дітей в потрібному напрямку.

  Не очікуйте від дитини занадто багато чого в перші 1-2 місяці. Малюк повинен освоїтися з новим для нього мовою.

  Дуже ефективний комунікативний підхід — за помилки, чинені дитиною, ніхто не докоряє і не лає. Таким же підходом повинні володіти батьки, а також, в ідеалі, так має бути побудований процес вивчення дитиною англійської мови. Необхідно дати установку — роби помилки, нічого страшного, — ми разом розберемося і виправимо їх і будемо рухатися далі. Чим більше ви вносите позитивних емоцій у навчання дітей, тим краще.

  Також, якщо ваші знання в англійській мові не дуже, не варто починати самостійне вивчення англійської мови. Якщо ви не хочете, щоб дитина повторював всі ваші граматичні та фонетичні помилки, довірте навчання англійській мові ваших дітей професіоналам.

  Розмовляти з дитиною англійською мовою можливо в тому випадку, якщо ви добре володієте англійською мовою, і краще не акцентувати увагу на власній вимові. Нехай це буде додатковим засобом комунікації і навчання дитини.

  Дуже цікаво проходять заняття в ігровій формі. Тобто відповідь на питання — як навчити дитину англійської мови, досить простий — залучіть дитину в групу, де викладачі навчають дітей в ігровій формі (в основному даний спосіб ефективний для дітей у віці від 3 до 6 років). В процесі вивчення англійської мови, діти займаються творчістю, їдять, танцюють — тобто йде навчання в природних умовах.

  Так як же навчити дитину англійської мови?

  Необхідно:

  • підтримувати вашої дитини;
  • допомагати;
  • не сваріть за помилки і віддавайте дитину для вивчення англійської мови в групи, де не заохочується «одергивание», якщо малюк зробив помилку;
  • віддавайте дітей в групи, де їм буде цікаво і комфортно, приділіть особливу увагу кваліфікації викладачів англійської мови.
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: