Як правильно вчити слова?

Є багато методів і способів, як правильно вчити слова. У цій статті ми ознайомимося з перевіреними способами вивчення англійських слів, які дійсно працюють і діють. У цьому я переконався на власному досвіді.

Що найцікавіше все гранично просто. Цьому методу мене навчили, ще в ті роки, коли я навчався в університеті на молодших курсів. Перше що нам сказала, викладачка англійської мови запам’ятайте раз і назавжди всі слова необхідно вчити за категоріями.

Рекомендую прочитати: як швидко запам’ятати текст

Наприклад:
Їжа (Фрукти, Овочі, м’ясо, і т. д.)
Кухня (плита, холодильник, сірники, посуд, тощо)

Намагайтеся уявити асоціацію того слова, яке ви вивчаєте.

Уявіть дане слово. Згадайте образ того слова, яке необхідно вивчити. Це допоможе вам швидше і на більш тривалий час запам’ятати це слово. Обов’язково вимовляєте слова вголос! З таким же голосом, з яким ви розмовляєте, можна навіть і голосніше.

Наприклад, ви хочете запам’ятати нове для вас слово яблуко – apple. Як краще запам’ятати слово apple? Діємо за схемою вимовляємо обов’язково вголос слово, яке вчимо (apple) кілька разів і намагаємося уявити, як виглядає яблуко.

Деякі гуру викладачі англійської мови рекомендують запам’ятовувати динамічні образи, тобто Якщо ми запам’ятовуємо слово яблуко, то краще його уявити в дії. Як це яблуко падає, як воно котитися по столу, і т. д.

А скільки нових слів можна вчити за один день? Вчіть за вашим можливостям і здібностям. Всі ми люди різні один може вивчити за день 100 слів, а іншому і десяток слів багато. По мені так це головне не перевантажувати себе.

Починати треба поступово, і головне ваші заняття повинні бути регулярними. Принцип сьогодні вивчу 50 а потім місяць не зможу вчити результатів вам не дасть. Оптимально вчити по 10 нових слів за один день.

Читайте також:  Як розповісти про себе англійською співбесіді — Tell me about yourself

Погодьтеся, це не так багато, і ви цілком зможете впоратися. Якщо для вас це багато тоді зменшіть кількість нових досліджуваних слів до 5 слів. Вчіть в кожен день нові слова. У вас повинна виробитися звичка щодня вчити нові слова. Навіть з такої крихітної цифрою п’ять нових слів в кожен день ваш словниковий запас зросте до
5 слів * 365 днів =1 825 слів за один рік.
Візьмемо за 10 слів * 365 днів = 3650 слів. Погодьтеся досить хороший словниковий запас слів.

Ще один хороший спосіб поповнити словниковий запас це перекладати тексти. Але цей спосіб вже для тих у кого є хороший словниковий запас і базові навички граматики. Для тих кому потрібно якісно перекласти текст раджу бюро перекладів у Москві дешево і якісно переводять усі види перекладів з іноземних мов.

Завидите словничок:

Найкраще зошит або блокнот. Вам необхідно записувати нове слово до словника. Коли ми пишемо, нові слова вони краще запам’ятовуються. Після того коли ви виписали до словника нову групу слів. Записуйте слова в два стовпчики:

Слово англійською Слово російською
apple яблуко

Після цього починайте вчити, виразно прочитайте вголос слова з двох стовпчиків. Потім візьміть календар або аркуш паперу і закрийте другий стовпчик листом. І у вас повинно вийти наступні:

Слово англійською Слово російською
apple закритий стовпчик
Постарайтеся самі дати переклад цього слова. Якщо не знаєте подивіться. Поглядайте до тих пір, поки не вивчите. Після того, як вам вдасться відповісти правильно на всі слова. Закрийте інший стовпчик і у вас вийде:

Слово англійською Слово російською
Закритий стовпчик яблуко
Постарайтеся відповісти правильно на всі слова без підглядання. Після цього можете закрити свій словник і через 24 години тобто на наступний день відкриєте його знову і перевірите як добре ви їх запам’ятали. Тим же методом закривши спочатку один стовпчик потім інший.

Читайте також:  Present continuous (I am doing)

Зробити собі картки з словами

Візьміть альбомний аркуш і виріжте собі картки на яких ви зможете записувати слова. Принцип такий: на одній стороні аркуша записуєте невідоме слово з контекстом тобто слово і речення в якому ви його знайшли. На зворотному боці аркуша передплачуєте його переклад з усіма значеннями.

Приклад

Візьмемо слово enemy
1) записуємо слово enemy на картку якщо не впевнені як правильно вимовляється тоді поруч із словом записуємо транскрипцію.

2) Виписуємо той контекст, в якому це слово нам зустрілося:
We are not the enemy.

3)На зворотному боці картки записуємо переклад цього слова:
а) Ворог, ворог
б) Ворожий, агресивний

Ось і все картка готова.

Результат слова, які ви вчите таким способом переходять з короткочасної пам’яті в довгострокову. Слова дійсно запам’ятовуються надовго. Я вирішив перевірити себе. Взяв ті слова, які вже вивчив і не повторював їх ціле літо. Але при цьому продовжував вивчати нові слова.

Восени я взяв свій словничок зі словами, які я виписував і вирішив перевірити чи пам’ятаю я їх ще. На той момент в моєму словнику було 1850 слів. Скажу вам, результат мене дуже порадував, забув лише кілька слів, які, малоупотребительны в повсякденному житті.

 

Так все ж таки, як правильно вчити слова?

-Записуйте нові слова в словник або робіть собі картки
-Навчайте всі слова за категоріями.
-Обов’язково вимовляєте вголос слово, яке вчіть.
-Уявіть образ цього слова
-Регулярність (вивчайте нові слова в кожен день)
-Через 24 години повторіть слова, які ви вчили в минулий раз.

Не лінуйтеся і почніть вчити нові слова вже сьогодні. І з кожним днем ваш словниковий запас буде збільшуватися і збагачуватися. Не відкладайте навчання на завтра, якщо можете почати вчити сьогодні. Всім бажаю успіхів.

Читайте також:  Історія рекламних слоганів Coca-Cola

Буду щиро вдячний, якщо ви поділитеся даної статті зі своїми друзями. Через соціальні кнопки

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: