Як оволодіти англійською мовою

0e953c6ec329b8023da62558b2890f80 Як оволодіти англійською мовою

В наш час володіння хоча б однією мовою іноземних високо цінується. Англійська – це відомий і прийнятий мова у всьому світі. У всіх куточках планети є люди, які можуть на нього говорити, і це чудово, що ми маємо можливість розуміти інших людей, які не знають нашу рідну мову, і долати мовні бар’єри.

1806829b50df4f1de88f7c59b870b2c5 Як оволодіти англійською мовоюБагато людей починають вивчення англійської у школі ще з другого класу, але якщо ви чомусь не вивчали його або ніколи не любили цей предмет, і не звертали на нього уваги, не хвилюйтеся, ви все одно можете навчитися вільно нею розмовляти. Шкільні уроки надають базу, завдяки якій можна придбати навик стерпного спілкування і банального розуміння англійською, але щоб самовдосконалюватися, все одно потрібно займатися окремо.

Досить популярні курси та групові заняття, а так само репетитори, які користуються великим попитом в силу того, що багатьом займатися таким чином набагато легше. Але все це коштує грошей, і більш того, багато ефективні курси можуть вимагати великих витрат. В цьому немає нічого поганого і такі заняття дійсно цікаві, і головне – дають більшу гарантію того, що ви навчитеся викладати свої думки немов рідною мовою.

Але не у всіх є можливість займатися з репетитором або на курсах, починаючи від відсутності таких занять у вашому місті і закінчуючи нелюбов’ю до наставників і занять у групі. Ця стаття написана спеціально для відповіді на питання: “Як оволодіти англійською мовою”, до того ж бажано швидко і ефективно, тому всі відповіді Ви знайдете нижче. Ні в якому разі не впадайте у відчай, якщо немає можливості або бажання ходити на курси до репетитора! Завдяки інтернету і масі навчальних сайтів, книг та аудіо ви цілком здатні навчитися мови самостійно. Для цього вам знадобиться лише бажання, мотивація і вихід в інтернет.

Читайте також:  Топік "Спорт у нашому житті" (Sport in our life)

Отже, поради як оволодіти англійською мовою.

b20bc7d9ae8b8baef95e7d92a59007fe Як оволодіти англійською мовоюДивіться фільми і серіали англійською мовою. Тільки не починайте з російських субтитрів! Безумовно, при перегляді з російською текстовим перекладом кожна репліка буде зрозуміла, але користі буде мало: за довгий час перегляду серіалів і фільмів таких чином ви запам’ятаєте від сили кілька десятків нових слів.

Це мало, якщо ви дійсно хочете навчитися говорити. Вмикайте англійські субтитри, якщо у вас є мінімальне знання мови. Переводите кожне незнайоме слово або вираз. Так, спочатку це буде набридати і дратувати, тому почніть з фільму, репліки в якому ви знаєте напам’ять. Так ви зможете зосередитися на мові, а не на сюжеті і самій картині. Переводите все, що вам незрозуміло. З допомогою таких переглядів ви зможете не тільки дізнаватися нові слова, але і почнете звикати до побудови речень і повторювати такі конструкції.

Ще один плюс перегляду фільмів англійською – ви ніде не знайдете більш сучасних і актуальних сленгових слів та виразів, крім як у нових фільмах і серіалах. Спілкуйтеся з носіями. Звикайте до акцентам, повторюйте за ними і вчіться розмовної мови.

Якщо ви не вчіть англійську для складання документів, а для спілкування і розуміння, мова – головна частина мови. Людей можна знайти на спеціальних тематичних сайтах, можливо, у вашому місті. У будь-якому випадку, зараз дуже успішно практикуються заняття з носіями через Скайп.

Не заморачивайтесь з приводу граматики в самому початку. Не кидайтеся до правил, застав і складних конструкцій. Пізніше, коли ви вислухайте мову, вам буде набагато легше зрозуміти правила, а не пусто зазубрити.

Тренуйтеся. Найголовніше – упорность і бажання вивчити цю мову. Не кидайте заняття на півдорозі, і ви обов’язково досягнете гарних результатів.

Читайте також:  Топік "Англійська як міжнародна мова" (English as an international language)

Також оволодіти англійською мовою допоможуть такі програми на IOS/Android, як Duolingo – найпрекрасніше для початківців. Зрозумілий інтерфейс, цікаві уроки і ефективні вправи. Містить різні типи завдань, які не нудно виконувати. Плюс цього додаток полягає в можливості пройти тест до початку занять і визначити свій рівень знань, згідно з яким будуть підбиратися теми і завдання; а також 50 languages. Зручний додаток, в якому можна знайти і інші мови, крім англійської. Включає в себе вправи, картки і перевірку на знання.

Найпопулярніші сайти:

LinguaLeo. Подобається абсолютно всім його користувачам і дійсно надає такий обсяг інформації, відео та аудіо для перегляду і аналізу, який буде зручний самому відвідувачу.

LearnEnglish. Надає навчальні ігри, матеріали для вивчення ділової англійської, і навіть практичні матеріали для підготовки до іспиту IELTS.

Grammar.net з барвистими инфографиками за всіма аспектами англійської мови, і не тільки.

Lim English.com Це інформативний і корисний сайт і величезною кількістю уроків і вправ. Алгоритми навчання, розроблені Олегом Лиманським, ефективні і цікаві, що підтверджено великою кількістю позитивних відгуків у мережі. Ви не пошкодуєте ні про хвилині, витраченої на цьому сайті. На сайті ви знайдете тексти для різних рівнів володіння мовою. До кожного тексту наведено вправи, які допоможуть вам відпрацювати навички читання, письма та аудіювання, а так само суттєво розширять ваш словниковий запас. Граматичний довідник забезпечений короткими текстами,що ілюструють основні правила англійської граматики.

Ось приклад одного з діалогів з сайту lim-english.com:

This is business

The Dad says: I want you to marry a girl of my choice.
The Son says: No!
The Dad says: The girl is Bill Gates’s daughter.
The Son says: Then okay.
The Dad goes to Bill Gates.
The Dad says: I want your daughter to marry my son.
Bill Gates says: No!
The Dad says: My son is the CEO of World Bank.
Bill Gates says: Then okay.
The Dad goes to the President of the World Bank.
The Dad says: Appoint my son as CEO.
The President says: No!
The Dad says: He is the son-in-law of Bill Gates.
The President says: Hmmm, OK!

Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 142

Слухати “This is business”

Це бізнес

Батько каже: Я хочу, щоб ти одружився на дівчині по моєму вибору.
Син каже: Ні!
Батько каже: Дівчина – дочка Білла Гейтса.
Син каже: Тоді ГАРАЗД.
Батько йде до Білла Гейтса.
Батько каже: Я хочу, щоб Ваша донька вийшла заміж за мого сина.
Білл Гейтс каже: Ні!
Батько каже: Мій син – Головний Виконавчий Директор Всесвітнього Банку.
Білл Гейтс каже: Тоді ОК
Батько йде до Президента Світового банку
Батько каже: Призначте мого сина Головним Виконавчим Директором.
Президент каже: Ні!
Батько каже: Він зять Білла Гейтса.
Президент каже: Хммм, ОК!

Для початку вистачить цих порад, і після того, як ви втянетесь в атмосферу англійської і полюбите цю мову вже не буде шляху назад. Ви почнете варитися в цьому середовищі і навіть самі не помітите, як підписані на купу англомовних каналів і сайтів, хоча раніше не могли банально представитися англійською. Головне в будь-яких починаннях – це, звичайно ж, мотивація і бажання. Успіхів!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: