Як навчитися англійської акценту: a cat in gloves catches no mice

Не варто думати, що акцент – це щось страшне, від чого потрібно прямо зараз позбутися.

Якщо росіянин говорить з акцентом, це не означає, що канадець говорить зрозумілою всім мовою, а австралієць відрізняється чудовою дикцією і вимовляє всі звуки згідно традиційної фонетичної системи. Всі ми різні, і саме це відрізняє кожного з нас.

У випадку якщо Ви задумалися про те, як навчитися англійської акценту, слід повною мірою освоїти іноземну мову, запам’ятати сотні фразовых дієслів, вивчити не один десяток ідіом, розібратися зі всіма правилами. Тільки в цьому випадку можна працювати над акцентом, інакше іноземці одразу ж зрозуміють, що Ви не «нэйтив спікер».

Отже, якщо все вищесказане Ви вже подолали, настав час задуматися про акценті. Як його «придбати»? Чого в першу чергу приділити увагу?

Повторення

Пам’ятаєте того папугу з мультфільму, який постійно повторював? Спробуйте імітувати дану ситуацію, звичайно, не в збиток дружбу і родинним стосункам. З близькими людьми Вам ще не одну кашу зварити доведеться. Вивчення англійської за фільмами стане відмінною можливістю «підтягнути» свій акцент. Слухаючи улюблені радіостанції, повторюйте інформацію за диктором, співайте пісні, переглядаючи фільми, не лінуйтеся ставити на паузу і повторювати інтонацію героїв.

Дружба з дзеркалом

Для того щоб зрозуміти, як кажуть іноземці, варто подружитися з іноземцем або як мінімум підписатися на подкасти, де з допомогою улюблених викладачів-носіїв мови Ви зможете копіювати інтонацію, положення губ і язика. Робіть вправи перед дзеркалом, щоб контролювати весь процес роботи. Оптимальним умовою для досягнення результату будуть заняття з носієм мови в реальному часі. Такий варіант є, мабуть, найефективнішим.

Дружба з мікрофоном

Читайте також:  Як вивчити англійську пісню: ресурси Вам в допомогу

Для того щоб виявити помилки, потрібно почути свою промову зі сторони. Для цього її потрібно записати і прослухати. Саме так Ви зможете почути найбільш часто зустрічаються помилки і зумієте їх виправити. Можна прослухати аудіозапис диктора і зробити такий же запис свого голосу. Після такої роботи Ви помітите, що не так з Вашою промовою, і на що потрібно орієнтуватися.

Подорожі

Ніщо так не допомагає подолати проблеми і головний біль, як квиток на Мальдівські острови. У нашому випадку авіаквиток до Великобританії або США стане відмінною альтернативою подолати всі «мовні» труднощі і прислухатися до потрібного варіанту англійської. Якщо в розпорядженні є кошти, то не варто нехтувати такою можливістю. За великим рахунком будь-подорож можна перетворити в практику англійської мови, адже на курортах Туреччини та Єгипту можна відмінно себе почувати, спілкуючись по-англійськи.

Пам’ятайте, що Великобританія досить різноманітна. Якщо Ви звикли до класичного англійської, то тут Ви можете зустріти все, тільки не класику. Десятки абсолютно різних акцентів і діалектів, які знищать у шок будь-якого туриста. Про акценти англійської мови Ви можете прочитати в попередній статті.

Вивчайте англійську, дізнавайтеся діалекти і не бійтеся говорити так, як вмієте!

kak nauchitsya anglijjskomu akcentu: a cat in gloves catches no mice19 Як навчитися англійської акценту: a cat in gloves catches no mice

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: