Як правильно вибрати репетитора по англійській мові?

Почати вивчення англійської мови — важливе рішення в житті, оскільки вимагає від студента мотивації та бажання отримання нових знань. Прагнення — справа, звичайно, хороша, але крім нього ще виникають питання щодо пошуку гідного викладача і його обов’язкових якостей. You think you know it all? Guess what! У нас є деякі секрети для пошуку. You don’t wannna miss it!

Зміст статті:

Онлайн або оффлайн навчання англійської

  • Зручність і гнучкість

Завдяки онлайн-курсів студенти планують заняття у зручний час, а також суміщають роботу і сімейне життя. Матеріали курсу доступні в Інтернеті, тому відсутня необхідність купівлі дорогих підручників і посібників, що передбачає традиційне навчання з репетитором англійської.

  • Транспорт

Під час хуртовин і штормових попереджень доводиться відміняти заняття, що впливає на прогрес мови. У той час як подібні проблеми не зачіпають учнів онлайн-курсів.

Крім того, онлайн курси дозволяють економити грошові кошти, які йдуть на проїзд до пункту призначення.

  • Технічні навички

Базовий онлайн-курс вимагає навичок роботи з комп’ютером, програмами та платформами навчання. Це сприяє відточуванню навичок створення та обміну файлами.

Також, в курс включені аудіо та відео матеріали, які можуть знадобитися в роботі.

b4be5a174b29839ed67def736c61d18b Як правильно вибрати репетитора по англійській мові?

Способи знайти викладача англійської мови

Ймовірно, одним з ефективних способів знайти викладача буде запитати у людей, яких ви знаєте. Іноді приватні репетитори англійської мови залишають візитки та контактні телефони в кафе, магазинах, куди заходять потенційні студенти. Або ж публікують рекламне оголошення в місцевій газеті, журналі.

Одним з кращих місць для пошуку приватного репетитора англійської є університет або коледж. Тим не менш, наявність наукового ступеня та знання мови на високому рівні не гарантує того, що вчитель знайде підхід до дитини, так як специфіка наукової роботи відкладає свій відбиток (keep in mind that).

Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 126

Однак, найбільш швидкий спосіб пошуку — онлайн. Можна пошукати на спеціалізованих сайтах для репетиторів або просто заглянути до нас.

Відмінність полягає у вступному уроці. Приватні вчителі не горять бажанням проводити такі заняття, оскільки для них це невід’ємна складова заробітку, однак, для нас дуже важливо, щоб навчання в школі проходило комфортно і весело. А, також, щоб ви розуміли, підходить вам той або інший учитель чи ні. Ми цінуємо індивідуальний підхід.

671dc3b9580ca635628ca5b339cbbc0f Як правильно вибрати репетитора по англійській мові?

Вартість заняття з репетитором

Вартість одного заняття разюча варіюється.

Російськомовні приватні репетитори з англійської, які проводять уроки на дому або по Skype, беруть від 700 рублів і вище (верхньої межі немає, все залежить від “апетитів” вчителі), в той же час носії мови просячи за свої послуги приблизно $25 за академічну годину.

Ціна залежить від досвіду і кваліфікації окремого вчителя, а також суб’єктивної оцінки праці у грошовому еквіваленті. Деякі викладачі вважають за краще брати оплату трохи нижче мінімальної, за умови, що заняття проводиться в групі, тобто з двома-трьома студентами, у яких один і той же рівень мови, але так роблять далеко не всі.

У той же час, онлайн школа англійської мови EnglishDom пропонує привабливі ціни на уроки англійської з російськомовним репетитором від 590 рублів і англомовним від 1250 рублів.

Більш того, для самостійної практики мови є безкоштовний онлайн тренажер і розмовний клуб від 1015 рублів в місяць.

І, звичайно ж, гнучка система знижок у вигляді приємних бонусів і подарунків, наприклад, якщо ви запрошуєте одного на навчання в нашу школу, то ви і ваш камрад/напарниця отримують по 2 безкоштовних уроку англійської мови по Skype.

Читайте також:  Ідіома тижня: a wolf in sheep's clothing

Більш детальну інформацію можна подивитися тут.

Репетитор з англійської мови для дітей

Для непосидючих дітей репетиторство вимагає від вчителя першорядних навичок і досвіду роботи. Наявність педагогічного бекграунду відіграє ключову роль.

Якщо ж у викладача лінгвістичне або філологічна освіта, то поцікавтеся проходив(а) він/вона методику викладання іноземної мови, і є безпосередній досвід роботи з дітьми. Все-таки діти володіють своїми особливості і вимагають певного підходу.

Досвідчені дитячі викладачі, як правило, намагаються зробити урок більш інтерактивним, щоб залучити дитину на все час уроку. Також, можна попросити поглянути на відгуки від минулих учнів та їх батьків.

a52e424dd19299427954ec774a5e8f21 Як правильно вибрати репетитора по англійській мові?

Крім того, кваліфікований вчитель повинен мати такі сертифікати як: CELTA або TESOL (викладання англійської мови на інших мовах), хоча є й інші варіації.

Наявність дипломів про рівень знання англійської мови — теж плюс в скарбничку довіри, наприклад: FCE (рівень Upper–Intermediate), CAE (знання інгліша на просунутому рівні, Advanced), TOEFL або IELTS.

Нижче представлений список особистісних якостей, якими володіє будь-який успішний викладач англійської мови:

  • Найбільш важливою характеристикою надійного вчителя вважається дружелюбність і емоційна близькість з учнями. Це плюс, якщо студенти діляться проблемами і сумнівами, не відчуваючи страху і вагань. Часто, відносини натягнуті, тому що студенти рефлекторно ототожнюють вчителів зі злими й над-строгими диктаторами.
  • Хороший репетитор — це, в першу чергу, хороший чоловік. Дітей приваблюють люди з яскраво вираженою індивідуальністю. Це сприяє поліпшенню спілкування, розуміння і, в кінцевому підсумку, високим результатам. Презентабельний вигляд, приємна зовнішність і щира посмішка — основні критерії.
  • Характеристика вчителя — навички спілкування. Репетитор англійської — це гідний оратор. З одного боку, якщо комунікативні навички високо розвинені, то він здатний пояснювати новий матеріал найбільш ефективним способом. З іншого боку, такий навик дозволяє підтримувати єдність у класі (коли репетитор працює відразу з декількома дітьми). Природжені оратори сьогодні на вагу золота.
  • Вчитель мрії володіє іскрометним почуттям гумору. Логічно, адже людина вчить і наставляє наступне покоління, і оскільки діти молодше, то за замовчуванням очікують від свого викладача багато веселощів і жартів. Таким чином, хороший учитель — той, хто для підтримки дисципліни використовує не батіг і пряник, а гумор і свої навички для створення гарного настрою у студентів.
Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 112

Викладачі англійської мови виконують важливу роботу, тому що знайомлять учнів з іншим світом, яким властива специфіка, традиції та особливості. Справжній вчитель англійської пристрасно любить свій предмет і процес навчання, допомагаючи учням, оскільки живий інтерес — ключ до успіху.

При виборі потенційного репетитора не соромтеся задавати питання. Не забувайте, що навіть з професіоналом своєї справи, не вийде вчитися, якщо не докладати належних зусиль. Вивчення мови — тернистий шлях, і вчитель — не чарівник, а наставник.

Ну, а тичеры від школи EnglishDom завжди допоможуть досягти поставленої мети. So don’t waste your time! wink Як правильно вибрати репетитора по англійській мові?

Велика і дружна сім’я EnglishDom

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: