Як працює додаток ED Words

Hi folks! У минулих статтях ми говорили про те, як проходять заняття в EnglishDom і детально розібрали, з чого складається Homework на освітній платформі ED Class. Сьогодні ми поговоримо про мобільний додаток, який допоможе вам прокачати свій словниковий запас — ED Words.

Мобільний тренажер слів ED Words є частиною екосистеми EnglishDom, яка включає в себе індивідуальні заняття по Skype, онлайн-курси, цифровий підручник Ed Class, розмовні клуби, розширення для браузера Google Chrome і мобільні додатки. Це означає, що додаток синхронізовано з іншими продуктами школи. Всі невідомі слова, які ви додали в словник або на вивчення в інших наших сервісах, автоматично будуть у вас в додатку.

Зараз ми детальніше розповімо вам, чого чекати від програми.

 Як працює додаток ED Words

Структура

Після реєстрації ви потрапляєте на головну сторінку — “Вивчаю”. На ній ви можете перевірити свій рівень досягнень: новачок, дебютант, цікавий, рішучий і так далі. Рівень досягнень залежить від кількості слів, які ви вивчили. Потім йде лічильник показує, скільки слів знаходяться на вивченні. Також в додатку ви знайдете мета дня (як же без поставлених цілей), при досягненні яких ви отримаєте від Englishdom невеликі бонуси.

На цій сторінці можна залишити заявку на безкоштовний пробний урок з нашим методистом або запросити друга і отримати Premium доступ в ED Words. За кожного запрошеного друга, ви отримуєте 7 днів premium доступу, а за 10 друзів — цілих 12 місяців.

У вкладку “Мої набори” будуть додаватися слова з Інтернету і слова з нашого сайту, які ви додасте під час навчання. Тут же ви можете скласти свій ідеальний словничок на бажану тему. Потрібно просто натиснути на плюс, придумати назву набору і додати бажане.

Читайте також:  Практична фонетика англійської мови

У мобільному додатку EnglishDom Words є великий каталог тематичних наборів слів. Всі набори розділені за рівнями і категоріями. І ви відразу зможете знайти необхідну вам підбірку. Також слова в наборах можуть відображатися у вигляді списку, або окремих карток. На кожній картці ви можете побачити слово англійською, його транскрипцію і приклад з цим словом, не забудемо про переклад і озвучення. Все це можна знайти у вкладці “Набори”.

Як ми вже знаємо — вчити англійську набагато цікавіше в ігровій формі, тому ми пропонуємо позмагатися з друзями у вивченні нових слів і подивитися, яке місце ви займаєте в рейтингу друзів або в загальному рейтингу серед всіх користувачів.

 Як працює додаток ED Words

Інтерактивні smart-тренування

Слова в додатку можна тренувати різними способами. Наприклад, потрібно вибрати потрібне слово з трьох варіантів, написати правильний переклад, складати слово по буквах. Система повторень побудована таким чином, щоб можна було не тільки вчити, але й запам’ятовувати слова.

Для ефективності вивчення слів і їх повторення ми вибрали для тренувань спосіб запам’ятовування інформації — метод інтервальних повторень.

Метод інтервального повторення призначений для грамотного запам’ятовування великих обсягів інформації. Він заснований на ідеї, що існує деякий оптимальний момент для повторення того, що вам потрібно вивчити. Найефективніший такий момент — прямо перед тим, як ви готові цю інформацію забути. Якщо ви будете повторювати раніше, то це буде марною тратою часу, якщо пізніше, то ви будете не повторювати матеріал, а вчити його заново.

Метод полягає в тому, що інформація повторюється через певні зростаючі проміжки часу, і кожен наступний раз ви звертаєтеся до цієї інформації рівно в той момент, коли ви її вже практично забули. В принципі, використовувати цей метод можна для запам’ятовування будь-якої інформації — правил, дат, визначень, формул і так далі, хоча найбільше застосування він отримав у рамках вивчення іноземних мов. Більш докладне пояснення, як працює тренування, можна прочитати у нас на сайті.

Читайте також:  Безособові речення в англійській мові

 Як працює додаток ED Words

Після чергового тренування та не одного десятка вивчених слів ми пропонуємо вам відвідати розділ статистики. Її можна знайти у вкладці “Мій профіль — Статистика”. У статистиці можна подивитися прогрес навчання за тиждень, місяць або за весь час. Ви можете дізнатися скільки слів ви вивчили, скільки слів знаходиться у вас на вивченні, скільки ще потрібно повторити і скільки призів ви одержали за виконану роботу. Адже всі ми любимо спостерігати за своїм ростом і прогресом в будь-якій області діяльності.

Сподіваємося, що ви скористаєтеся нашим додаток ED Words і воно стане невід’ємною частиною процесу навчання англійської мови для вас. Завантажити додаток ED Words можна на iOS або Android.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: