Як швидко вивчити англійську розмовну мову. Нестандартні секрети

			kak bystro vyuchit anglijjskijj razgovornyjj yazyk  nestandartnye sekrety		 Як швидко вивчити англійську розмовну мову. Нестандартні секрети

Сучасність диктує свої умови. Перш за все, необхідно усвідомити, що без англійської мови, загалом-то, зараз нікуди. Що в туризмі, що в бізнесі.

Здавалося б, ми всі знаємо, як вивчити англійську розмовну. Для цього потрібно завзятість, наполегливість і ще раз завзятість. Однак не все так безхмарно.

Багато хто з вас стикаються з наступною проблемою: Стільки років минуло, а ви тільки й навчилися читати по-англійський. З приводу писати — теж з натяжкою. У кого як. Все розумієш, прямо як собака Павлова — а сказати не можеш.

В чому тут проблема?

Відповідь, здавалося б, не очевидний, однак справедливий. Для того, щоб вивчити англійську мову на достатньому рівні, щоб швидко читати, необхідно пару-трійку років. Якщо пощастить, ви навчитеся і стерпно писати і навіть будувати деякі англійська словоформи. І звичайно ж, не соромтеся зізнатися, що граматика у вас кульгає на обидві ноги. Такий загальний результат навчання за традиційним методам вивчення англійської.

Але як справа доходить до розмовної англійської та його застосування, — тут-то візуально спливає картинка з Му-Му — відомого всім розповіді. Ви тільки вражаєтеся, як ви всі розумієте і нічого не зможете сказати.

Що потрібно для того, щоб так добре розмовляти англійською? Повторю — завзятість, ваше бажання і розуміння того, для чого вам це все треба. Ви можете намалювати собі такі райдужні перспективи, що у вас аж дух захопить. Але про все по порядку.

Ви думаєте, що найстрашніше у вивченні англійської мови це граматика? Ви, батенька, помиляєтеся. Ну і що з того, що ви знаєте алфавіт і кожен раз копаетесь в пам’яті, вишукуючи граматичні правила. Розмовляти вам це не допоможе, вже повірте. Необхідно абсолютно інший підхід. І заснований він на практиці і аудіюванні.

Із статті ви дізнаєтесь:

  • З чого почати вивчення розмовної англійської
  • Джерела навчання мови
  • Золоте правило у вивченні розмовної англійської мови
  • Що не потрібно робити
  • Закріплюємо успіх

З чого почати вивчення розмовної англійської

Отже, з чого почнемо?

Є 2 рівня знання англійської — коли ви щось знаєте і вмієте навіть добре читати і писати, розрізняєте, так би мовити, буковки. І другий варіант — ви починаєте вивчати англійську мову. У другому випадку розмовна англійська здасться вам чимось недосяжним. Однак не все так погано.

Сподіваюся, ви знаєте алфавіт.

Припустимо, ви між першим і другим варіантом. В такому випадку вам необхідно повністю зануритися в англомовне середовище через сайт на цій мові і різні дитячі книжки (наприклад, казки). Намагайтеся поменше вмішувати російську мову в процес навчання.

Поставте собі термін — вам потрібно вивчити англійську мову в її розмовному варіанті і непогано на ньому спілкуватися протягом півроку (що вам 6 місяців — деякі впродовж десятиліть так і не можуть заговорити,що вже там). Це найважливіший крок. Ви берете на себе зобов’язання.

Викиньте всякі книжки, які ви не розумієте. І не відкривайте жодних онлайн-словники для перекладу моторошного тексту. Для того, щоб запам’ятати слова і їх вживання у контексті, необхідно прослухати їх сотні, тисячі разів таким ось способом. І те, потім ви можете це забути, тому що спочатку не розуміли. Не вивчайте англійську, його структуру, по великій частині граматичну спрямованість структури. Якщо ви дійсно хочете вивчити розмовний варіант цієї мови, забудьте нудні методики.

Що ж вам потрібно?

  • Слухати. Аудіо матеріали на зрозумілій вам англійською (наприклад, аудіо самовчитель англійської мови). При його прослуховуванні бажано знати близько 95 % того, що там йдеться. Головне — прослуховуйте його багато разів. І не повторюйте за диктором. Знайдіть такі матеріали, в яких диктор би задавав вам питання по аудіо та ви б на них відповідали після прослуховування самого розповіді або історії, або топіка.
  • Візьміть легку книжку (не в плані ваги, а в плані побудови речень). Нехай це будуть англійські казки. Читайте їх по кілька разів на день. Таким чином ви підсвідомо будете напрацьовувати правильне побудова слів у реченні. Поступово ускладнюйте чтиво.
  • Приділяйте навчання не менше 1 години в день, а краще 2.
  • Джерела навчання мови

    Коли ви більш-менш стерпно стали розуміти англійську мову і навіть можете відповісти, не тільки, як вас звати, але і скільки годин ви прогулювали свого часу школу, — приступайте до перегляду фільмів англійською.

    Також ви можете відвідати сайт youtube.com і переглядати приколи (так, трохи не забув — займатися треба в доброму настрої — так більш продуктивно), а також інші сайти.

    Неодмінно ви повинні почитувати англійські газети, іноді дивитися канал bbc (якщо ви розумієте 95%!).

    Также можете купить mp3-плеєр і закачати собі аудіо-книги (це вже після декількох місяців) — їх ви можете слухати як в метро (що стосується Москви і Пітера та інших міст, де є оне), так і в автобусі по дорозі на роботу і назад додому.

    Не бійтеся спілкуватися по skype. Так ви ще більше навчитесь англійської мови. Знаходите в режимі онлайн співрозмовників, які також, як і ви, хочуть поспілкуватися. Встановіть собі клієнт — і вперед.

    Золоте правило у вивченні розмовної англійської мови

    Ось ми і дісталися до “золотого правила”. Хоча воно зовсім не золоте, а платинове. Останнє, до речі, дорожче золота.

    Слухати, слухати і ще раз слухати. Слухати зрозумілий матеріал, і багато разів.

    Ось, власне, воно і сформульовано. Як, де воно? А абзацом вище.

    Поясню: спочатку слухайте 80% свого часу, 20% — читайте. По мірі ускладнення і вашого просування, переходьте на формулу 50 на 50, потім 20 на 80. До останній формулі при належній старанності, переходьте через рік. До формулою 50 на 50 — через півроку. Не намагайтеся заговорити англійською. Вийде тільки ммм … ааа … еее … що потім відіб’ється на вашому реальному розмові.

    Що не потрібно робити

    Це припинити внутрішній переклад на російську фраз, почутих у розмові англійською, а також формування відповіді спочатку російською, і лише потім вимовляння англійською мовою з синхронним згадування правил.

    Ні, ні і ще раз ні. Відмовтеся від цього методу. Спонтанність і легкість до вас прийде.

    Ваша мета — думати англійською.

    Закріплюємо успіх

    Отже, ви дуже добре розумієте англійську. Принаймні, ви в цьому впевнені. Цього достатньо.

    Тепер дивіться фільми англійською. Для початку якісь серіали (тільки не Друзі). Приміром, Відчайдушні домогосподарки (Desperate Housewives) — цілком підійде. Вони там все чітко говорять і повільно, при цьому в точності здійснюючи ті дії, про які вони говорять. В початку можете прочитати субтитри і дещо собі перевести (що в розумі, що за допомогою перекладачів або знайомих — хто на що здатний). В ідеалі потрібно дивитися без субтитрів — вони відволікають від фільму і збивають з потрібною вам хвилі.

    Найголовніше, загалом-то, домогтися того, щоб ваш англійська в розмові був таким же, як і ваш російська. У тому сенсі, щоб ви не думали тепер російською і не переводили спочатку російською, а потім формулювали це англійською. Це самий довгий і неправильний шлях.

    Знайте, що ви досягнете того, що рано чи пізно будете розмовляти англійською, а російською.

    Але для цього потрібен час і уникнення підводних каменів, описаних вище. Дерзайте!

    Швидко вивчити розмовну англійську, так само як і будь-який інший, зможе тільки людина, здатна до цього. Не поспішайте — а то встигнете, як говориться. Вчіть з почуттям і в задоволення, а не тому що ви зобов’язані.

    Зробіть крок прямо зараз — знайдіть методику, знайдіть що-небудь, що вас надихає і виділяйте згодом час на фільми англійською мовою. Це самий швидкий шлях у вивченні англійської мови, — його розмовного варіанту, хоча і не легкий. Зробіть свій вибір!

    І … як станете балаболити англійською — дайте знати — як-небудь разом побалаболим. Головне — практикуйтеся.

    Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Вчити англійську: Англійська мова онлайн