Як правильно вивчати англійську — звернення до природного методом

Щоб вчити академічний англійську, не потрібно робити упор на граматику і виконання вправ. Замість цього ви повинні слухати і читати багато саме академічної англійської (тобто того англійської, який повний граматично стилізованих фраз і засвоєння якого допоможе вам вільно спілкуватися з будь-якими англомовними станами). І ви повинні розуміти все те, про що йдеться. Але як ви будете розуміти, якщо ті матеріали, за що ви взялися, складні для вас і незрозумілі?

Отже, можна виділити кілька етапів у процесі правильного вивчення англійської мови:

 • Ви повинні використовувати зрозумілі вам уроки, які дозволять вчити на їх основі більш складні.
 • Ви можете почати з легких аудіозаписів (аудіопідкастів) і книг. Потім поступово знаходите все більш складні. Так, ви почали слухати легкі аудіо записи для дітей. Ви обираєте тільки одного автора і «штудує» його. Потім берете більш складні аудіо матеріали та книги. По закінченні року ви вже можете брати і слухати аудіо для дорослих (щодо просунутий рівень) і книги для дорослих.
 • Ви нарешті берете матеріал, який написаний або записаний на академічному англійською. Можете читати газети, різні журнали, а також слухати різні подкасти, наприклад, BBC в запису.
 • Так як же правильно вивчати англійську мову? Так, слідуючи цим етапам, ви вивчите академічний англійську і будете застосовувати його легко і вільно. Ви будете розуміти просунуті слова і мова. Ви будете коректно використовувати різні слова і граматику. І ви ніколи більше не будете використовувати граматику і зубріння слів. У цьому сила фокусування на читанні і слуханні зрозуміло вам англійської з поступовим ускладненням його до академічного (просунутого рівня).

  Варто відзначити, що розмовна англійська також важливий. Таким чином, необхідний на початку компроміс і правильний вибір методики вивчення англійської мови. Докладніше про це ви можете дізнатися зі статті:

  Як швидко освоїти розмовну англійську мову в навчанні?

  Також буде дуже корисна стаття:

  Самостійне вивчення англійської мови як благо

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: