Як підготуватися до здачі іспиту IELTS? Курси і самостійна підготовка

У цій статті ми поговоримо про те, як підготуватися до здачі іспиту IELTS. Іспит IELTS із-за своєї складності і дорожнечі вимагає ретельної підготовки. Перескладати його можна скільки завгодно разів (вибравши в якості показового кожній з отриманих результатів, якщо з моменту його придбання минуло не більше двох років), але перескладання зовсім необов’язково підвищить ваш бал.

 Як підготуватися до здачі іспиту IELTS? Курси і самостійна підготовка

У сертифікаті не вказується, які саме помилку ви вчинили у завданнях, так що вчитися на них у вас не вийде. На допомогу прийде або самостійна підготовка, або спеціальні курси. Якщо ви збираєтеся вибрати другий спосіб, обов’язково потрібно мати на увазі, що заняття розраховані на людей, які вже не є новачками в англійській. Щоб курси були ефективними, рівень вашого володіння мовою має бути не менше ніж Intermediate.

Курси підготовки до IELTS: онлайн або оффлайн?

Існує кілька типів курсів підготовки до IELTS, з яких майбутній користувач може вибрати ті, які найбільше підходять до його або її життєвої ситуації.

Курси для підготовки IELTS бувають оффлайн і онлайн по скайпу.

Оффлайн курси розрізняються часом доби та днями тижня, в які проходять. Так, існують вечірні курси, які потрібно відвідувати три рази в тиждень по буднях, і курси вихідного дня, які проходять раз на тиждень в суботу або неділю і тривають весь день. І ті, і інші розраховані на 6 тижнів занять.

Якщо у вас немає можливості або бажання розтягувати підготовку до IELTS на півтора місяці, на допомогу прийдуть інтенсивні курси. Їх є два різновиди: повний курс занять тривалістю 48 годин, умещенный шість днів (зазвичай проводиться по святах, коли у людей є можливість не відволікатися на роботу або навчання), і скорочений одноденний курс тривалістю 8 годин.

Крім цих чотирьох типів курсів існує 24-годинний курс, присвячений виключно граматиці. Проходить він двічі на тиждень, розрахований на 3 тижні і може послужити відмінною стартовою точкою в підготовці до іспиту, оскільки ефективний навіть при рівні володіння мовою не нижче Intermediate.

Онлайн курси зручні тим, що вам не потрібно нікуди їхати і займатися можна прямо з дому. Іншою важливою особливістю підготовки до іспиту по скайпу є можливість спілкування з носієм мови.

Я вже розповідала про онлайн школи англійської мови, у кожної з них є курс підготовки до здачі тесту IELTS:

У Englishdom курс підготовки до IELTS варто 30 занять по 50 хвилин і коштує 300$. Пробний урок безкоштовний. Детальніше ?

 Як підготуватися до здачі іспиту IELTS? Курси і самостійна підготовка

У Skyeng вартість курсу залежить від викладача — російськомовний або носій мови. Інтенсивність і тривалість курсу підбирається в залежності від вашого рівня мови. Пробний урок безкоштовно. Дізнатися подробиці і записатися можна за посиланням ?

У Englex пропонують кілька курсів підготовки до іспиту: інтенсивний курс (1 тиждень — пара місяців) і загальний курс (пара місяців — рік). Урок 45 хвилин і коштує 650 рублів. Пробний урок безкоштовний. Записатися можна за посиланням ?

Самостійна підготовка до IELTS

Самостійно підготуватися вам буде складніше, але теж можливо. По IELTS випущено безліч посібників і підручників, роз’яснюють специфіку іспиту, приводять приклади завдань і дають корисні вправи. У їх числі – «Cambridge IELTS Practice Test», «Oxford IELTS Masterclass», «McGraw-hill’s IELTS«, «IELTS Academic Writing» і багато інших.

Також в рамках підготовки ви можете скласти пробний тест IELTS в одному з агентств підготовки до міжнародних іспитів або пройти тест на два модуля IELTS онлайн. Про те, як це зробити, я розповідаю в докладній статті про іспит IELTS.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн