Як навчитися англійської мови з нуля: об’єднуємо зусилля і робимо крок вперед

У сучасному світі англійська мова – це не хобі, це потреба, що диктується часом і роботою.

Сьогодні практично кожен третій знає англійську на певному рівні: деякі можуть вільно спілкуватися, інші переводять технічну літературу, треті можуть листуватися, але не «виходять» далі екранів комп’ютера, оскільки бояться говорити. Але навіть якщо Ваші знання поки дорівнюють нулю, то навчитися англійської мови буде набагато простіше, якщо Ви чітко знаєте мета.

Об’єднуємо самостійне навчання із заняттями з репетитором

Репетитор – єдина людина, здатний «поставити» Вашу мову, зробити її чистою. Репетитор – це ще і можливість не пропускати заняття, склавши чіткий графік навчання. Урізноманітнити такі заняття можна з допомогою додаткового матеріалу, який буде розвивати Ваші здібності. Репетитор може бути як носієм мови, так і звичайним викладачем вузу. Носій мови з педагогічною освітою навчить Вас не тільки відмінному вимові, він зможе кожен день розповідати Вам про мовних новинки, про сленгу, про діалектах, про винятки тощо. Такий варіант занять підійде тим, хто вже володіє розмовною англійською. Тим, хто тільки починає свою подорож у країну англійської мови, рекомендуємо займатися з людиною, яка зможе пояснити такі незрозумілі правила найпростішим мовою, тобто з російськомовним викладачем.

Групові заняття

Вивчення англійської мови разом з групою зацікавлених людей – ще одна можливість «здолати» іноземна. Багато приходять на курси, т. к. часто їздять у робочі відрядження, а можливості знайти перекладача на місці немає. Та й такий варіант часто незручний, оскільки постійно потрібно замислюватися про пошук професіонала, а це веде ще й до фінансових витрат. Заняття в групі побудовані особливим чином, що дозволяє в швидкому темпі засвоювати велику кількість матеріалу. Звичайно, все залежить від викладача, а також від використовуваної методики. Однак групові заняття часто стимулюють багатьох буквально «зубрити» матеріал, щоб не вдарити в бруд обличчям перед своїми «колегами».

Домашні заняття

Після роботи всім хочеться розслабитися і насолодитися тишею і спокоєм. Однак лежати, дивлячись в полоток, не те що не модно, а навіть шкідливо. У цей час можна влаштувати мозку англійську розрядку. Це допоможе не тільки відволіктися від робочих проблем, начальника, ділових листів, незакінченого звіту, який буквально “горить”, і налаштуватися на хвилю “lounge”. До речі, дієслово “to lounge” означає “сидіти, розвалившись, розслабившись в кріслі або на дивані”. Як Вам така перспектива? У цей час можна подивитися улюблені передачі англійською, яких в мережі величезна безліч, послухати музичні новинки або приділити увага граматиці. На деяких сайтах вона представлена досить цікаво. Наприклад, можна заглянути сюди. Взагалі вибір подкастів можна здійснити в рамках одного сайту BBC. Тут кожен знайде щось цікаве для себе. Щось подібне можна зустріти на сайті Voice of America. Автори пропонують щотижневу передачу “English in a Minute”. Впевнена, такий матеріал підійде тим, хто хоче відпочити і одночасно зайнятися цікавим англійською.

Отже, тепер Ви знаєте, як навчитися англійської мови. Робіть кроки назустріч успіху, вивчаючи іноземну разом з нами!

kak nauchitsya anglijjskomu yazyku s nulya: obedinyaem usiliya i delaem shag vpered22 Як навчитися англійської мови з нуля: обєднуємо зусилля і робимо крок вперед

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: