Як швидко навчитися англійської мови: 5 своєчасних рад

Хапаючись за все одночасно, багато хто з нас не знають, як навчитися швидко англійської мови.

Однак на практиці виявляється, що не в швидкості справа, а в якості засвоєння матеріалу, опрацювання складних тем, повторення лексики, розуміння граматичних структур. Якщо раціонально розподіляти час і приділяти достатньо уваги вивченню мови, незабаром Ви вже не будете замислюватися про те, як освоїти англійську мову швидко, т. к. перед Вами буде стояти мета навчитися розуміти і говорити. Для досягнення результату, зверніть увагу на 5 класних рад.

Порада №1 – використовуйте картки

Один з найпростіших способів поповнити словниковий запас – використовувати двосторонні картки зі словами чи словосполученнями з одного боку і переведенням з іншого боку. Це простий, але досить ефективний метод вивчення мови, адже Ви можете використовувати картки в будь-якому місці. Якщо Ви не любите носити їх з собою, можна використовувати мобільні додатки, доступні Вашого гаджету. Деякі з них пропонують словникові ігри, інші – кросворди. Працюючи з картками, не забувайте про приводах, без них дієслово може мати зовсім інше значення. Знайти картки можна на наступних ресурсах:

 • http://www.mrprintables.com/printable-flash-cards.html
 • http://www.english-4kids.com/flashcards.html
 • http://www.eslkidstuff.com/flashcards.htm#.VaGGiCw6Aux
 • http://supersimplelearning.com/resource-center/browse/type/flashcards/
 • http://bogglesworldesl.com/classroom_flashcards.htm

Порада №2 – пишіть свої приклади

Слова – велика річ, однак вони не працюють, якщо Ви не використовуєте їх у своїй промові. Не чекайте випадку, коли Ви зможете використовувати юридичні або фінансові терміни у своїй промові, складайте пропозиції з цієї лексикою. Таким чином Ви не тільки запам’ятайте правопис, але й зможете вільно використовувати їх у своїй промові, що допоможе вільно і швидко говорити по-англійськи.

Рада №3 – дивіться фільми

Книги навчать Вас стандартного запасу слів, однак, більшість з них не володіє сучасною лексикою (слова, ідіоми). Якщо Ви не хочете уславитися простолюдином, Вам потрібно знати про культуру і повсякденному житті іноземців. Ніщо не зможе краще показати життя людини «звідти», як фільм з субтитрами або без них. Дивіться улюблені фільми або новинки кінематографа, роблячи паузу на тих словах та виразах, які Вам не знайомі. Speechyard – соціальна мережа, де Ви можете робити все це і навіть ділитися словами, які Ви вивчаєте з іншими людьми. Також дивитися фільми можна тут:

 • http://www.fluentu.com/english/
 • http://www.gr8english.com/tag/learn-english-through-movies
 • http://cinema.clubefl.gr/
Читайте також:  Привітання з днем народження на англійській мові з перекладом

kak bystro nauchitsya anglijjskomu yazyku: 5 svoevremennykh sovetov23 Як швидко навчитися англійської мови: 5 своєчасних рад

Порада №4 – пам’ятайте, що комп’ютер, планшет і мобільний телефон є корисними помічниками при вивченні англійської мови

Всі ці гаджети допоможуть Вам навчатися буквально «на ходу» і використовувати час, які Ви раніше вважали марно витраченим. Слухайте аудіокниги в метро, повторюйте слова на картках, коли Ви їдете в автобусі, або читайте романи, коли Ви чекаєте в черзі. Спілкуйтеся в скайпі з іноземними друзями та використовувати сучасні технології по повній. Можна скористатися наступними ресурсами:

 • http://www.rosettastone.eu/
 • https://itunes.apple.com/us/app/sat-vocab-by-mindsnacks/id494140836?mt=8
 • https://www.memrise.com/
 • http://openlanguage.com/

Рада №5 – отримуйте допомогу

Вивчити англійську простіше в компанії з хорошим другом. Це може бути родич, напарник, колега чи просто людина, яка поділяє Вашу пристрасть до вивчення мови. Можна освоювати англійську з іноземцем, який хоче вивчити російську, таким чином Ви будете постійно обмінюватися актуальними знаннями, допомагаючи один одному знаходити відповіді на всі виникаючі питання. Вирушайте на сайт www.tolearnenglish.com, де Ви зможете не тільки «підтягнути» знання, але й приєднатися до клубу або чату, пограти в «мовні ігри, дізнатися багато цікавого про географію і історії англомовних країн. Відвідайте www.usingenglish.com/esl/students/, де Ви зможете знайти тести та вікторини, ідіоми, фразові дієслова, онлайн словники і багато-багато корисної інформації.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: