Як писати твір англійською: важливі правила для чудового результату

Сучасний викладач настільки ж сучасний, як і школяр. Учень може знайти відповіді в інтернеті, однак і сучасний вчитель знає чимало секретів.

Так що будьте напоготові. Щоб полегшити Вам роботу, сьогодні ми приділимо увагу найбільш важливих пунктів, які важливо пам’ятати при написанні творів і есе. Щоб здивувати однолітків, не потрібно знати чогось понад норми, важливо правильно формулювати думки, а також послідовно викладати їх.

Як писати твір англійською?

Коли відома тема, питання про те, як писати твір англійською, гостро постає перед студентом або учнем. Не варто кидатися з боку в бік, спочатку продумайте структуру. Зазвичай вона стандартна і складається з наступних частин:

  • вступ подводящее до головної теми;
  • основна частина, в якій виражаються плюси і мінуси, що описують головну ідею;
  • заключна частина, де підводиться підсумок вищесказаному.

Не забувайте «розбавляти» твір вступними словами і фразами. Такий прийом зробить твір цікавим, а головне, виділить думки автора. Іноземці не говорять сухими конструкціями, вони все постачають логічними «вставками».

Що таке гарний твір?

  • Сфокусованість теми, де автор точно знає, про що веде мову.
  • Чіткий план, який розробляється і продумується перед написанням.
  • Аналіз подій, за допомогою якого автору стає легше довести свою думку.
  • Правильність і грамотність (мова йде про бездоганну граматики, пунктуації і орфографії).

Пам’ятайте про структуру!

Позначайте абзаци, які візуально ділять твір на смислові блоки. Не робіть їх занадто великими, щоб викладач чітко розумів, якої думки Ви дотримуєтеся тут і зараз. Доводьте свої думки до кінця, підкреслюючи всі фактами, аргументами, статистикою, посилайтеся на думку вчених.

Кожен абзац – це тези, що підкріплюють ідею. Розташовуйте думки в порядку важливості від найменш значущою до найбільш важливою. Втім, можна дотримуватися і ефекту перевернутої піраміди, однак важливо правильно розставити акценти, щоб не вийшло так, що твір до кінця буде важко дочитати. Не забувайте в кінці кожного абзацу писати висновок, що підтримує основну думку. Останній абзац повинен підсумувати всі вищевикладені думки, однак все повинно закінчуватися висловленням чіткої власної позиції.

Дотримуйтеся формального стилю письмової мови.

  • Не пишіть твір простими реченнями, намагайтеся ускладнювати їх оборотами і логічними зв’язками.
  • Забудьте про скорочення (you’re, i’m, she’s, didn’t, don’t, won’t), дужках і восклицательном знаку.
  • Починайте пропозиції з підмета і присудка, не забувайте про чіткій структурі пропозиції.

Перевіряйте твори.

Після того, як твір написано, обов’язково перевірте його на предмет помилок або описок. Найчастіше зустрічаються логічні помилки або непослідовність викладу. Доводьте думку до кінця, не перескакуйте з однієї думки на іншу. Пам’ятайте про критерії, яких необхідно дотримуватися. Якщо Ви здаєте ЄДІ або міжнародний іспит, пам’ятайте про кількість слів, за рамки яких не варто виходити. В іншому випадку Ваше твір навіть не перевірятимуть. Враховуйте те, що артикль також є словом.

kak pisat sochinenie na anglijjskom: vazhnye pravila dlya velikolepnogo rezultata7 Як писати твір англійською: важливі правила для чудового результату

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: