Як пройти співбесіду англійською: why don’t you get a job?

Вивчення іноземної мови – складне заняття, але на сьогоднішній день знання кількох іноземних мов стає дуже цінним гідністю в робочій обстановці.

У більшості випадків Ваших запевнень в тому, що ви – профі в мовах, явно недостатньо, роботодавці захочуть перевірити ваші навички в справі, що на практиці означає неминуче співбесіда іноземною мовою. Але не варто відразу лякатися: спілкування з вашим майбутнім начальником іноземною мовою не повинно бути вселяє жах або непереборною досвідом. Прислухайтеся до наших порад щодо проходження співбесіди, і ви будете успішно спілкуватися, на сверхскорости прямуючи до роботи своєї мрії.

1. Переоцінка та недооцінка.

Всі люди, які вивчають іноземні мови, схильні до двох речей: переоцінювати свої здібності або недооцінювати свої можливості. Коли справа доходить до прийому на роботу, яка прямо залежить від ваших навичок іноземною мовою, обидві ці речі можуть бути дуже небезпечні. Вивчення іноземної мови – це дорога, у якої немає кінцевої точки, і ми згодні, що немає межі досконалості в англійській. Але недооцінка ваших здібностей відкриє перед вами менше перспектив, в той час як переоцінка їх може призвести до того, що ви будете виглядати на співбесіді в кращому випадку безпорадно, невпевнено і смішно, адже рівень складності розмови буде набагато вище того, який під силу вам. Для того, щоб визначити свій рівень знань, можна пройти діагностичний тест і попросити думки з боку, наприклад, вашого вчителя. Він або вона може пояснити вам, який рівень розмовної мови у вас насправді, що допоможе вам прийти на співбесіду з легким серцем, адже ви будете знати, що чесними, об’єктивними і чесними в оцінці своїх можливостей і не намагаєтеся обдурити людину, який проводить з вами співбесіду.

Читайте також:  Методи навчання англійської мови, включаючи методику викладання англійської мови дітям в школі

2. Швидкість і швидкість.

Носії мови схильні говорити дуже швидко, що призводить до того, що люди, які вивчають мови, починають вірити в те, що швидкість = швидкість. Так само більшість людей схильні збільшувати швидкість мовлення, коли вони нервують, навіть якщо співбесіда проводиться на рідній мові; цей ефект тільки множиться на нервову напругу під час співбесіди іноземною мовою. Говоріть повільніше за будь-яку ціну, незалежно від того, наскільки сильно ви переживаєте, або наскільки ви впевнені в своїх можливостях говорити швидко і розбірливо. Ваш майбутній роботодавець волів би почути вашу повільну і ясну мову, ніж прориватися крізь артилерійську атаку неясних фраз на надзвуковій швидкості.

3. Слухання і розуміння.

Те, що ви не зможете зрозуміти, що говорить співрозмовник, може стати одним з найбільших страхів при наближенні співбесіди іноземною мовою. Тим не менш, як і у всьому, ключовим фактором знову стане щирість, прямота і чесність по відношенню до людини, що сидить навпроти. Не соромтеся попросити його чи її говорити повільніше або повторити питання. Сконцентруйтеся на частині питань, які ви зрозуміли, а не на тому, що вам було незрозуміло. У більшості випадків ви зможете зрозуміти з контексту і дати хороший відповідь, незважаючи на те, що ви не вхопили кожне слово. Якщо ви відчуваєте себе невпевнено, просто скористаєтеся зворотним питанням, використовуючи «тобто ви хотіли б знати… Я правильно вас зрозумів?». За допомогою цього методу ви зможете переконатися, чи правильно ви зрозуміли питання.

Головне пам’ятати, що при проходженні співбесіди іноземною мовою вам необхідно залишатися незворушним, спокійним і зібраним. Коли ви знаєте, як правильно подати свої знання, ви легко справите враження на свого майбутнього начальника своїми неймовірними мовними здібностями. Звичайно, ви не зможете досягти такого успіху без певного мовного фундаменту, тому пройдіть додатковий інтенсивний курс по підготовці до співбесіди або скачайте посібник з прикладами відповідей на питання, які найчастіше задають на співбесіді. З такою підготовкою ви легко підкорити корпоративний світ.

Читайте також:  Фрази англійською для подорожей

kak projjti sobesedovanie na anglijjskom: why dont you get a job 20 Як пройти співбесіду англійською: why dont you get a job?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: