Як побудувати будинок з слів, або вивчення англійської за картками

Щодня тисячі людей наважуються зробити найважливіший вчинок у житті.

Наприклад, вибрати ідеальні курси англійської мови, де знання, як по маслу, буквально проникають всередину і залишаються в голові надовго. Ви мрієте саме про це? Тоді Ви рухаєтеся у правильному напрямку.

При виборі принципу навчання багато замислюються про доцільність певного способу, який може дати тріщину або ж, навпаки, піднесе Вас на п’єдестал знань. Багатоликі книги, кольорові диски, граматичні збірники, чорно-білі таблиці – все це було і залишається основними помічниками у вивченні англійської мови. Але не варто забувати і про такому простому способі запам’ятовування слів, як вивчення англійської за картками. Всім, від крихітних карапузів до чоловіків на солідних авто, подобається такий захоплюючий спосіб запам’ятовування лексики. У чому ж його унікальність?

Різноманітність карток вражає. Ті, хто ще жодного разу не займалися таким видом діяльності, прийдуть в захват. Взяти, наприклад, малюка, який за допомогою карток може освоїти абетку разом з мамою. Що вже говорити про дітей, початківців займатися для досягнення відмінних результатів у школі?

Вчити англійську за картками досить просто. Проте слід врахувати, що не варто накидатися на цей матеріал, немов бик на червону ганчірку. Потрібно дозувати цей вид роботи, щоб він приносив задоволення. Для початку слід зрозуміти, які саме картки Вам потрібні. Якщо Ви тільки починаєте знайомитися з англійською, варто приділити увагу загальній лексиці, з допомогою якої Вам стане легше вітати знайомих і дізнаватися, як у них справи.

kak postroit dom iz slov, ili izuchenie anglijjskogo po kartochkam3 Як побудувати будинок з слів, або вивчення англійської за картками

Використання карток вирішує відразу кілька питань, головним з яких є вимова. В результаті розвитку пам’яті налагоджується процес запам’ятовування, відповідно, відбувається створення образу між предметом і словом.

Для того, щоб спілкуватися з носієм мови, достатньо знати в середньому від 3 000 до 4 500 слів. Цей перелік необхідно доповнити найпоширенішими дієсловами та іменниками, без яких неможливо побудувати речення. Не варто «зубрити» слова лише для кількості. Лексика вимагає особливого до неї відношення. Саме тому картки систематизовано за темами – так набагато легше запам’ятати і засвоїти необхідний матеріал. До речі, великий Шекспір мав словниковий запас, яким сьогодні позаздрять багато носії мови. За різними підрахунками, кількість слів у ньому становила від 25 000 до 30 000. Сучасний англійська мова настільки швидко поповнюється лексикою, що, напевно, через кілька років ми побачимо словник, в якому кількість лексичних одиниць перевищить 1 000 000.

Як працювати з картками?

Не варто плекати ілюзій, що англійську мову можна вивчити за кілька днів. Але можна полегшити процес. Для того, щоб стати «асом» в англійській, необхідно слідувати декільком простим правилам:

  • Дозувати кількість слів (в нормі воно не повинно перевищувати 50 – 100 одиниць на добу);
  • Вивчати лексику з тем (не розкидатися бажанням вивчити все і відразу);
  • Повторювати слова до тих пір, поки, відкриваючи кожну картку, Ви не відчуєте, що відмінно знаєте лексику на ній;
  • Складати речення з новими словами, саме так Ви змусите» слово міцно «засісти» в Вашій голові;
  • Працювати з синонімами та антонімами, завдяки яким Ваша мова стане різноманітною, а від колишньої незнання лексики не залишиться і сліду. Так, наприклад, вивчаючи слово splendid, слід звернути увагу на слова з подібним значенням, такі як magnificent, gorgeous, majestic, sumptuous. При необхідності вжити це слово Ви будете знати вже набагато більше, а це прямий шлях до успіху у вивченні англійської мови!
  • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: