Як швидко вивчити англійську мову: 5 простих правил

Люди завжди оптимістичні. Всі хочуть жити вічно, є багато і не поправлятися, працювати мало, але заробляти достатньо, щоб жити добре, швидко освоїти англійську і подорожувати без віз.

Мрії, звичайно ж, збуваються, але деякі з них досить важко реалізувати, не докладаючи зусиль. Кожне досягнення в житті вимагає самовідданості, тому щоб бути у відмінній формі, необхідно займатися спортом, а щоб отримати хорошу роботу, потрібно освоїти іноземну мову, який допоможе досягти професійних висот. А ось як швидко вивчити англійську мову, Ви дізнаєтеся з п’яти простих правил.

Правило №1: зрозуміти, що вивчення англійської мови – це робота, що не вимагає неабияких розумових здібностей.

Освітній процес – це частина нашого життя, тому, чим більших висот ми прагнемо досягти, тим краще у нас все виходить. Не варто дозволяти собі замислюватися про вік, професії, способі мислення та інших факторах, які стають перешкодою для вивчення мови. Не забувайте, що англійська як друга іноземна знають 500 млн осіб по всьому світу. Зберігайте спокій і підкоряйте вершини мови.

Правило №2: не дозволяйте граматиці відлякати Вас.

Багато людей заявляють, що перестали вивчати англійську, т. к. не змогли освоїти 12 часів або не змогли зрозуміти різницю між деепричастием і инфинитивом. Складні граматичні конструкції створені для того, щоб прикрасити мова, зробити її цікавою і правильною, однак це не говорить про те, що потрібно добре розбиратися у всіх тонкощах для того, щоб говорити побіжно. На початковому етапі не ускладнюйте життя правилами, в цьому випадку Вам буде простіше засвоїти кілька основних часів для того, щоб почати практикувати іноземну мову. Граматичні тести і пояснення правил можна знайти тут.

Правило №3: пам’ятайте про те, що можна вивчати англійську безкоштовно.

Немає сумнівів у тому, що послуги викладача або репетитора – чудова річ, але якщо раптом фінанси не дозволяють Вам відвідувати курси іноземних мов, не варто впадати у відчай, адже можна вивчити англійську, не вкладаючи коштів. Можна читати електронну книгу і виписувати слова, можна зареєструватися на сайтах, де вивчення англійської абсолютно безкоштовно. Останнім часом відкривається багато курсів, які можна відвідувати для того, щоб просто спілкуватися з іноземцями. Такі заходи проходять кілька разів на тиждень. Вивчити англійську абсолютно безкоштовно можна на наступних ресурсах:

 • http://www.talkenglish.com/
 • http://learnenglish.britishcouncil.org/en/
 • http://www.elllo.org/
 • http://funeasyenglish.com/
 • http://lang-8.com/
  • kak bystro izuchit anglijjskijj yazyk: 5 prostykh pravil28 Як швидко вивчити англійську мову: 5 простих правил

   • http://www.learnenglish.de/
   • http://www.examenglish.com/
   • http://www.5minuteenglish.com/learn-english-free.htm
    • Правило №4: дотримуйтеся чіткого плану.

     На питання, як можна швидко вивчити англійську, є ряд простих порад. Ставтеся до навчання так само серйозно, як і до бізнес-проекту. Виділяйте як мінімум 30 хвилин в день на читання, прослуховування і вивчення нових слів. Не забувайте встановлювати плани для читання, наприклад, 150 сторінок в місяць. Поступово збільшуйте кількість сторінок. Читайте кілька новинних статей в тиждень. Сайт BBC News пропонує вивчати слова просто на місці, не покидаючи сервісу. Не забувайте аналізувати прогрес і періодично повторюючи пройдений матеріал. Контролювати власні знання можна з допомогою наступних онлайн-сервісів:

     • http://www.totalenglish.vocabtrainer.net/
     • http://my.vocabularysize.com/
     • http://www.vocabulary.com/ (відмінний сайт з чудовими прикладами і сучасною лексикою)
      • kak bystro izuchit anglijjskijj yazyk: 5 prostykh pravil29 Як швидко вивчити англійську мову: 5 простих правил

       • http://www.emigraacanada.com/pdfs/Check_Your_English_Vocabulary_for_IELTS_II.pdf (підручник, який допоможе перевірити запас словника для здачі IELTS)
        • Правило №5: не використовуйте один підручник.

         Ринок освітньої літератури настільки великий, що не варто «прикипати» до одного підручника, навіть якщо він, на Ваш погляд, найкращий. Звертайте увагу на різні тексти і теми, переглядайте веб-сайти, вивчаючи актуальні фразові дієслова, вибирайте матеріали, які Вам цікаві. Якщо тема здається Вам нудною в одному підручнику, постарайтеся знайти доступне і зрозуміле пояснення в іншому виданні, але ніколи не відмовляйтеся від вивчення чогось нового. Пам’ятайте, що майбутня кар’єра багато в чому залежить від вашого сьогоднішнього вибору. Тут зібрані інші чудові ресурси для вивчення англійської мови.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: