Як організувати навчання співробітників англійській | Englishdom

Доброго дня! Якщо ви HR чи просто навчаєте за навчання співробітників, і хочете організувати в компанії навчання англійської, у цій статті ми розповімо, як це можна зробити. Тут ми не будемо розписувати, навіщо це робити і як мотивувати співробітників до цього (про це ви можете прочитати в інших статтях нашого блогу). Тут ми розберемо кілька варіантів того, як вибрати англійська для компанії: лекції, тренінги і онлайн-навчання.

Зміст статті:

Лекції

 Як організувати навчання співробітників англійській | Englishdom

Перший варіант — запрошувати приватних лекторів на лекціях. Стислий експрес-курс можна буде прочитати за один-два місяці, і цього може бути достатньо для отримання певних знань. Зрозуміло, що з нуля до Advanced підтягнути не вийде, але такий варіант хороший для тих, хто вже має базу, але потрібно підтягнути спеціальну лексику. Тоді можна прочитати курс «Англійська для банків», «Англійська для співробітників call-центру» і так далі.

Плюс в тому, що це недорого, адже можна навчати велику кількість співробітників відразу (запрошувати на лекцію аж до 50-100 осіб). Мінус —це недостатньо ефективно, адже у людей різний рівень. Комусь лекції буде достатньо, а інші не винесуть нічого нового, просто тому, що вона була занадто складною для їх рівня.

Тренінги

 Як організувати навчання співробітників англійській | Englishdom

Другий варіант цікавіше, адже кожен окремий співробітник буде залучений у процес. Такий підхід вважається більш сучасним, плюс мотивація ходити на тренінги вище, ніж на звичайні лекції. Адже по-перше, це нудно (тренінги супроводжуються навчальними іграми, чаюванням, спілкуванням і так далі). По-друге, кожен відчуває прогрес, практикує отримані знання прямо на місці.

Мінус — навчити співробітників англійської таким способом може коштувати досить дорого. Якщо мова йде про 100 співробітників, приміром, то в ідеалі їх треба розбити на групи до 20 чоловік. Тоді компанія платить п’ять разів за один урок.

Читайте також:  Розмовна англійська мова для початківців

Онлайн-навчання

 Як організувати навчання співробітників англійській | Englishdom

Третій варіант поєднує в собі переваги двох попередніх. Адже одночасно може навчатися будь-яку кількість співробітників, і при цьому є елемент практики та змагання. У нас є спеціальний курс «Англійська для компаній». Там є теоретичні посібники з граматики та лексики, вправи, матеріали для самостійного вивчення (відео тексти) і так далі.

Будемо об’єктивні і відзначимо, що це не так ефективно, як реальний тренінг. Адже при живому контакті інформація запам’ятовується краще. Але це, по-перше, набагато дешевше, а по-друге, зручно в часі. Не потрібно погоджувати з тренером і кожним учасником, кому коли зручно прийти. Займатися можна в будь-який час, а куратор буде відслідковувати прогрес та порівнювати результати.

Детальніше про умови можна прочитати на цій сторінці.

Сподіваємося, наша стаття допомогла вам визначитися з форматом навчання англійської мови для співробітників компанії. На цьому все smile Як організувати навчання співробітників англійській | Englishdom

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: