Як проходять уроки в EnglishDom

Hi everyone! Нам часто задають питання про те, як проходять уроки в EnglishDom. Причому багато в чому вони збігаються. Тому в цій статті ми докладніше розповімо, як все влаштовано, і відповімо на питання, що часто задаються.

Зміст статті:

Для дітей

 • English for kids (Starter)
 • General English for Teenager from Elementary to Intermediate
 • ЄДІ Preparation (Pre-Intermediate)

 Як проходять уроки в EnglishDom

Перше безкоштовне заняття

На першому вступному занятті ви озвучуєте побажання, яким хочете бачити своє навчання, а викладач підбирає вам відповідний курс, стежить за вашим прогресом, перевіряє домашнє завдання і коригує процес навчання. Ви зі свого боку проходите курс, виконуєте домашні завдання, заробляєте XP, отримуєте ачівкі і досягнення.

Платформа ED Class не стоїть на місці, а постійно удосконалюється завдяки команді розробників і зворотного зв’язку, яку ми отримуємо від наших учнів. Ми не тільки “мотаємо на вус” побажання та ідеї користувачів, але і втілюємо їх на платформі.

Як проходить урок?

Перед заняттям викладач відкриває готовий урок, який відповідає обраному курсу — підготовка до IELTS або ж загальний курс англійської мови. Кожен 50-хвилинний урок поділений на певну кількість частин:

 • Warm-up – розминка
 • Vocabulary – нові слова
 • Get to know – теорія уроку
 • Practice – завдання для закріплення
 • Life story – аудіо, відео або текст на тему уроку
 • Role play – рольова ситуація по темі
 • Discussion – питання для обговорення
 • Game – гра на закріплення або повторення
 • Homework – домашнє завдання

У призначений час ви заходите в особистий кабінет і потрапляєте у віртуальний клас, де вас вже чекає вчитель. У режимі реального часу ви бачите ту ж сторінку, завдання, картинку, відео, що ваш викладач.

Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 46

Матеріали на всіх заняттях автентичні: новини BBC, TED talks, тут же розбори пісень і серіалів. Ви виконуєте завдання в інтерактивній формі: перетягуєте потрібне слово, виправляєте помилку у тексті, прослуховуєте запис і вибудовуєте послідовність подій.Також, читаєте статті, слухати аудіозаписи, дивіться відео і проходите тести. Говорите англійською більшу частину заняття.

 Як проходять уроки в EnglishDom

Якщо ви правильно виконали завдання, то відповідь підсвічується зеленим, якщо ж була допущена помилка — червоним. На екрані викладача відображаються всі ваші дії. Якщо якесь завдання здасться вам незрозумілим, ви зможете відразу попросити пояснити його. Викладач по ходу заняття пояснює вам граматичні правила і нову лексику.

Якщо ж ви захочете щось записати під час навчання, то ви завжди можете залишити необхідні позначки у розділі Notes і повернутися до них вже після заняття, наприклад, під час виконання домашнього завдання. Нотатки можете залишати не тільки ви, але і ваш викладач.

Під час заняття ви будете бачити на екрані не тільки дії викладача, але і його самого по відео зв’язку, так що будьте завжди в гарному настрої.

Обов’язковою умовою навчання в EnglishDom є те, що ви повинні говорити більшу частину часу на англійській мові — це 60-70% всього заняття. Роль викладача — стежити за цим і поправляти в разі необхідності.

А що з домашнім завданням?

Після заняття вам дається домашнє завдання. Ви виконуєте його в такий же інтерактивному форматі.

Всі завдання можна поділити на дві категорії: обов’язкові та опціонні.

До обов’язкових належать: повторення слів, теорії уроку з допомогою відео-матеріалів, практичні завдання на закріплення граматики і лексики та/або написання листа або невеликий історії.

Опціонні: більш просунутий тип словника, Phrasebook. Він являє собою вже готові набори фраз теми з перекладом і озвученням. В розділ Reading ви познайомитеся з уривком творів англійських класиків літератури, в Сhatting ви зможете вибудувати діалог, а Watching допоможе вам вдосконалити навички аудіювання. Всі виконані завдання оцінюються і звіт про виконану роботу пересилається вчитель. Оцінку вам не поставлять, але показники успішності у відсотках ви завжди зможете побачити в Homework review.

Читайте також:  To get into the act, або Інтерактивне навчання англійської мови

 Як проходять уроки в EnglishDom

Виконання домашнього завдання не є обов’язковим, але не варто забувати, що виконання домашньої роботи закріплює пройдений матеріал на уроці і збільшує ваш прогрес навчання вдвічі. Рішення ви вже приймаєте самі.

Чим ED Class краще підручника?

По-перше, ED Class — це не просто платформа з наборами правил і вправ, а ціла навчальна система, яка допомагає зануритися в англійську з головою.

Встановіть розширення ED Translator для браузера і переводите невідомі фрази, виділяючи їх на сторінці. Додавайте їх в Словник і навчайте за допомогою програми ED Words. Якщо вам мало занять з викладачем, ми можемо запропонувати вам Розмовні клуби або самостійне навчання в нашому додатку ED Courses.

 Як проходять уроки в EnglishDom

По-друге, платформа розроблена так, що під час занять англійською ви тренуєте всі 4 основні навички мови: читання, письмо, говоріння та аудіювання.

По-третє, платформа завжди доступна на вашому комп’ютері або ноутбуці. Вам не потрібно скрізь тягати з собою підручники та папку з роздруківками, які вічно втрачаються.

Отже, навчаючись на платформі ED Class вам не доведеться шукати додаткові сервіси по вивченню мови. Всі необхідні завдання та матеріали ви можете знайти в одному місці.

Ми продовжимо знайомити вас з ED Class. Якщо у вас виникли питання з приводу навчання, пишіть в коменти.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: